Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1318091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KronosMarcin

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4365 dnia: Lipiec 12, 2018, 06:19:24 pm »
też się nie załapałem na Solo niby pisali że większość zamówień to pojedyncze ale jakoś w to nie wierze szkoda :(

Offline Namir

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4366 dnia: Lipiec 12, 2018, 06:28:24 pm »
też się nie załapałem na Solo niby pisali że większość zamówień to pojedyncze ale jakoś w to nie wierze szkoda :sad:

Ja nigdy wcześniej nie kupiłem nic od SL, a teraz się skusiłem na Solo w edycji limitowanej, gdyż po Blacksadzie i Mieczu Ardeńczyka z chęcią przeczytam kolejną historię z antropomorficznymi zwierzętami. Może sporo ludzi miało podobnie i stąd takie szybkie wyprzedanie się nakładu.

Offline KronosMarcin

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4367 dnia: Lipiec 12, 2018, 06:43:23 pm »
Podobnie po Blacksadzie i Mieczu Ardeńczyka jak zobaczyłem okładkę to stwierdziłem że biorę ale nie sądziłem że aż tak się szybko rozejdzie ten limitowany

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4368 dnia: Lipiec 12, 2018, 06:44:52 pm »
Schodzi bo zamawiasz teraz, a zapłacić możesz za 1,5 miesiąca. Także nawet osoby niezdecydowane wzięły limitkę, której później nie będzie. A niektórzy pozytywni wariaci wzięli obydwie.

I mamy hit:

Kupię:
Solo Świat kanibali okładka limitowana

Są już oferty na niewydrukowane jeszcze komiksy :wink:

Offline mibartek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4369 dnia: Lipiec 12, 2018, 08:02:12 pm »
mówiłem, że tak będzie  :biggrin:

Offline Pawel.M

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4370 dnia: Lipiec 12, 2018, 08:36:05 pm »
Qrde, wrzucam dziś do koszyka m.in. Solo (limitkę) i Azymut t. 1 (bo się pojawił). Chcę płacić - już nie ma Azymutu. To szukam co dołożyć, żeby mieć darmową przesyłkę. Zanim "coś" znalazłem - nie ma Solo. Teraz już się mnie nie spieszy, poczekam do sierpnia  :biggrin:
seczytam.blogspot.com

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4371 dnia: Lipiec 12, 2018, 08:38:02 pm »
Przecież Gildia nie dostała 150 egzemplarzy.FŚ będą miały? Chyba poprzednie Dreddy mieli. Tak mi się zdaje. Wydawca też coś dla siebie wziął.Kto nie zdążył to niech wyczekuje premiery bo nie wszyscy opłacą i znowu na stronie sklepu się pojawią tak jak było wcześniej.

Offline radef

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4372 dnia: Lipiec 12, 2018, 08:38:52 pm »
Sam się nie zdziwię, że tak szybko się rozeszła limitka, ponieważ sam ją zakupiłem i jest to pierwszy komiks Studia Lain jaki w ogóle kupiłem (kilka razy planowałem zakup, ale albo nie było środków, albo komiks był już niedostępny).
W tym wypadku od razu komiks przypadł mi do gustu, więc nie mogłem już pozwolić na przypadek i zakupiłem od razu jak się pojawiła przedsprzedaż. Dodatkowym argumentem za zakupem dla mnie było nazwisko autora, Oscar Martin jak wspominałem pracował i pracuje nad komiksami Disneya, a ja staram się kupować praktycznie wszystkie niedisnejowskie komiksy rysowników/scenarzystów historyjek z Donaldem czy Mikim (z tego samego powodu wkręciłem się w "Ekho", a także zacznę kupować "Młodość Blueberry'ego" jak Egmont wyda).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2018, 10:06:59 pm wysłana przez radef »
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4373 dnia: Lipiec 12, 2018, 09:39:10 pm »
Przecież Gildia nie dostała 150 egzemplarzy.FŚ będą miały? Chyba poprzednie Dreddy mieli. Tak mi się zdaje. Wydawca też coś dla siebie wziął.Kto nie zdążył to niech wyczekuje premiery bo nie wszyscy opłacą i znowu na stronie sklepu się pojawią tak jak było wcześniej.


okladki limitowane sa dostepne poki co tylko na gildii
dostala 150 sztuk


Offline sum41

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4374 dnia: Lipiec 12, 2018, 09:56:11 pm »
Na gildi  odrazu rzadaja zaplaty niemozna czekac.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4375 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:08:18 pm »
Na gildi  odrazu rzadaja zaplaty niemozna czekac.


Można płacić przy odbiorze. Pięć złotych więcej wyniesie przesyłka.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4376 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:12:06 pm »
Żądają jak coś :wink: Nic takiego nie ma miejsca, masz 2 miesiące na opłacenie zamówienia, a przynajmniej tak było kiedyś. Mam nieopłacone zamówienie z 24.06. kilka dni później kolejne i dzisiaj zamawiałem znów Solo. Także uzbierałem łącznie ponad 200 zł i pewnie pod koniec miesiąca opłacę wszystkie, chyba że jeszcze coś nagle wyskoczy. Gildia nigdy nie poganiała mnie z płatnościami, aczkolwiek zostawiłem u nich zapewne jakieś kilka tysięcy złotych.

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4377 dnia: Lipiec 12, 2018, 10:51:47 pm »
okladki limitowane sa dostepne poki co tylko na gildii
dostala 150 sztuk
Dzięki za sprostowanie spekulacji.Ciekawe czy Gildia odkłada jakiś procent nakładu na reklamację.
Co do płatności to mam podobnie. Zamówienie wisi i dwa tygodnie bez płatności. Osobiście też coś dorzucam i zbiera się te 200zł.

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4378 dnia: Lipiec 13, 2018, 06:28:24 am »
Obstawiam, że gildia mogła zostawić sobie kilka sztuk na MKiFG, tak jak to było z limitowaną Mrocznych Sędziów (bo od premiery do festiwalu to tylko 2 tygodnie różnicy).

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4379 dnia: Lipiec 13, 2018, 10:32:11 am »
W jakich miejscach pojawia się info o limitce? Bo zastanawiam się, czy wykupując je w 100% forumowicze.


Jeśli tak, to mamy ogromną rzeszę osób która czyta, ale nie udziela się. Dużo większa niż przypuszczam.

 

anything