trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1318518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4785 dnia: Wrzesień 25, 2018, 04:48:44 pm »
To się gobender ucieszy :biggrin:

Deg

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4786 dnia: Wrzesień 25, 2018, 07:23:08 pm »
dla tych co zyja bez fejsa
Dziękuję  :cool:

Offline donTomaszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4787 dnia: Wrzesień 25, 2018, 07:47:40 pm »
To się gobender ucieszy :biggrin:
Nie tylko on. Ja rowniez sie bardzo ciesze i wezme na 100%.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline sum41

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4788 dnia: Wrzesień 25, 2018, 08:03:33 pm »
No tu odrazu lepsze rysunki niz w Brygadzie  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4789 dnia: Wrzesień 25, 2018, 08:57:11 pm »
No tu odrazu lepsze rysunki niz w Brygadzie  :smile:


nie kieruj sie w ocenie wygladem krasnoludow ;) to tylko jedna z ras w Brygadzie ;) to moze cie srogo zmylic ;)
jak podoba ci sie Cobra, to nie ma bata, zebys nie pokochal Brygady ;)

Offline KronosMarcin

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4790 dnia: Wrzesień 25, 2018, 09:11:18 pm »
Cudne biorę tak jak Solo i Brygadę  :)

Offline gobender

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4791 dnia: Wrzesień 25, 2018, 09:44:13 pm »
@ mappy, haha no a jak!  :cool:  To świetna rzecz i fajnie, że wyjdzie u nas.
Mam nadzieję, że będzie HC i tylko z tego powodu zrobię dubla.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4792 dnia: Wrzesień 25, 2018, 10:38:06 pm »
@ mappy, haha no a jak!  :cool:  To świetna rzecz i fajnie, że wyjdzie u nas.
Mam nadzieję, że będzie HC i tylko z tego powodu zrobię dubla.


Beda dwa tomy zebrane w HC :)

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4793 dnia: Wrzesień 25, 2018, 11:49:36 pm »
Tak sobie myślę bo ta Brygada graficznie mnie urzeka jak i Kobra. Może jakieś grafiki dałoby radę stworzyć za pomocą autorów i dorzucić do sprzedaży? Może jako wersja super limitowana obok tych dwóch okładek? :roll:

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4794 dnia: Wrzesień 26, 2018, 07:34:09 am »
A mnie rysunki w Cobrze nie przekonują, a Brygada urzekła mnie właśnie rysunkami Krasnoludów.

Offline Raf Fariszta

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4795 dnia: Wrzesień 26, 2018, 08:06:05 am »
U mnie odwrotnie. Cobra zapowiada się wspaniale (dostrzegam elementy nasuwające na myśl styl Pedrosy).
No i chyba dzięki temu dam szansę Brygadzie, którą miałem odpuścić...
Nocy Matko Dnia

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4796 dnia: Wrzesień 26, 2018, 11:58:02 am »
osobiscie jestem bezkrytycznym fanem Enrique Fernandeza - lubie kazdy jego komiks - teraz wyszedł zrobiony zupełnie inaczej jego komiks o zabójczej nimfie :) ale najwikesze wrazenie - graficznie - robia na mnie wlasnie brygada i cobra, na podium jest tez Aurore.





Offline donTomaszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4797 dnia: Wrzesień 26, 2018, 12:23:26 pm »
Wczoraj dostalem swoj egzemplarz Solo i od razu zabralem sie za lekture.
Duzy plus dla wydawnictwa za jakosc wydania - jest mega. Gruba kreda, swietne, zywe kolory, sliczna okladka. Pod tym wzgledem nie mozna sie do niczego przyczepic.

Rysunki to czysta poezja - taki Disney na testosteronowym cyklu z duza iloscia krwi. Komiks zjada sie oczami. Jest pieknie.

A sama historia? No wlasnie. Mnie nie porwala. Wszystko gna do przodu, na zlamanie karku. Jest nieco schematycznie (post apo, Madmax), choc to nie zarzut, bo nie kazda dobrze opowiedziana opowiesc musi byc super nowatorska. W Solo jednak czegos brakuje. Najbardziej irytowaly mnie urwane watki
Spoiler: pokaż
np. hodowla zwierzat przez ludzi
oraz zwykle nielogicznosci -
Spoiler: pokaż
Solo porzuca poszukiwanie rodziny, aby zajac sie wychowaniem psa, ktory jest przedstawicielem wrogiego dla szczurow gatunku. Seriously???


Z jednej strony warto - bo tak pieknie narysowanych komiksow nie dostajemy codziennie. Z drugiej strony komiks to tez opowiadana historia, a tej w Solo najzwyczajniej zabraklo.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4798 dnia: Wrzesień 26, 2018, 12:44:32 pm »
donTomaszek ja nie do końca uważam że porzucił, raczej zaakceptował do co się z nią stało, a czego nie chciał wcześniej przyjąć do świadomości.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4799 dnia: Wrzesień 26, 2018, 12:49:54 pm »
Wczoraj dostalem swoj egzemplarz Solo i od razu zabralem sie za lekture.
Duzy plus dla wydawnictwa za jakosc wydania - jest mega. Gruba kreda, swietne, zywe kolory, sliczna okladka. Pod tym wzgledem nie mozna sie do niczego przyczepic.

Rysunki to czysta poezja - taki Disney na testosteronowym cyklu z duza iloscia krwi. Komiks zjada sie oczami. Jest pieknie.

A sama historia? No wlasnie. Mnie nie porwala. Wszystko gna do przodu, na zlamanie karku. Jest nieco schematycznie (post apo, Madmax), choc to nie zarzut, bo nie kazda dobrze opowiedziana opowiesc musi byc super nowatorska. W Solo jednak czegos brakuje. Najbardziej irytowaly mnie urwane watki
Spoiler: pokaż
np. hodowla zwierzat przez ludzi
oraz zwykle nielogicznosci -
Spoiler: pokaż
Solo porzuca poszukiwanie rodziny, aby zajac sie wychowaniem psa, ktory jest przedstawicielem wrogiego dla szczurow gatunku. Seriously???


Z jednej strony warto - bo tak pieknie narysowanych komiksow nie dostajemy codziennie. Z drugiej strony komiks to tez opowiadana historia, a tej w Solo najzwyczajniej zabraklo.
Uwaga spoilery :)
Solo nie porzuca poszukiwania rodziny - w ludzkiej osadzie dowiaduje sie przeciez ze juz po nich, przechodzi zalamanie nerwowe i dopiero opieka nad malym psiakiem przynosi mu znow cel i poczucie szczescia :smile:
koniec spoilera :smile:
 
co do swiata - wszystko czego ci brak dostaniesz w Ocaleni z chaosu - w swiat kanibali masz na koncu opis 4 istot, w ocaleni z chaosu jest ich okolo 20 :smile: to pokazuje skale rozbudowy swiata :smile:

ale bylo bardzo wazne by zaczac od Swiata kanibali, bo ta historia ustawia od razu sposob patrzenia na bohatera ze wzgledu na to jak sie konczy jego wyprawa - mam nadzieje ze to cie zacheci do sledzenia przygod Solo dalej :wink:

 

anything