Autor Wątek: Parker  (Przeczytany 22629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gre

Odp: Parker
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 15, 2014, 08:13:47 pm »
ja również się dołaczam
seria jakby znana ---w sensie jesli ktos ogladał film --który zreszta tez jest świetny komiks nie jest jakims zaskoczeniem -a mimo to jest swietny
i czyta sie z przyjemnoscia i te rysunki piekne

ramirez82

  • Gość
Odp: Parker
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 15, 2014, 09:37:35 pm »
w przyszłym roku wydamy:

- styczeń tom 2
- maj tom 3
- listopad tom 4

Podoba mi się ten plan!

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Parker
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 23, 2014, 12:07:28 am »
Witam

w przyszłym roku wydamy:

- styczeń tom 2
- maj tom 3
- listopad tom 4

i będziemy "na bieżąco" z tą serią

pozdrawiam
Taurus Media


No to wygląda na to, że jednak złamię swoją zasadę nie kupowania tłumaczeń i tomy 3 i 4 kupię już dla hecy po polsku.
perły przed wieprze

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Parker
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 24, 2014, 10:32:11 pm »
Hunter, Outfit, Slayground, Score to wszystkie tomy czy trwają pracę nad kolejnymi ? W tym przypadku chyba nie warto zamawiać Martini Edition tylko mieć wszystko w jednym formacie tak myślę  :eek:

Offline kalbaro74

Odp: Parker
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 24, 2014, 11:55:36 pm »
Bardzo fajnie,że w przyszłym roku wydadzą 3 tomy Parkera,bo po pierwszym trzeba było prawie rok czekać na kolejny.

Offline pioma10

Odp: Parker
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 25, 2014, 08:11:20 am »
Hunter, Outfit, Slayground, Score to wszystkie tomy czy trwają pracę nad kolejnymi ? W tym przypadku chyba nie warto zamawiać Martini Edition tylko mieć wszystko w jednym formacie tak myślę  :eek:

Trwają prace nad (podobno) ostatnim tomem, który ma Cooke zamiar stworzyć. Wg zapowiedzi ze Slayground ma on zostać wydany w 2015.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Parker
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 25, 2015, 12:21:23 pm »
drugi tom Parkera w mojej opinii lepszy niż pierwszy, też znakomity. fajnie pokazane mechanizmy mafii. coraz bardziej lubię głównego bohatera i coraz częściej zadaję sobie pytanie dlaczego ? odpowiedz okazuje się banalnie prosta - bo to bezkompromisowy sku$%^el jest, a otaczający go brud i mrok jeszcze bardziej potęgują to odczucie. Parker skojarzył mi się od razu z Dashiellem ze Scalped - bardzo podobny poziom wrażliwości.
w drugim tomie Cooke wspina się na wyżyny komiksowej narracji, a jego kreska tworzy swoistą syntezę z opowieścią Starka. palce lizać :smile:

ramirez82

  • Gość
Odp: Parker
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 25, 2015, 02:36:49 pm »
Ja co prawda jeszcze nie skończyłem drugiego "Parkera", jestem w trakcie lektury, przede mną tylko czwarty rozdział, ale czytam i nie mogę wyjść z podziwu - kapitalny komiks! Czy drugi tom jest lepszy od pierwszego? Trudno mi powiedzieć, bo oba bardzo mi się podobały, na pewno nie jest gorszy. Kiedy w środku tomu Cooke eksperymentuje z formą, snując kilka opowiastek, które skupiają się na szczegółach jakiegoś rabunku, czy sposobu dostarczania forsy, przypomina mi to podobne zabiegi stosowane przez Scorsese w "Chłopcach z ferajny", czy "Kasynie". No i pewnie, że postać Parkera, bezwzględnego i niezwykle skutecznego drania, budzi sympatię czytelnika - wcale mnie to nie dziwi.

A trzeci tom planowany jest już na maj!

Offline Tai

Odp: Parker
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 25, 2015, 06:18:02 pm »
W moim egzemplarzu tomu 2 na stronach 10-11 i 14-15 są białe kartki. Ktoś jeszcze coś takiego ma ? Najwyraźniej błąd w druku i trzeba będzie reklamować.

Offline AvengerGT

Odp: Parker
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 25, 2015, 06:52:12 pm »
A trzeci tom planowany jest już na maj!
Miałem nadzieję, że jednak szybciej będzie można wgłębić się w dalsze losy Parkera. W każdym bądź razie, jestem podobnego zdania co poprzednicy, kawał wciągającej historii.


W moim egzemplarzu tomu 2 na stronach 10-11 i 14-15 są białe kartki. Ktoś jeszcze coś takiego ma ? Najwyraźniej błąd w druku i trzeba będzie reklamować.
O ile 10 stronę można przeboleć - napis "księga pierwsza", to reszta zawiera właściwy komiks.

ramirez82

  • Gość
Odp: Parker
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 25, 2015, 07:13:30 pm »
W moim egzemplarzu tomu 2 na stronach 10-11 i 14-15 są białe kartki. Ktoś jeszcze coś takiego ma ? Najwyraźniej błąd w druku i trzeba będzie reklamować.

Niestety, masz wadliwy egzemplarz, musisz reklamować.

Offline kalbaro74

Odp: Parker
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 25, 2015, 07:46:27 pm »
W moim egzemplarzu tomu 2 na stronach 10-11 i 14-15 są białe kartki. Ktoś jeszcze coś takiego ma ? Najwyraźniej błąd w druku i trzeba będzie reklamować.
W moim egzemplarzu są wszystkie strony widocznie miałeś pecha i musisz reklamowac,a co do komiksu to świetna historyjka z tym dodatkiem w środku, wciąga jak "Łowca" według mnie godne polecenia dla każdego, dobrze że już niedługo 3 tom PARKERA i nie każą tyle czekac co na 2 tom.

Offline kalbaro74

Odp: Parker
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 31, 2015, 11:11:16 pm »
PARKER już w zapowiedziach gildii na maj.

Offline Itachi

Odp: Parker
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 07, 2015, 07:39:13 pm »
Długo Taurus kazał czekać na kolejny tom Parkera, oj długo :wink:

Na szczęście Firma okazała się bardzo dobrym komiksem, jej jakość podnoszą eksperymenty Cooka, które wpływają na atrakcyjność lektury. W pewnym momencie sami możemy poczuć się jak mafiozi, będący w strukturze organizacji. Podczas czytania tylko jedna rzecz ostro mnie wpieniała, kadry z ciemnoniebieskim tłem zlewały się z drukiem. Ślepy nie jestem, a musiał obracać tom pod różnym kątem, aby odczytać tekst.

Offline kalbaro74

Odp: Parker
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 09, 2015, 12:22:36 pm »
Zachęcająco wygląda okładka 3 tomu PARKERA.

 

anything