Autor Wątek: Deadpool  (Przeczytany 99015 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cringer

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #225 dnia: Październik 08, 2017, 01:21:07 pm »
Do tej pory wyprzedane Deadpoole dodrukowywali. Spodziewam się że i teraz tak będzie.

Offline Murazor

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #226 dnia: Styczeń 07, 2018, 04:11:16 pm »
Jestem po trzecim tomie Classica, czyli gdzieś w połowie runu Kellyego. Czyta mi się to strasznie źle, męczę się okrutnie. Może DP mi nie podchodzi :doubt: Chociaż DP i Cable, czy Suicide Kings było całkiem fajne.

Pytanie do tych, którzy czytali, będzie jakiś finał, który urwie dupę? Czy jak teraz mi się nie podoba to nie ma co dalej brnąć?

Offline peta18

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 07, 2018, 04:26:29 pm »
Ja jestem ciekawy czy tomy pisane juz nie przez Kelly'ego (po vol. 5 jak sie nie myle) sa warte uwagi (inne, lepsze niz Kelly'ego). Bo cos mi ten Kelly wejsc nie chce, tom 2 zmeczylem, 3 jeszcze nie ruszam.
Buk, Hodor i Dziczyzna

JanT

  • Gość
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 07, 2018, 04:31:52 pm »
Mam podobne zdanie  :smile: Dużo bardziej mi podchodzi HQ ale to też może przez tłumaczenia (DP - tak se, HQ - super) Teraz Paulina Braiter ma tłumaczyć DP z Marvel NOW to może też z Marvel Classic bo Oskar odchodzi.

Offline laf

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 09, 2018, 07:19:36 am »
Mam takie same odczucia, jak panowie powyżej i też jestem po lekturze tomu 2, a tom 3 leży na półce. Jak dla mnie Deadpool z Klasyki to największe rozczarowanie poprzedniego roku. W ogóle nie leży mi ta postać i męczę się z lekturą każdego zeszytu. Najlepsze była miniseria pisana przez Waida (ale i tak pamiętam ją jak przez mgłę) i wspólny zeszyt z Daredevilem, a cała reszta to dla mnie niezrozumiały bełkot. A szkoda, bo tyle naczytałem się o runie Kelly'ego i o tym, jak ten autor dobrze rozumiał i pisał Deadpoola, że miałem naprawdę spore oczekiwania jeśli chodzi o tą serię.  :sad:

Offline Cyber

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:08:40 am »
Posiadam trzy tomy Deadpoola, czytałem dwa, trzeci leży. Brak przeczytania tego tomu tłumaczę sobie brakiem czasu, ale w rzeczywistości to raczej brak zainteresowania. Z poprzednich dwóch, kompletnie nic nie pamiętam. Dziwna i przereklamowana seria. Dużo tych tomów ma wyjść?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #231 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:11:33 am »
Cytuj
Dużo tych tomów ma wyjść?

https://comicvine.gamespot.com/deadpool-classic/4050-21748/

Ale Egmont na stówę nie wyda wszystkiego. Zakończy w jakimś dobrym momencie i tyle. Tom 10 myślę to dobry moment, bo w 9 kończymy tą serię Deadpoola z 1997 i zaczynamy ''Agent X'', który kończy się właśnie w tomie 10

W późniejszych tomach mamy rozmienianie się na drobne. Gościnie występy czy mini seryjki. ''Cable & Deadpool'' i serii Waya tam brak

Jak na razie jest tego już 18 tomów.

Już 20 xD

mkolek81

  • Gość
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #232 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:12:45 am »
@bogi ty ninjo ubiegłeś mnie

To tylko doprecyzuje 19 wyszedł jakoś z końcem roku (dlatego mi umknął), 20 jest w zapowiedziach na 2018 (jakoś początek roku).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2018, 08:20:32 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Voitas

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #233 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:15:22 am »
Ja właśnie jestem w trakcie trzeciego tomu tylko po to, żeby się przekonać, że całość idzie na handel. Ktoś zainteresowany? :)

Offline Cyber

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #234 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:23:18 am »
Jakoś kompletnie nie rozumiem fenomenu Deadpoola. Film był spoko, ale komiksy jakoś nie trafiają we mnie. Mam odczucie, że Deadpool miał być taką odpowiedzią na Lobo z DC. Ale gdzież mu tam do niego. Nawiasem mówiąc, mogli by coś rzucić z tą postacią kurde bele.

Offline Antari

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #235 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:27:45 am »
Oj tak, Ważniaka bym chętnie przytulił.

Odnośnie runu Kelly'ego się nie wypowiem, bo czytałem tylko początek pod koniec pierwszego tomu. Pierwszy tom miał fajne rysunki w stylu lat 90. Niestety tomy 2 i 3 z tego co przeglądałem są już bardzo słabe, kreskówkowo-komputerowe, plus proste gradienty i kolory. Nie mój styl. Mam nadzieję, że odnośnie fabuły jest inaczej niż piszecie, bo miałem spore oczekiwania odnośnie wychwalanego tutaj runu Kelly'ego.

Offline Murazor

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:50:12 am »
Wlasnie dlatego czekam na odp kogos kto czytal calosc. Na razie byly ze 2-3 zeszyty, ktore ciekawie poglebiaja ta postac, ale to troche malo na prawie 500 stron, a to dopiero polowa..

mkolek81

  • Gość

Offline Damballa

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 09, 2018, 10:21:14 am »
@bogi ty ninjo ubiegłeś mnie

To tylko doprecyzuje 19 wyszedł jakoś z końcem roku (dlatego mi umknął), 20 jest w zapowiedziach na 2018 (jakoś początek roku).

Tom 20 już wyszedł, 21 ma premierę 17 stycznia.

mkolek81

  • Gość
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 09, 2018, 11:27:12 am »
Tom 20 już wyszedł, 21 ma premierę 17 stycznia.
No to widzę, że z zgubiłem się już całkowicie.