Autor Wątek: Deadpool  (Przeczytany 97541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nick Jackolson

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #195 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:10:44 am »
Niby tak ale osobiście nie chciałbym całego DP w omnibusach po polsku ;( Serio DP na to po prostu nie zasługuje... Jeżeli już to ja chętnie bym zobaczył np. Thora Simonsona w omnim, New X-men Morrisona a już najchętniej Swamp Thinga z Vertigo :smile: ale to jest temat rzeka. Nie mamy czegoś takiego jak włoskie panini. Nie dość, że drukują w rodzimym języku to robią to taniej i wypuszczają własne "exclusivy" : http://comics.panini.it/store/pub_ita_it/mwalo001isbn-it-marvel-omnibus-warlock-marvel-omnibus-warlock.html

JanT

  • Gość
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #196 dnia: Lipiec 19, 2017, 10:21:39 am »
Bogi chce przerywać a tu 21 tom zapowiedzieli https://www.amazon.com/Deadpool-Classic-Vol-21-DvX/dp/1302910108  :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #197 dnia: Lipiec 19, 2017, 10:30:54 am »
Bogi chce przerywać a tu 21 tom zapowiedzieli https://www.amazon.com/Deadpool-Classic-Vol-21-DvX/dp/1302910108  :smile:

Pytanie czy jest tam coś wartego uwagi :wink:

Z tych wszystkich mini seryjek to chyba tylko Deadpool Kills the Marvel Universe bym przeczytał dla rozrywki

Offline Nick Jackolson

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #198 dnia: Lipiec 19, 2017, 11:44:59 am »
Mam to w minibusie. .. i to jest jeden z kilku tytułów, które mam jeszcze na półce cholera wie po co... mogę się wymienic jak coś za komiks o podobnej wartosci ;)

Offline Wolf Sazen

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #199 dnia: Lipiec 19, 2017, 01:37:03 pm »
Co Wam tak bardzo nie pasuje w runie Waya? Tie-in do Dark Reign jest świetny, a walka Deadpool vs. Bullseye jest genialna :)

JanT

  • Gość
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #200 dnia: Lipiec 19, 2017, 01:53:19 pm »
Run Waya jest całkiem OK  :smile: Nie wiem jak mógł tak spartolić Thunderbolts.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #201 dnia: Lipiec 19, 2017, 03:37:31 pm »
@Wolf Sazen
Początek jest bardzo okej i ja go naprawdę lubię. Ale. W okolicach jego naparzanki z X-Men wszystko zaczyna się staczać. Wątki nie są rozwijane, bohater się miota to tu to tam, żarty oscylują poziomem gdzieś w okolicach Rowu Mariańskiego. W jednej chwili zaczyna się robić ciekawie, w następnej bohater już robi jakieś durnoty w innym miejscu rzucając jeden żenujący żart za drugim.

Offline Ulotu

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #202 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:06:34 pm »
Run Waya to taki Królik Bugs... tylko z gorszym humorem. Deadpool to chodzący mem i ciężko go w ogóle strawić. Po tym co zrobił Kelly, wiele osób pewnie miało problem w ogóle z kontynuowaniem przygód Wade'a w takiej formie jaką zaproponował Way.

Offline Wolf Sazen

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #203 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:31:10 pm »
A to przyznam że ja doczytałem tylko do 3 tomu i pierwszy był dobry, drugi to autentyczna petarda (chyba najlepsze co miałem z Deadpoolem w ręce) a trzeci też całkiem spoko. Muszę ogarnąć co dalej, skoro faktycznie forma spada.

Offline mack3

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #204 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:35:38 pm »
Czy ten run Way'a jest też w D Classic? Patrząc pobieżnie nie znalazłem...

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #205 dnia: Lipiec 19, 2017, 08:38:01 pm »
Czy ten run Way'a jest też w D Classic? Patrząc pobieżnie nie znalazłem...

Nie ma. Pisałem stronę wcześniej ;)

JanT

  • Gość
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #206 dnia: Lipiec 19, 2017, 09:15:37 pm »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #207 dnia: Lipiec 19, 2017, 09:43:41 pm »
A to przyznam że ja doczytałem tylko do 3 tomu i pierwszy był dobry, drugi to autentyczna petarda (chyba najlepsze co miałem z Deadpoolem w ręce) a trzeci też całkiem spoko. Muszę ogarnąć co dalej, skoro faktycznie forma spada.

To jeśli czytasz wybiórczo, to pod sam koniec jest historia, w której Deadpool chce umrzeć. Sama historia jest dosyć ciekawa, występuje w niej Bob Agent Hydry i humor na chwilę wraca na wyższe poziomy (akurat duet Deadpool - Bob najbardziej lubię u Waya). Aaaaale potem wszystko jest spłukiwane w kiblu, historia się urywa, o rozwoju postaci nikt nie pamięta i dostajemy w twarz żartem w którym Deadpool robi ze swojego tyłka miotacz płomieni. Mnie nie śmieszy.


Offline Murazor

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #208 dnia: Lipiec 25, 2017, 08:06:56 pm »
Uh, czytam Classica 2 i jest dobrze. Naprawdę ciekawie pokazana walka DP ze swoim charakterem "potwora". Zeszyt #5 opowiadający o życiu Wade'a (a dokłądnie Vanessy) przed weapon X świetny. Jeżeli cały run jest utrzymany w tym tonie (a widząc po opiniach/ocenach to ma być lepiej) to będzie jedna z lepszych serii superhero u nas. Do rysunków McGuinness idzie się przyzwyczaić, po 2 zeszycie już nie odrzucały ;-), a teraz niektóre kadry na całą stronę mają swój urok.


Co do Cable and DP to jak Nick pisał, szału nie ma. Początkowe tomy są ciekawe ze względu na relację Cable i DP, ale później ten efekt słabnie, a i reszta wydarzeń robi się trochę jak zwykła "nawalanka".

Offline Wolf Sazen

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 25, 2017, 09:48:01 pm »
Blaskowitz -> Ten kadr jak dla mnie też jest żenujący. Co nie zmienia faktu że pierwsze trzy są dobre więc ludzie trochę niesprawiedliwie jada po całości.