trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1318217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -gościu-

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5040 dnia: Listopad 07, 2018, 05:10:54 pm »
No i super. Bo tym Galem bardzo się jaram. Będzie idealny prezent pod choinkę  :cool:

Offline Damballa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5041 dnia: Listopad 07, 2018, 11:07:38 pm »
A ja tak ciuchutko zapytam, a na kiedy ABC? Pamiętam, że będą opóźniani, ale nic nie poradzę, że to mój ulubiony tytuł od Was ;-)
Do wydania zostały trzy tomy, realna byłaby możliwość jeden na rok, czy jest szansa na częstsze wydanie?

Offline rzem

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5042 dnia: Listopad 08, 2018, 06:34:15 am »
w grudniu tez bedzie fajna limitka :wink:  wydamy zbiór prac GAL'a uprzedzajac pytania, Straznicy w styczniu :smile:


Ale w grudniu przed Świętami, czy pod koniec miesiąca?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5043 dnia: Listopad 08, 2018, 10:48:58 am »
A ja tak ciuchutko zapytam, a na kiedy ABC? Pamiętam, że będą opóźniani, ale nic nie poradzę, że to mój ulubiony tytuł od Was :wink:
Do wydania zostały trzy tomy, realna byłaby możliwość jeden na rok, czy jest szansa na częstsze wydanie?


jeden na rok - na bank :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5044 dnia: Listopad 08, 2018, 10:49:28 am »

Ale w grudniu przed Świętami, czy pod koniec miesiąca?


przed swietami kolo 15 grudnia celujemy

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5045 dnia: Listopad 08, 2018, 11:10:02 am »
To i tak bez znaczenia, gdyż szansa że po przesyłka wysłana po 15-tym raczej i tak nie dotrze przed świętami, a szansa na rzucanie paczkami przez kurierów w tym gorącym okresie rośnie ekspotencjalnie :)

Offline clandestino

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5046 dnia: Listopad 08, 2018, 12:20:56 pm »

jeden na rok - na bank :smile:


Pierwszy tom wojny volgańskiej był wydany ponad rok temu, a do końca tego roku zostało niewiele czasu...spieszcie się!

Offline rzem

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5047 dnia: Listopad 08, 2018, 12:21:24 pm »
To i tak bez znaczenia, gdyż szansa że po przesyłka wysłana po 15-tym raczej i tak nie dotrze przed świętami, a szansa na rzucanie paczkami przez kurierów w tym gorącym okresie rośnie ekspotencjalnie :smile:


Dlatego chcę sobie wcześniej tym zarządzić. Najwyżej nie wezmę limitki.

Offline Damballa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5048 dnia: Listopad 08, 2018, 09:25:39 pm »

jeden na rok - na bank :smile:


Super! Dzięki, że dal najbardziej zagorzałych fanów, serii nie podrzucacie.

Offline jeanvanhamme

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5049 dnia: Listopad 08, 2018, 10:50:34 pm »
No to chyba czas na zatrudnienie jakiegoś ogara i przyspieszenie z pracami. Ewidentnie jest hype na wasze pozycje, więc nie zwlekajcie, tylko podwajajcie wysiłki, bo już depczą po piętach. Scream cuduje z plexi i też dobrze na tym wychodzi, Planeta zaczęła kopiować, zaraz i Egmont zrobi limitki Kaczora Donalda.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5050 dnia: Listopad 08, 2018, 11:36:59 pm »
To i tak bez znaczenia, gdyż szansa że po przesyłka wysłana po 15-tym raczej i tak nie dotrze przed świętami, a szansa na rzucanie paczkami przez kurierów w tym gorącym okresie rośnie ekspotencjalnie :smile:


mam inne doswiadczenia - gora 2 dni szly przed swietami przesylki
z drugiej strony juz 3 dzien czekam laskawie az kurier dowiezie nam palete z Brygada :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5051 dnia: Listopad 08, 2018, 11:41:11 pm »

Pierwszy tom wojny volgańskiej był wydany ponad rok temu, a do końca tego roku zostało niewiele czasu...spieszcie się!


wszytsko prawda, ale ostatnio musielismy rotowac - a maks wydajemy jeden komiks miesiecznie - od wakacji mamy to juz uporzadkowane i beda kolejne albumu, nie zostawimy ABC bo nie ma tez powodu, nie jest to mega hit u nas - w anglii jest - ale wychodzi na lekki plus - w tym roku wprowadzilsmy komiksy spoza 2000ad stad rozregulowanie terminow

Offline clandestino

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5052 dnia: Listopad 09, 2018, 10:06:56 pm »
Spoko, rozumiem. Najważniejsze, że nie porzucacie serii. Czekam niecierpliwie!

Offline Damballa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5053 dnia: Listopad 09, 2018, 10:20:52 pm »
Może nie trafiony czas na ten tytuł. Ale dobrze, że jest lekki plus. Jest dzięki temu szansa, że my, fani ABC, namówimy Was kiedyś do wydania jeszcze czegoś z tej serii :-D

Offline clandestino

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5054 dnia: Listopad 11, 2018, 09:11:11 am »
Klęska urodzaju na rynku, ot co.

 

anything