trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1329928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #945 dnia: Luty 03, 2016, 10:36:35 pm »
Gdyby nie oferta Scream, to bym stawiam na Anibala..
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline tomb

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #946 dnia: Luty 03, 2016, 11:22:19 pm »
Jeśli podobał mi się Rogaty Bóg (czy ktoś to wznowi z lepszą czernią???), a reszta Slaina średnio mi leżała, to czy powinienem kupić Króla, czy omijać szeroko?

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #947 dnia: Luty 04, 2016, 12:04:56 am »
Jeśli chodzi o interakcję z czytelnikami, to Studio Lain powinno zająć pierwsze miejsce. Tak buduje się więź z czytelnikami. Lubię was. Porównując do Sideca lub Taurus Media (około miesiąca odpowiadają na pytania) to niebo a ziemia. Widać kto ma jakie podejście do potencjalnego czytelnika. Kto traktuje czytelnika jako towarzysza a kto jako osobę do wydojenia kasy (Sideca, Taurus).
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #948 dnia: Luty 04, 2016, 05:46:38 am »
Rany boskie, ja żadnego polskiego wydawnictwa nie podejrzewam o dojenie kasy:)
A wśród moich znajomych mam zarówno osoby towarzyskie i gadatliwe, jak i mruków-domatorów. Wszystkich lubię, mimo różnych sposobów na życie.

fragsel

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #949 dnia: Luty 04, 2016, 05:55:52 am »
serio, Taurus do dojenia kasy... to dobre...
na facebooku i w gildii są wszystkie zapowiedzi z rozsądnym wyprzedzeniem. kończą serie, wydają zupełnie nowe i świetne tytuły, z mojej strony pełne zadowolenie...

czy ty swoim kolegom z pracy, znajomym, żonie nawet (jeśli masz) opisujesz każdy swój krok i plan z kilkomiesięcznym wyprzedzeniem?

jakbyś Ty swojego wydawcę traktował jak towarzysza to byś mu pozwolił robić swoje zamiast obsmarowywać na forum bo robili komiksy zamiast Ci odpowiedzieć na jakieś tam pytania...

serio, przesada!


szacun dla Lain że im się chce "drażnić" ludzi sączeniem po kropelce suspensu, ale to nie jest obowiazek...


{a na upartego to też by można zal mieć, że obiecali zapowiedzi w środę a jest czwartek i nic. ale ma ktoś żal? tylko Ty. o duperelę}

Offline Kokosz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #950 dnia: Luty 04, 2016, 08:38:13 am »
Rany boskie, ja żadnego polskiego wydawnictwa nie podejrzewam o dojenie kasy:)

Nie, no, jeden jest. To Hachette. Ale trzeba przyznać, że to dojenie bardzo dobrze im wychodzi.

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #951 dnia: Luty 04, 2016, 10:06:29 am »
Do Studia Lain: Nie wiem czy ktos o to pytal(przejzalem na szybko te strony) . Nasunęło mi sie pytanie odnosnie zwiekszenia nakladu choc o kilka % by troche dluzej byly dostepne w sklepach internetowych. Na allegro szybko ceny zostana wysrubowane gdy naklad zniknie a zabraknie dodruków , pozdrawiam

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #952 dnia: Luty 04, 2016, 01:15:43 pm »
Nie przesadzajmy, wiekszosc wydawcow to zadne korporacje - maja swoje zycie, czesto inne prace itp, itd - my po prostu jestesmy gaduly ;)

co do nakladow - w sklepach - moze nie wszystkich - wciaz mozna dostac nasze pozycje :) zawsze pomoge znalezc jak cos ktos :)

Offline starcek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #953 dnia: Luty 05, 2016, 10:07:13 pm »
Zamiast gadać na forum warto popracować nad korektą. Babol na okładce, babol we wstępie.. Trąci amatorszczyzną. I jak tu się w pełni cieszyć lekturą?
Teraz czas na Slaine'a w kolorze!!!
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #954 dnia: Luty 06, 2016, 05:57:03 pm »
absolutnie sie nie cieszyc - przynajmniej miesiac zaloby - takze zadnych forow, zadnych kolorow, itp, itd, tylko czern i biel...

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #955 dnia: Luty 06, 2016, 07:25:34 pm »
Olejcie ten chamski komentarz i dalej róbcie swoje. Jestem w połowie Slaine'a i jest to chyba jak na razie najlepszy wydany przez Was tytuł. Dobrze, że mamy różnorodność na rynku :smile:

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #956 dnia: Luty 08, 2016, 09:42:41 am »
Slaine u nas w redakcji wyprzedany - ostatnich egzemplarzy szukać w sklepach.

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #957 dnia: Luty 08, 2016, 01:39:42 pm »
a ja chciałem czekać z zakupem do wyjścia "Szoku..." :biggrin: Jak widać, przy Moore'ach, Slaine'ach i, zaryzykuję, Dreddach można śmiało trzaskać większe nakłady.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 01:46:51 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline ASX76

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #958 dnia: Luty 08, 2016, 01:45:05 pm »
I zamiast "Szoku...", doznał Pan szoku? ;)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #959 dnia: Luty 08, 2016, 02:31:49 pm »
zeby nie bylo ze tak nic odnosnie komiksow o ktorych pisalismy to taka mala wrzuta




a reszta jak tylko dogramy szczegoly - wirus mnie dopadl i stad opoznienie