Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1319273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Night wolf

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1020 dnia: Luty 11, 2016, 10:42:08 am »
Cwaniaczki podniosły cenne po tym jak ich zapytałem o ten tytuł z 69.99 na 99.99. Żal na maksa.

Offline Carr

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1021 dnia: Luty 11, 2016, 10:50:00 am »
Balladę możesz kupić np. na incalu (http://www.incal.com.pl/ballada-o-halo-jones.html ). Pewnie gdzie indziej jeszcze też. ABC nie widziałem nigdzie.
Dzięki wielkie ale znalazłem jeszcze taniej na Waneko. Ale już chyba ostatni.

http://komikslandia.pl/pl/p/ABC-Wariors-Czarna-Dziura/9262
Ulubiony sklep komiksowy wielu forumowiczów.  :wink:  Mają ABC? 3-10 dni nie oznacza, że będą się zgłaszać po komiks do wydawcy, czyli do Was?
Napisałem do nich maila, jak ze stanem faktycznym. Mają ale zaraz po wysłaniu podniesli cenę o 30zł... niefajnie.

Offline mr.castor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1022 dnia: Luty 11, 2016, 11:48:37 am »
Sorry że nie na temat ale za taki numer w życiu nie kupię nic w tym sklepie, rozumiem że towar trudno dostępny się robi, ale trzeba było z tą ceną startować jakiś czas temu, a nie zaraz po zapytaniu klienta  :roll: .


Co do Studia Lain to kawał dobrej roboty robicie, na razie mam wszystko oprócz Stickleback ale jeżeli  jeszcze za miesiąc dwa będzie dostępny  to pewnie też kupię.

Offline kosmoski

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1023 dnia: Luty 11, 2016, 11:49:05 am »
Cwaniaczki podniosły cenne po tym jak ich zapytałem o ten tytuł z 69.99 na 99.99. Żal na maksa.

Ten sklep to przecież czołówka na czarnej liscie, gdzie nie powinno się kupować...
Zresztą wystarczy poczytać:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,73.msg1307450.html#msg1307450

A wracając do tematu:
 - Stickleback - druga historia słabsza od pierwszej, przede wszystkim z powodu innej formuły, bardziej mi odpowiadała sytuacja, w której tytułowy bohater jest takim swoistym
Spoiler: pokaż
cieniem, pociagajacym w ukryciu za wszystkie sznurki

 - Slaine - 1/3 za mną, przyjemna, odprężająca lektura

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1024 dnia: Luty 11, 2016, 11:59:48 am »
Już wiem dlaczego "Buce z Metra".  :wink:

Offline Night wolf

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1025 dnia: Luty 11, 2016, 12:08:09 pm »

Komikslandia:
Cytuj
Witam
Sprawdziliśmy nasze stany i upewniliśmy się ,że komiks nie jest już dostępny u wydawcy. Obecny stan ilości to 5 szt. dwie na sklep internetowy i 3 w sklepie stacjonarnym,jako że nie jest to już nigdzie dostępne cena za tom uległa zmianie.
Pozdrawiam
Edyta


Cytuj
On 2016-02-11 12:26, you wrote:
Widzę że nagle cena się podniosła z 69.99 na 99.99 bo miałem w koszyku za 160,38 a teraz po zalogowaniu mam już za 190zł... to jakiś błąd?


Cytuj
W dniu 2016-02-11 o 12:16, Komikslandia pisze:
Witam
Jak najbardziej ,posiadamy jeszcze kilka szt. na stanie.
pozdrawiam
Edyta


Cytuj
On 2016-02-11 11:05, you wrote:
Witam
Jestem zainteresowany między innymi tytułem ABC Wariors: Czarna Dziura czy tytuł jest faktycznie dostępny u państwa?
Pozdrawiam





Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1026 dnia: Luty 11, 2016, 12:14:02 pm »
W sumie czwartek, a nie sroda :wink:
- ale oto co leci od nas oprocz komiksow Moore;a oczywiscie

Heavy Metal Dredd czyli mistrzowie Bisley i Hicklenton (od Nemessis)




Dredd: Dark Justice - nowa historia z kultowymi Sędziami Śmierci



Slaine: Warriors Dawn



to bynajmniej nie koniec planow :smile:

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1027 dnia: Luty 11, 2016, 12:21:27 pm »
Okładka Slaine`a rządzi. A Dredda to chyba miał Ongrys wydawać, nie? Dwóch wydawców z Dreddem, fani zwariują.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1028 dnia: Luty 11, 2016, 12:24:42 pm »
Nie wchodzimy Ongrysowi w paradę. Trzymamy kciuki za Leszka :smile: Ba nawet postaramy sie tak zrobic by Dreddy na polce polskich fanow do siebie pasowaly :smile: i by premiery sie nie nachodzily z mysla o ich portfelach :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2016, 12:31:01 pm wysłana przez studio_lain »

Offline mr.castor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1029 dnia: Luty 11, 2016, 12:32:21 pm »
Szacunek za podejście do fanów
Macie moją kasę  :biggrin:

Offline Inuki

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1030 dnia: Luty 11, 2016, 12:32:51 pm »
Wczoraj miałem urodziny, 24 mam imieniny, więc ładnie proszę - niech mnie ktoś w prezencie te komiksy sprezentuje, bo już nie wiem na co mam kasę przeznaczać. MASAKRA (w pozytywnym sensie) :biggrin: Trzeba mocną selekcję zrobić i chyba mangi ograniczyć :-/

Tak na marginesie, te Dreddy, co wydacie, to nie wchodzą w skład "The Complete Case Files", tak? To są osobne serie? Z tego co kuknąłem na necie, to Sędzia Śmierć ma KAPITALNE rysunki. Kiedy planujecie premierę?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1031 dnia: Luty 11, 2016, 12:36:42 pm »
Tak - te Dreddy to inna bajka :)
Hevay Metal to zbior najbardziej krawawych i zwariowanych shortow z Dreddem - rysunki mistrzow :)

Dark - to natomiast opowiesc z uniwersum Death Judge

premiery, dopiero zaczynamy nad tym prace - info na biezaco - ale przed wakacjami powinny byc. 

Offline Inuki

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1032 dnia: Luty 11, 2016, 12:42:17 pm »
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie :-) Super, że przed wakacjami, bo te albumy umilą oczekiwanie na wydanie TCCF :-) Mam nadzieję, że na tych dwóch albumach Wasza przygoda z Dreddem się nie skończy :-)

Mikel

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1033 dnia: Luty 11, 2016, 12:57:49 pm »
Kiedy można się wpisać na listę oczekujących na Dreddy, tj. kiedy preordery?
W sumie fajnie by było jak by coś w stylu listy kolejkowej było, z jednej strony będziecie wiedzieć ile egzemplarzy może pójść z drugie wszyscy chętni by się załapali, może jak by był większy nakład to koszty druku by były niższe

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1034 dnia: Luty 11, 2016, 01:15:53 pm »
Nie no, Heavy Metal Dredd jest może i poza continuity ale Dark Justice jest już częścią głównej narracji Dreddverse  :wink:

Poza tym fajnie, że ludzie zobaczą jak nagle pewna cosplayowa gwiazda z UK staje się faktyczną twarzą dla Cassandry Anderson :lol:
perły przed wieprze