trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1318681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartek Gawron

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4620 dnia: Sierpień 16, 2018, 07:39:08 pm »
Ja tam nie chce nic mówic, ale dwa pierwsze miejsca aktualnego Topu 5 Sklepu Gildii okupuje Studio Lain z Sędzią Anderson i Solo 1, przescigając w ten sposób zajmujący 3 pozostałe miejsca Egmont. Na uwage zasługuje dodatkowo fakt, ze wynik ten Studio uzyskało w przedsprzedaży i to nie byle jakiej, bowiem Sędzia będzie dopiero dostepny za 25 dni, Solo zaś za dni 11.

Gratulacje i oby taj dalej!!!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2018, 07:49:14 pm wysłana przez Bartek Gawron »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4621 dnia: Sierpień 16, 2018, 08:28:41 pm »
Przyłączam się do gratulacji ! Należy jednak uczciwie zauważyć , że Egmont jest wszędzie a Studio Lain to już niekoniecznie.
Komiksy S.L. wszyscy zamawiają w Gildi .







"Jesteś podwójnym sobą."

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4622 dnia: Sierpień 16, 2018, 08:36:03 pm »
Nie chce wprowadzać do pozytywnej oceny negatywnego wydźwięku i przypominania o wiadomo jakim wydawcy z wiadomo jakim człowiekiem na czele, obiecującym gruszki na wierzbie i łatwość wydawania komiksów w naszym padole. Mógłby się uczyć od Studia.
No fenomenalnie schodzą im te komiksy. Zawsze byłem przekonany, że nisza wydawanych komiksów przez Lain to dobra decyzja. Teraz horyzonty lekko są poszerzane i jak widać sporo osób jest ciekawych czy dobór przez wydawcę/pasjonata będzie miał podobne skutki jak z 2000AD.Ja trzymam kciuki i sam dołożyłem cegiełkę w postaci zakupu nowych tytułów.Niech się wiedzie.

Offline amsterdream

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4623 dnia: Sierpień 16, 2018, 08:52:05 pm »
Trudno żeby nie były w czołówce jeśli gildia to był jedyny sklep, który je oferował.

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4624 dnia: Sierpień 16, 2018, 08:52:44 pm »
To ja tu tylko przypomnę osobom o nie wyprzedanym Stickelbacku.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2018, 04:36:07 am wysłana przez mkolek81 »

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4625 dnia: Sierpień 16, 2018, 08:56:08 pm »
Osobom.
No nie tylko bo jeszcze dodruki Slaina i ABC Warriors.

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4626 dnia: Sierpień 17, 2018, 01:07:34 am »
Trudno żeby nie były w czołówce jeśli gildia to był jedyny sklep, który je oferował.
W punkt. :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4627 dnia: Sierpień 17, 2018, 06:40:23 am »
No nie tylko bo jeszcze dodruki Slaina i ABC Warriors.
No tak, ale drugi tom ABC Warriors sprzedaje się słabo o czym sam wydawca mówił.

Offline isteklistek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4628 dnia: Sierpień 17, 2018, 09:11:48 am »
Studio Lain robi bardzo dobrą robotę na wszystkich frontach. Od doboru tytułów, PR po wydanie i oby tak dalej. Co do porównywania z Batmanem, to zawsze jest mocna marka i będzie się dobrze sprzedawać. Inna sprawa, że od dłuższego czasu nie wydano jakiegoś mocnego tytułu z B., na który wszyscy czekają - chodzi o dłuższe serie.

Offline robbirob

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4629 dnia: Sierpień 17, 2018, 09:55:56 am »

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4630 dnia: Sierpień 17, 2018, 01:17:03 pm »
To co kto na SOLO? ;)



Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4631 dnia: Sierpień 17, 2018, 02:14:23 pm »
Jest wiele tytułów, które były jedynie oferowane w sklepie gildii, a które nigdy nie znalazly się w Top 5, więc powyższe wnioskowanie należy uznać za wadliwe, bowiem przesłanki, na ktorych oparto wniosek, są niewystarczające do wyciągnięcia takiego wniosku.
No nie wiem. Wadliwość: 0%. Jest jakiś komiks, który był w limitowanej wersji tylko na Gildii? Bo limitowane edycje Solo i Szambali były tylko tam i się rzuciliśmy jak szczerbaty na suchary. I stąd wynik sprzedaży.

Offline Bartek Gawron

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4632 dnia: Sierpień 17, 2018, 03:50:23 pm »
Były, by wymienić chociażby gildiowe limitki Białego Orła. A wlasciwa odpowiedz brzmi, ze rzucilismy sie na Solo i Szambale nie tylko dlatego, ze to były gildiowe limitki, ale rowniez i przede wszystkim dlatego, ze zakladamy, ze są to bajeranckie, efektowne komiksy i na dodatek - jak uczy doswiadczenie dotyczace Studia Lain - fajnie wydane. Bo chyba nie ulega watpliwosci, ze gdyby ubrac w gildiowia limitke jakas komiksowa miernote, to raczej nie byloby to wystarczajace, aby był na nia popyt szczerbato-sucharowy.

@parsom: Podałeś interesujący przyklad, który funkcjonuje w róznych wariantach w dowcipach dotyczacych matematyków. Niemniej jednak w wiekszosci tych wariantów, w tym i podanym przez Ciebie, uzyte tam sformulowania, pomimo ze gdy czytane literalnie nie zawieraja przedmiotowych treści, to jednak są ich nośnikiem, zwykle za sprawa tradycji ich stosowania w odpowiednich kontekstach sytuacyjnych; w Twoim przykladzie - jak dobrze wiesz - treścia pytania o możliwosc podania cukru jest w rzeczywistosci prośba o jego podanie wyrazona w sposob grzeczny.   
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4633 dnia: Sierpień 17, 2018, 04:40:08 pm »
Solo i Szambala miały limitki dlatego są w top 5. Chyba tylko Mroczni Sędziowie i Tytan złapali się do do podobnych zestawień bo też mieli limitke (to jest do sprawdzenia ale nie mam jak w obecnej chwili to zrobić). I patrząc po jakich cenach te limitki są wystawiane na rynku wtórnym to nie kupują ich fani.

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4634 dnia: Sierpień 17, 2018, 06:09:22 pm »
I patrząc po jakich cenach te limitki są wystawiane na rynku wtórnym to nie kupują ich fani.
Meh i znowu ten sam temat aż do porzygu. Normalna zasada handlu.

 

anything