Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1317892 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1875 dnia: Czerwiec 30, 2016, 02:17:11 pm »
Przyjmuje. Od dziś za miesiąc jeszcze będzie!!!!

no to chyba czas zacząć pluć sobie w brodę za przedwczesną i błędną opinię...

Offline kosmoski

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1876 dnia: Czerwiec 30, 2016, 02:25:38 pm »
wstrzymaj się z tym pluciem, w Poznaniu, w Kiku było jeszcze wczoraj kilka egzeplarzy ;)

Offline chch

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1877 dnia: Czerwiec 30, 2016, 02:44:51 pm »
Gratuluję Studiu Lain kolejnego bestsellera. :smile:
Mam nadzieję, że kolejne pozycje (przynajmniej drugie tomy rozpoczętych serii - Dredd, Slaine, ABC oraz komiksy Moorea) będą miały nakład 1000 szt. Dzięki czemu uda się obniżyć cenę, zwiększyć dostępność komiksów oraz zwiększyć zysk dla wydawcy. I pisze to jako osoba, która kupowała tylko komiksy Moorea. No i oby drukarnia lepiej suszyła egzemplarze przed wysłaniem, coby nie denerwować czytelników. :smile: Pozdrawiam
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1878 dnia: Czerwiec 30, 2016, 02:46:04 pm »
W sklepie gildii już niedostępny


Rzeczywiście. Godzinę wcześniej przed Twoim postem sprawdzałem dostępność. Było napisane, ze czas oczekiwania to 1 tydzień. Obecnie jest adnotacja "nakład jest wyczerpany".
Zapewne w innych sklepach można jeszcze komiks dostać.
Dwa tygodnie. Szybko. Niech Studio Lain pomyśli o zwiększeniu (np: do 800) ilości egzemplarzy kolejnego Dredda.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1879 dnia: Czerwiec 30, 2016, 02:56:14 pm »
W Gildii jeszcze bedzie - mamy kilkadziesiat sztuk w drukarni jeszcze - poprawka okladek -
jak trafi ponownie do sklepu dam znac




Przy okazji komiks Łukasza - RadioActive Cross - takze u nas wyprzedany - ale w sklepach czy u autora pownien jeszcze byc.


Dredd - Mroczna pojdzie w HC - jesli potwierdzi zainteresowanie - bedziemy zwiekszac systematycznie naklady co wplynie na cene :)


a z dobrych informacji I tom Slaine juz przetlumaczony, ale na ten komiks chwile poczekacie bo musimy zrobic kolejny numer Arigato :)

Offline Inuki

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1880 dnia: Czerwiec 30, 2016, 03:01:37 pm »
A kiedy można się spodziewać tego Mrocznego Dredda w sprzedaży? I plus za to, że zdecydowaliście się na wersję HC, bo o sprzedaż jak widać, nie trzeba się martwić. A decyzja o okładce już zapadła?

mgnesium

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1881 dnia: Czerwiec 30, 2016, 03:22:46 pm »
jakby ktoś szukał:

http://www.komiksiarnia.pl/product.php?id_product=3602

co prawda wysyłka "droga", ale można to sparować z:

http://www.komiksiarnia.pl/product.php?id_product=3526

i wtedy robi się darmowa.


w sklepie internetowym nie kupowałem, tylko stacjonarnie, dlatego za pakowanie nie ręczę.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1882 dnia: Czerwiec 30, 2016, 03:51:54 pm »
A kiedy można się spodziewać tego Mrocznego Dredda w sprzedaży? I plus za to, że zdecydowaliście się na wersję HC, bo o sprzedaż jak widać, nie trzeba się martwić. A decyzja o okładce już zapadła?


wybralismy, ale jeszcze nasz wybor musza zaakceptowac panowie z 2000ad :)

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1883 dnia: Czerwiec 30, 2016, 03:54:27 pm »

wybralismy, ale jeszcze nasz wybor musza zaakceptowac panowie z 2000ad :smile:


Można wiedzieć jaką wersję wybraliście?
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1884 dnia: Czerwiec 30, 2016, 04:11:16 pm »

Można wiedzieć jaką wersję wybraliście?
Jedyną słuszną ;)
No i ja też czekam na info o planowanej dacie wydania, bo wszystko jak w kalejdoskopie i się zmienia ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Kokosz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1885 dnia: Czerwiec 30, 2016, 06:22:57 pm »
Niniejszym sezon na "Nie zdążyłem kupić Heavy Metal Dredd, zróbcie dodruk, nie kupię kolejnych albumów jeśli nie mam tego" uważam za otwarty!

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1886 dnia: Czerwiec 30, 2016, 07:20:10 pm »
Niniejszym sezon na "Nie miałem zamiaru kupować Heavy Metal Dredd, zróbcie dodruk, bo skoro niedostępny, to nagle chcę go mieć" uważam za otwarty!  :smile:

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1887 dnia: Czerwiec 30, 2016, 07:38:07 pm »

Niniejszym sezon na "Nie zdążyłem kupić Heavy Metal Dredd, zróbcie dodruk, nie kupię kolejnych albumów jeśli nie mam tego" uważam za otwarty!
Niniejszym sezon na "Nie miałem zamiaru kupować Heavy Metal Dredd, zróbcie dodruk, bo skoro niedostępny, to nagle chcę go mieć" uważam za otwarty!  :smile: 
:D :D :D
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1888 dnia: Lipiec 01, 2016, 08:50:21 am »
Mówiłem żebyście trzasnęli większy nakład, a i cena może byłaby odrobinę niższa.

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1889 dnia: Lipiec 01, 2016, 09:07:34 am »
Spokojnie, komiks jest wciąż do kupienia. I jak start na więcej Dreddów w Polsce jest dość specyficzny i wcale nie zdziwiłbym się, że szorciaki mogą kogoś zrazić do SD.

 

anything