Autor Wątek: Batman vs Superman  (Przeczytany 3481 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Prince Vegeta

Batman vs Superman
« dnia: Maj 15, 2014, 10:29:47 am »
Batman vs Superman, czyli głośny film Zacka Snydera powoli wychodzi z cienia, Poznaliśmy już mniej więcej wygląd stroju Batmana. który inspirowany jest dokonaniami znanymi z zeszytów autorstwa Franka Millera.


Ja mam mieszane uczucia co do tego filmu, oraz kontynuacji w postaci Justice League.
Wszystko zaczęło się od koszmarnego moim zdaniem Man of Steel, który dosłownie podzielił internet na pół: na tych, którzy polubili nowy, mroczny, mocno inspirowany dokonaniami Christophera Nolana i jego serii Mroczny Rycerz wizerunek, oraz na tych, którzy zaniemówili i znienawidzili film za pójście po najmniejszej linii oporu, przerost formy nad treścią i mnóstwo rażących błędów, których wstydziłby się przeciętny twórca fan fiction.


Warner Bros. wg. wielu stara się za wszelką cenę ogrzać w świetle konkurencji, która od 6 lat z uporem maniaka i pomysłem na uniwersum, stara się dać fanom spójny, przemyślany świat. Jak dla mnie jest to prawda, ale tylko po części.
Uwielbiam DC Comics równie mocno jak Marvela, cieszę się z nowego Rycerza Gotham. gdyż wersja Nolana jednak średnio przypadła mi do gustu, tzn. lubię je jako filmy, są znakomite, szczególnie Mroczny Rycerz, ale nie podoba mi się urealnienie tego świata oraz sama postać Batmana w wykonaniu Christiana Bale - jego głos, jego kostium, jego zachowanie - ciężko mi się przekonać. Dlatego mimo wszystko nie miałem aż tak dużych wątpliwości po ogłoszeniu Bena Afflecka nowym Nietoperzem.


Jak wiadomo obsada nie powala: Gal Gadot, czyli 45 kilowa modelka w roli Wonder Woman, Ben Affleck znany z średnich komedii oraz koszmaru znanego jako Daredevil, Jesse Eisenberg który był chyba ostatnim kogo każdy fan widziałby w roli Lexa Luthora - to wszystko w połączeniu z dziwnym pośpiechem sprawia, że można mieć sporo wątpliwości co do uniwersum DC.


Co o tym wszystkim myślicie?

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Batman vs Superman
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2014, 10:52:23 pm »
Bardzo czekam na nowy film Snydera z kilku powodów. Po pierwsze cenię go jako reżysera z dużą "wrażliwością komiksową", chociaż lepszego filmu niż "300" na razie nie zrobił. Ale "Man of Steel" oglądało mi się świetnie. To przesterowanie, które wielu razi, moim zdaniem się sprawdziło. Po drugie, jestem zmęczony Batmanem w wykonaniu Bale'a oraz tym, co z tą postacią nawyczyniał Nolan. A Affleck dobrze wyglądał w kostiumie Daredevila, więc w kostiumie Batmana powinien wypaść jeszcze lepiej. Po trzecie, sam pomysł, aby na ekranie pokazać wreszcie wspólny występ tych dwóch bohaterów, wydaje mi się ekscytujący. :) 

Offline adro

Odp: Batman vs Superman
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2014, 11:57:44 pm »
trylogia nolana to juz klasyk. jesse eisenberg jako luthor o jezu......
juz sie boje tego filmu. man of steel zupelnie mi nie podszedl.
w ogole supek vs batek to bedzie pewnie jakas luzna adaptacja dkr, a moze nie?
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Hollow

Odp: Batman vs Superman
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2014, 09:26:05 am »
Wolałbym żeby najpierw powstał film na podstawie Justice League niż B vs. S.
Bale nie był taki zły w roli Batmana, ale denerwował mnie jego głos kiedy zakładał kostium. Czasami ciężko było go zrozumieć co on tam chrypie pod nosem. Man of Steel też mi się podobał. Co do Afflecka też mam do niego zastrzeżenia po jego roli w DareDevil. Wonder Women jest mi obojętna więc wszystko jedno kto ją zagra, ale z Lexem to już przesadzili. moim zdaniem aktor całkowicie nietrafiony.

Pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie.

Offline marceli

Odp: Batman vs Superman
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2014, 10:31:50 pm »
Według mnie trylogia Nolana jest najlepszą ekranizacją Batmana a Bale najlepszym Batmanem.
Superman też mi się podobał.
Jesse Eisenberg - nie kojarzyłem człowieka, dopiero zobaczyłem na Filmwebie i rzeczywiście na Lexa to on za bardzo nie pasuje.
Ben Affleck - jakoś nie mogę go sobie wyobrazić jako Batmana.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline SirBlackheart

Odp: Batman vs Superman
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2014, 11:56:25 pm »
chociaż lepszego filmu niż "300"


Zrobił. "Watchmen".