Autor Wątek: Parker  (Przeczytany 22584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Spoiler Included

Odp: Parker
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 27, 2015, 02:58:34 pm »
Jatka przyszła dzisiaj do mojego paczkomatu, a w oczekiwaniu na nią, skleiłem wideorecenzję trzech wcześniejszych Parkerów. Chciałem uchwycić ducha klasycznych filmów crime noir w tej recenzji, nie popadając jednocześnie w takie rozwiązania, jak zmiana kolorów na czerń i biel ;) Oceńcie, czy wyszło dobrze :D


Dziękuję za uwagę :)

Offline Holsten

Odp: Parker
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 27, 2015, 04:48:28 pm »
Jest dobrze.

Offline pawelcd

Odp: Parker
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 27, 2015, 05:52:23 pm »
...Oceńcie, czy wyszło dobrze :D

Ciekawie, zamówiłem  tom 1 po Twojej recenzji.

Offline Itachi

Odp: Parker
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 27, 2015, 08:18:07 pm »
Oceńcie, czy wyszło dobrze :biggrin:

Dobra robota!

Offline Spoiler Included

Odp: Parker
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 28, 2015, 09:35:15 am »
Super! Cieszę się, że Wam się podobało. Jestem przekonany, że Ci, którzy po obejrzeniu zdecydowali się na zakup, nie będą zawiedzeni :)

Offline Holsten

Odp: Parker
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 28, 2015, 01:29:18 pm »
Ja Parkera nabylem juz wczesniej. Nie zgodze sie jedynie z Twoim twierdzeniem, ze tom I jest lepszy od reszty. Trojki jeszcze nie czytalem, ale dwojka nie jest slabsza od jedynki.

Offline Spoiler Included

Odp: Parker
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 29, 2015, 10:18:57 am »
Na mnie jedynka zrobiła piorunujące wrażenie :) Kupowałem ją z pewnymi obawami, a podczas lektury rozłożyła mnie na łopatki :D Firma stała się chyba ofiarą moich wygórowanych oczekiwań, bo niewiele mnie tam już zaskoczyło (zabawa narracją w Firmie była super - najwięcej eksperymentów i większość bardzo udanych).
A co myślicie o Jatce? Trzyma poziom?

ramirez82

  • Gość
Odp: Parker
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 11, 2015, 11:53:29 pm »
A co myślicie o Jatce? Trzyma poziom?

Jak najbardziej!

Jatka jest krótka i prosta, ale robi równie wielkie wrażenie jak poprzednie tomy.
Spoiler: pokaż
Świetnie pokazany wypadek samochodu w trakcie ucieczki po napadzie, zaraz na samym początku!
Tym razem Parker znalazł się w sytuacji niczym z filmu "Kevin sam w domu" - kto czytał to wie  ;-) Do tego dodatkowy short "7-my", który sam w sobie jest małą perełką - idealny do puszczenia w jakimś magazynie, czy antologii , żeby zachęcić przypadkowych czytelników do sięgnięcia po "Parkera".

Cieszyłem się jak dziecko, kiedy Taurus (dzięki Taurusie!!!) zapowiedział wydanie "Parkera" - mija półtora roku, cieszę się że mam komplet "Parkera" na półce, a jednocześnie smutno mi, że na razie więcej Parkera nie będzie... Wiadomo coś o kolejnym tomie? Będzie? Póki co, jeśli chodzi o autora to na półce czeka już "Nowa granica", a w niedalekiej przyszłości "Catwoman", więc nie mogę narzekać. A jeśli chodzi o taki mocny kryminał? Czekam aż ktoś w końcu zapowie "Criminal", czy "Tyler Cross"...

Offline pyetya

Odp: Parker
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 12, 2016, 03:53:03 pm »
Kupiłem Parker - Martini Edition. Cudo! Powiększony format daje o wiele więcej radości z czytania / oglądania.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Parker
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 14, 2016, 08:50:38 pm »
Niestety......
Odszedł Darwyn Cooke....
nie wyobrażam sobie innego Parkera niż jego.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline pucek_miszcz

Odp: Parker
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 14, 2016, 11:29:41 pm »
Przyznam szczerze, że podchodziłem trochę sceptycznie do pierwszej części Parkera. Po przeczytaniu połowy tomu zakochałem się w tej serii. Nie zdążyłem jeszcze przeczytać komiksów Cooke'a z DC wydanych u nas, ale uważam że to naprawdę wielka strata dla świata komiksu. Niech spoczywa w pokoju
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...