trawa

Autor Wątek: Parker  (Przeczytany 22423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Parker
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 30, 2015, 02:50:12 pm »
Zdobycz świetna. Cooke mniej tutaj skupia się na tytułowym bohaterze, a bardziej na samej akcji i jej okolicznościach. a ta jest wartka i zaskakująca. kreska niezmiennie hipnotyzuje, a zabawa formą po raz kolejny pokazuje jak zręcznym i obeznanym artystą jest Darwyn Cooke. do tego należy wspomnieć o bardzo klimatycznej okładce i znakomitej formie wydania przy relatywnie małej cenie (kupiłem za 50 zł). pozostaje wypatrywać czwartego tomu o wiele mówiącym tytule "Jatka" :)

Offline Holsten

Odp: Parker
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 30, 2015, 04:21:19 pm »

ramirez82

  • Gość
Odp: Parker
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 30, 2015, 05:50:50 pm »

Offline Holsten

Odp: Parker
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 30, 2015, 05:57:00 pm »
Nie jest to skomplikowane. Spróbuj rozwiązać zagadkę.

Offline absolutnie

Odp: Parker
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 30, 2015, 06:07:31 pm »
Nie jest to skomplikowane. Spróbuj rozwiązać zagadkę.


Przyznam, że ja też nie rozumiem. :oops:
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Parker
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 30, 2015, 06:08:09 pm »
Zgaduję, że Holsten dopiero zauważył, że Parker "już" jest do kupienia (choć dostępny już jest chyba od 2 tygodni).

Offline Death

Odp: Parker
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 30, 2015, 07:01:17 pm »
Holsten, z ciekawości, o co chodzi w Twoim poście?
O to, że Moebius jest Gortatem?  :wink:

Offline Holsten

Odp: Parker
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 30, 2015, 07:27:08 pm »
Zgaduję, że Holsten dopiero zauważył, że Parker "już" jest do kupienia (choć dostępny już jest chyba od 2 tygodni).
  O to właśnie chodzi. Poruszono temat 3 tomu Parkera. Zauważyłem go w sklepie gildii i dodałem linka. Może faktycznie zrobiłem to za późno. Ale moje intencje wydają się być jasne.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Parker
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 30, 2015, 07:29:50 pm »
  O to właśnie chodzi. Poruszono temat 3 tomu Parkera. Zauważyłem go w sklepie gildii i dodałem linka. Może faktycznie zrobiłem to za późno. Ale moje intencje wydają się być jasne.
Są jasne, ale zupełnie niezrozumiałe ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Parker
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 30, 2015, 07:37:22 pm »
Ale moje intencje wydają się być jasne.

No właśnie nie. Bo cytujesz wypowiedź z stycznia, w której kalibro74 informował, że w Sklepie Gildii w zapowiedziach na maj wrzucili "Parkera" - czyli co najmniej od stycznia wiedzieliśmy, że trzeci tom wyjdzie w maju. I wyszedł, w ofercie Sklepu Gildia z ceną i możliwością zamówienia wisiał pewnie od miesiąca, od dwóch tygodniu jest z dostępnością 24h, nad Twoim postem wujekmaciej zdążył już podzielić się z nami swoimi wrażeniami z lektury, po czym wrzucasz info, że jest już do kupienia...

ramirez82

  • Gość
Odp: Parker
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 11, 2015, 09:22:33 am »
Trzeci "Parker" również mnie nie zawiódł - podobnie jak dwa poprzednie, jest to mistrzowska robota. Tym razem nasz ulubiony drań bierze udział w skoku zaplanowanym z wyjątkowo dużym rozmachem - podziwianie go w akcji to czysta przyjemność. Jedyny mankament to ten ból oczekiwania na następny tom, który pojawia się zaraz po skończeniu lektury...

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Parker
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 24, 2015, 10:36:01 pm »

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Parker
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 21, 2015, 04:10:12 pm »
"Zdobycz" to moim zdaniem najlepszy "Parker" do tej pory. Wybornie skonstruowany i zrobiony. Jak nigdy dotąd udało się Parkera uczłowieczyć, pogłębić psychologicznie, pewnie z powodu interakcji z tyloma postaciami. Opowieść przewrotna, prowokująca mnie do odpowiedzi na pytanie, do którego momentu kibicuję sukinsynom, a od którego momentu współczuję ludziom (do których ci pierwsi również się oczywiście zaliczają). Bardzo dobre tłumaczenie Roberta Lipskiego.

JanT

  • Gość
Odp: Parker
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 12, 2015, 01:56:21 pm »
Parker 4 już można zamawiać http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/287564-parker-4-jatka cieńszy i tańszy.

Ale jakim cudem 95 stron?  :biggrin:

ramirez82

  • Gość
Odp: Parker
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 12, 2015, 03:17:12 pm »
Ale jakim cudem 95 stron?  :biggrin:

No niestety. Pretensje musimy kierować do Cooke'a.

 

anything