trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1338347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4710 dnia: Wrzesień 07, 2018, 12:13:55 pm »
Rozeszła się w kilka godzin, ale ja mogę wymienić swoją za limitkę Solo którą przeoczyłem, a którą chciałbym mieć. ;)

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4711 dnia: Wrzesień 07, 2018, 01:27:19 pm »
Zazwyczaj Gildia ma drugi rzut limitowanych okladek. To są nadwyżki, które sklep otrzymuje od wydawcy.

Offline digital_psycho

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4712 dnia: Wrzesień 07, 2018, 01:35:30 pm »
Czy zakupię jeszcze gdzieś limitkę, czy za długo spałem?
Jest szansa, ze w Centrum Komiksu dostaniesz. Wczoraj jeszcze nie bylo, ale Kuba mowil, ze kilka sztuk bedzie mial na pewno. 

Offline midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4713 dnia: Wrzesień 07, 2018, 01:35:53 pm »
Zazwyczaj Gildia ma drugi rzut limitowanych okladek. To są nadwyżki, które sklep otrzymuje od wydawcy.
Raz tylko tak było, jak wróciło trochę z puli przeznaczonej na Komiksową Warszawę. Czasami też ktoś zwraca lub rezygnuje z zakupu (np. ja), ale wtedy są to pojedyńcze sztuki. Mówienie więc, że „Zazwyczaj...” jest mocno przesadzone, bo zazwyczaj (mówię tu wył. o SL) limitki rozchodzą się w ciągu kilku pierwszych godzin i później już się nie pojawiają.

Offline midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4714 dnia: Wrzesień 07, 2018, 01:39:19 pm »
Jest szansa, ze w Centrum Komiksu dostaniesz. Wczoraj jeszcze nie bylo, ale Kuba mowil, ze kilka sztuk bedzie mial na pewno.
Tak, to może być sposób. To czarodziej, nie dość, że prawie zawsze ma nowe tytuły jako pierwszy, to jeszcze potrafi mieć rzeczy unikalne w rozsądnych cenach. Ja tak zdobyłem Absalom 1.

Offline midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4715 dnia: Wrzesień 07, 2018, 02:31:19 pm »
Gildia.pl pokazała poziom. Właśnie odebrałem limitkę Szambali z 30% rabatem. Nie było żadnych prób korekty ceny. Sklep widać wyszedł z założenia, że jak się walnęli na początku z ceną, to muszą „połknąć tę żabę” i tyle. Między innymi dlatego jestem ich stałym klientem od lat.

Offline Ryba2111

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4716 dnia: Wrzesień 07, 2018, 02:32:35 pm »
W przyszłym tygodniu odeśle limtikę do Gildii, więc pewnie wjedzie za jakiś czas na sklep. Zamówiłem dubla, ale zwracam to ktoś może uzupełni kolekcję.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline jeanvanhamme

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4717 dnia: Wrzesień 07, 2018, 02:49:20 pm »
dzięki panowie, acz bez przesady, ta okładka jakimś cudem nie jest. Nie to co w Solo :P

Offline rzem

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4718 dnia: Wrzesień 07, 2018, 03:19:29 pm »
Gildia.pl pokazała poziom. Właśnie odebrałem limitkę Szambali z 30% rabatem. Nie było żadnych prób korekty ceny. Sklep widać wyszedł z założenia, że jak się walnęli na początku z ceną, to muszą „połknąć tę żabę” i tyle. Między innymi dlatego jestem ich stałym klientem od lat.


Miło. Mi Gildia ostatnio poszła na rękę z terminem wysyłki, który mi nie podpasował z przyczyn osobistych. Nie pytali, przyjęli, odłożyli, poczekali, wysłali. To lubię (nie mylić z Lubię to!).

Offline westchnienie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4719 dnia: Wrzesień 07, 2018, 07:24:01 pm »
Potwierdzam, że Gildia bardzo profesjonalnie podeszła do pomyłkowej zniżki 30% na pierwsze egzemplarze Szambali i kontakt jest perfekt. Tylko trochę ruletka z pakowaniem.


I niniejszym formalnie zaczynam weekend ze Studio Lain  :cool: Na pierwszy ogień poszedł Solo. I tu uwaga natury technicznej - wielka szkoda, że napisy na grzbiecie nie idą tak, jak w pozostałych tytułach Studia Lain od góry okładki w dół.
W ten sposób znaczek wydawnictwa nie jest w linii AD2000, a litery tytułu są w odwrotną stronę przy pozostałych pozycjach :doubt:


Sam komiks wypas i czekam na kolejne tytuły  :smile:

Offline donTomaszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4720 dnia: Wrzesień 07, 2018, 08:10:10 pm »
Ja na swojego Solo jeszcze czekam. Z mojej strony duzy lajk dla wydawnictwa za takie smakolyki jak wlasnie Solo, wydawane w formie integrali. Brygade oraz Straznikow Masery Frezatto rowniez biore bankowo. Dredd oraz Slaine (oprocz Rogatego Boga) jakos srednio mi podchodzi, ale takie cudenka jak wyzej wymione - musowo.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4721 dnia: Wrzesień 07, 2018, 09:00:16 pm »
Dredd oraz Slaine (oprocz Rogatego Boga) jakos srednio mi podchodzi
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline tysonek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4722 dnia: Wrzesień 08, 2018, 10:28:28 am »
dzięki panowie, acz bez przesady, ta okładka jakimś cudem nie jest. Nie to co w Solo :P
Kwestia gustu, mi osobiście bardzo się podoba.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4723 dnia: Wrzesień 08, 2018, 10:11:40 pm »
niestety akurat nadwyzki limitki Szambali tym razem nie mamy - dostalismy tylko 5 sztuk :sad:

donTomaszek - jesli podobal ci sie Rogaty z uniwersum Slaina -smialo mozesz brac kolejne, kolorowe tomy
to sa popisy graficzne brytyjczykow - 2000ad bardzo dbalo i dba o walory graficzne tej serii, a historie Millsa trzymaja naprawde rowny poziom.










Dreddy, ktore wydajmy - kazdy jest inny i kazdy ma inne walory - teraz planujemy Total War - kontynuacja watkow terrorystycznych z Ameryki i absolutne szalenstwo w postaci krwi Satanusa :smile:





 no i na pewno nie powinienes przegapic komiksow z uniwersum Dredda, nie trzeba znac glownej serii - Szambala czy Mroczni Sedziowie czy Lawless - to sa po prostu swietne komiksy same w sobie - szkoda przegapic :wink:



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2018, 10:20:43 pm wysłana przez studio_lain »

Offline tomb

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4724 dnia: Wrzesień 09, 2018, 12:18:21 am »
Rety, uwielbiam takiego "teatralnego", jakby pozowanego Slaina.