Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1319019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bambule

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4755 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:07:35 am »
@ up
Albo wydanie Integral + osobny tom z Dominion, co by było bez sensu, w końcu zawsze jest tak tu że jak w połowie dubel to będzie bicie piany :wink:

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4756 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:09:42 am »
bambule to jest nawet lepsze rozwiązanie.

Offline Archie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4757 dnia: Wrzesień 21, 2018, 02:04:11 pm »
Propozycja wydania Mrocznej Sprawiedliwosci i Dominion w jednym tomie jest bardzo dobra. W mniejszym limitowanym nakładzie z inną okładką mogłoby isć samo Dominion jako ekskluziw dla Gildii.

Dwa pytania do Studia:
1. Poza Lawless i Sinister Dexter najbardziej zaciekawił mnie Cannon Fodder. Planowane są od razu oba tomy?
2. Co do Anderson to nie rozważacie od razu wejsc w PSI Files? Vol. 1 ma swietne rysunki i też Granta, a tomów jest 5, więc to nie jest zaporowa liczba.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2018, 02:29:21 pm wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Mati29

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4758 dnia: Wrzesień 21, 2018, 02:23:37 pm »
musieli by zdublować dopiero co wydaną Szambale

Offline Archie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4759 dnia: Wrzesień 21, 2018, 02:40:47 pm »
Dlaczego "musieliby"? Jeżeli wydawaliby szybko to przecież chyba mogliby dogadać się z 2000 A.D., że 1 historię wytną bo dopiero co wydali i jest na rynku. A jeżeli wydawaliby wolno i Szambala do momentu premiery Vol. 2 PSI Files miałaby nakład wyczerpany to wydanie jej jeszcze raz, ale w tej formie nie byłoby zbrodnią. Reasumując, sama Szambala nie jest argumentem za tym żeby nie wejsc w ten cykl.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline bambule

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4760 dnia: Wrzesień 21, 2018, 02:51:26 pm »
@ Archie
Jeśli co to nie ten wydawca ;)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4761 dnia: Wrzesień 21, 2018, 09:37:28 pm »
Propozycja wydania Mrocznej Sprawiedliwosci i Dominion w jednym tomie jest bardzo dobra. W mniejszym limitowanym nakładzie z inną okładką mogłoby isć samo Dominion jako ekskluziw dla Gildii.

Dwa pytania do Studia:
1. Poza Lawless i Sinister Dexter najbardziej zaciekawił mnie Cannon Fodder. Planowane są od razu oba tomy?
2. Co do Anderson to nie rozważacie od razu wejsc w PSI Files? Vol. 1 ma swietne rysunki i też Granta, a tomów jest 5, więc to nie jest zaporowa liczba.


1) TAK - integralik bedzie :) piekny komiks i obrazoburczy :)
2) Nie - bo sa to zbiory strasznie nierowne
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2018, 09:45:20 pm wysłana przez studio_lain »

Offline rekin

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4762 dnia: Wrzesień 23, 2018, 06:48:49 am »
Nie chcę Mrocznej Sprawiedliwości z Dominion w jednym tomie. Jeśli  już, to wznowienie MS osobno.

Offline CG-GNZ

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4763 dnia: Wrzesień 23, 2018, 07:42:18 am »
Nie chcę Mrocznej Sprawiedliwości z Dominion w jednym tomie. Jeśli  już, to wznowienie MS osobno.




Tez nie chcę :(, po co kupowałem osobno?

Offline -gościu-

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4764 dnia: Wrzesień 23, 2018, 07:52:13 am »
No przecież Dominion osobno też bedzie. Choć chyba lepiej, aby osobno było w takim nakładzie, jak Mroczna Sprawiedliwość, żeby wszyscy pisiadacze MŚ mogli kupić.

Offline starcek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4765 dnia: Wrzesień 23, 2018, 08:30:14 am »
Ależ ta Szambala wciąga! Opowieść tytułowa to nie tylko scenariusz ciekawy, ale jeszcze te rysunki. Nie jestem wyznawcą opowieści z uniwersum Dredda, więc trochę z dystansem podszedłem do tego tomu, a tu taka niespodzianka.


I tylko szkoda, że pani tłumacz jest na bakier z językiem polskim, a korekta nie wychwyciła drobnych kwiatków - ale nie można mieć wszystkiego. Byłoby zbyt pięknie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2018, 10:04:41 am wysłana przez starcek »
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline -gościu-

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4766 dnia: Wrzesień 23, 2018, 09:40:38 am »
Przychylam, wczoraj skończyłem Szambalę, choć na mnie chyba jeszcze większe wrażenie zrobiła historia R*wolucja. Kawał porządnego komiksu. Dredda uwielbiam, ale fajnie było spojrzeć na ten świat okiem Sędzi Anderson. No i rysunki Ransona - miodzio! Szkoda, że Button Man zablokowany, ale jest jeszcze Mazeworld  :cool: 


 http://www.arthurranson.com/content/mazeworld


Ranson nasuwa mi jakieś skojarzenia z Bourgeonem...

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4767 dnia: Wrzesień 23, 2018, 12:35:31 pm »
a propo Mrocznej Sprawiedliwości
właśnie ruszył na łamach Dredd Magazine - trzeci tom :)



Offline Archie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4768 dnia: Wrzesień 23, 2018, 07:13:42 pm »
Mazeworld wygląda ciekawie, fajna kreska i elegancka kompozycja. A ten Button Man to na 100% dalej zablokowany? Klaus jakoś się zwolnił, więc może i temat tego tytułu nie jest zamknięty.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4769 dnia: Wrzesień 24, 2018, 08:14:40 am »
Mazeworld wygląda ciekawie, fajna kreska i elegancka kompozycja. A ten Button Man to na 100% dalej zablokowany? Klaus jakoś się zwolnił, więc może i temat tego tytułu nie jest zamknięty.


To ktoś wyda Klausa?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk