trawa

Autor Wątek: Wiliam Vance  (Przeczytany 93470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 02, 2014, 03:42:42 pm »

jak rozumieć tą "panikę" - czy to znaczy , że jest szansa , że tytuł za niedługo będzie niedostępny??

Skoro połowa nakładu rozeszła się w 3 dni, to lepiej nie zwlekać :wink:

Offline misiokles

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 02, 2014, 04:15:35 pm »

jak rozumieć tą "panikę" - czy to znaczy , że jest szansa , że tytuł za niedługo będzie niedostępny??

Chyba słowo "szansa" jest niezręczne. Bardziej pasujące to "obawa". <spekulant detected mode off>

Offline nexus6

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 02, 2014, 04:51:45 pm »
A ja tam wole w pojedyńczych albumach. Tylko szkoda że w miekkiej. I tu mam dylemat - zbiorczy w twardej, czy pojedyńcze w miekkiej.

Offline peta18

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 02, 2014, 05:02:20 pm »
A ja tam wole w pojedyńczych albumach. Tylko szkoda że w miekkiej. I tu mam dylemat - zbiorczy w twardej, czy pojedyńcze w miekkiej.
Pojedyncze wyjda taniej, jezleli jest to dla Ciebei jakis argument. A jak Ci nie zalezy na dodatkach, to juz w ogole nei ma sie nad czym zastanawiac.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 02, 2014, 05:04:14 pm »
Jeśli wyprzeda się na Festiwalu.

A na Festiwalu podobno poszła połowa nakładu, więc chyba też dobrze. Choć mam wrażenie, że lepiej gdyby Ongrys wydał integral Hawkera w nieco wyższym nakładzie, a odpuścił sobie wydawanie w pojedynczych albumach.
Gdyby wydał w nieco wyższym, to nie było paniki i pewnie sprzedawałby się o wiele wolniej. Takie 'podwójne' wydanie to świetna rzecz, by zadowolić starych wyjadaczy, jak również promować komiksy wśród nowych potencjalnych czytelników. Tylko mam wrażenie, że do tego celu przydałby się wydawca z gruuuubym portfelem. Ale i tak - chwała za to Ongrysowi!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline starcek

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 02, 2014, 05:16:40 pm »
Pojedyncze wyjda taniej, jezleli jest to dla Ciebei jakis argument.
Ano nie wyjdą taniej. Chyba, że masz I wydanie, to wtedy musisz kupić tylko 1 zeszyt z całego integrala.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

ramirez82

  • Gość
Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 02, 2014, 05:38:58 pm »
Takie 'podwójne' wydanie to świetna rzecz, by zadowolić starych wyjadaczy, jak również promować komiksy wśród nowych potencjalnych czytelników. Tylko mam wrażenie, że do tego celu przydałby się wydawca z gruuuubym portfelem. Ale i tak - chwała za to Ongrysowi!

No oczywiście, że fajnie, że wydawca stara się zadowolić tych co wolą w pojedynczych tomach i tych co wolą w integralu. Tylko obawiam się, czy rzeczywiście te pojedyncze tomy znajdą tylu nabywców, kiedy jest integral. Jeśli znajdą, to super.

Offline peta18

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 02, 2014, 06:29:51 pm »
Ano nie wyjdą taniej. Chyba, że masz I wydanie, to wtedy musisz kupić tylko 1 zeszyt z całego integrala.
Dlaczego nie wyjdzie taniej? Okladkow bedzie chyba cos ok. 34 zl. Pewnie bedzie mozna je kupic za ok. 22 zl. 22 x 3= 66 zl
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline vision2001

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 02, 2014, 06:36:03 pm »
Dlaczego nie wyjdzie taniej? Okladkow bedzie chyba cos ok. 34 zl. Pewnie bedzie mozna je kupic za ok. 22 zl. 22 x 3= 66 zl
26,25 pln -> http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/246816-bruce-j-hawker-1-kurs-na-gibraltar-wyd-ii
(oczywiście zależy gdzie szukać)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline starcek

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 02, 2014, 07:08:31 pm »
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline radef

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 02, 2014, 07:15:01 pm »
No taniej może być trudno..
W Aros.pl jeżeli pojawi się do 8 czerwca, jest zniżka 34%, w innych sklepach (np. literacka.pl) podobna zniżka, czyli 23-24 złote.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Itachi

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 02, 2014, 07:47:57 pm »
Ze swojej strony dodam, że integral (jeśli wierzyć Waszym słowom :wink: ) ma interesujące i nienaciągane dodatki. To jest dla mnie wartość dodatnia, która może powodować wzrost ceny. Do tego nie jestem zwolennikiem miękkich okładek, bo często wyginają się na przeróżne strony. Dla mnie wybór był prosty, nie zawsze warto przepłacać, ale w tym przypadku...

Offline peta18

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 02, 2014, 07:54:33 pm »
Hawker w pojedynczych tomach bedzie mial normalna dystrybucje, czyli pojawi sie wszedzie tam, gdzie hurtownia jest podstawowym zrodlem zaopatrzenia ksiegarni.

A tak w ogole integral fajnie jest wydany, jednakze sama historia to juz nie moje klimaty. jednakze ciesze sie, ze sie generalnie ten serial podoba. Zawsze to jakies urozmaicenie naszego ryneczku.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline bosssu

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 02, 2014, 09:16:21 pm »
Jak wrzucą na Empik to pewnie im się rozejdzie po części,ale w mojej opinii osoba która zakupi 1 zeszyt i jej się spodoba historia to nie będzie czekala na kolejne tylko pogna dorwać integral a zeszyt będzie próbowała opchnąć. Tym którym historia nie podejdzie po pierwszym albumie nie zainwestują w kolejne zeszyty i też spróbują opchnąć 1-kę. Tak wiec po pierwszym zeszycie wydawnictwo będzie miało rozeznanie rynku- czy robić dodruk integrala i na nich się skupić...czy inwestować w wątpliwe wydanie okładkowe, które będzie musiało walczyć na półce z Thorgalami, Batmanami , Asteriksem i Kajkiem. Jednakże życzę powodzenia. Ja czekam na drugi integral.

Offline starcek

Odp: Bruce J. Hawker
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 03, 2014, 09:17:22 am »
To bardzo innowacyjne odejście - równocześnie wydać intergral i wznowienie pierwszego tomu. Niech ten okręt nie tonie!
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

 

anything