Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1343682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4680 dnia: Sierpień 23, 2018, 12:00:50 pm »
ja zakochalem sie w straznikach od pierwszego wejrzenia - dostalem Heavy Metal gdzie opublikowano 1 tom :) nie moglem oderwac oczu :)

Offline bambule

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4681 dnia: Sierpień 23, 2018, 12:25:26 pm »
Jezu człowiek na widok takich plansz dostaje podniecenia jak nastolatek na plaży nudystów :)


Offline robbirob

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4682 dnia: Sierpień 23, 2018, 12:59:56 pm »
Jezu człowiek na widok takich plansz dostaje podniecenia jak nastolatek na plaży nudystów :smile:
hehe :)

Plansze ekstra.

Offline jeanvanhamme

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4683 dnia: Sierpień 23, 2018, 01:11:03 pm »
Itachi chyba lepiej uchwycił ten komiks niż autor recki.

Co do Strażników... Pięknie :)

Offline peta18

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4684 dnia: Sierpień 24, 2018, 06:47:10 pm »
nie ma tam tej ilustracji, podobnie bedzie z Solo : Ocaleni z chaosu, limtika rozni sie takze tym, ze ma z tylu grafike 3D :smile:
Graficzka lakierem uv fajna, tylko w moim egzemplarzu caly lakier przesuniety o jakies 2-3cm w prawo :(
Komiksu jeszcze nie czytalem (juz dawno temu widzialem jakas skanlacje :>), rysunki sa mega, przeczytam pewnie w weekend :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Lipa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4685 dnia: Sierpień 24, 2018, 09:12:28 pm »
Solo Ocaleni z Chaosu można się spodziewać jeszcze w tym roku?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4686 dnia: Sierpień 25, 2018, 10:51:25 am »
wszystko zalezy od tempa sprzedazy swiata kanibali

Offline Pawel.M

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4687 dnia: Sierpień 25, 2018, 04:02:45 pm »
Przeczytałem Solo. Ogólnie bardzo OK. Ale... (bo zawsze jest jakieś ale). Po 1. zastanawiam się czy ten bełkotliwy język to język autora czy tłumacza (czytanie takich zdań nawet jest zabawne: Moje ciało umrze w miarę jak umrze razem z moimi wspomnieniami)? Po 2. Nie wiem jak w innych egzemplarzach,. ale w moim jest masa poodbijanych papruchów i nieco rozmyte napisy na dole stron.
seczytam.blogspot.com

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4688 dnia: Sierpień 28, 2018, 10:32:17 pm »
Wziąłem się za ABC Czarną dziurę, pierwsze wydanie i pech niestety. Rozkleiło się po całości :sad: Obchodzę się z komiksami i książkami jak z jajkiem. Pamiętam, że były właśnie problemy z tym pierwszym wydaniem.
Podchodzi to pod jakąś reklamację?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4689 dnia: Sierpień 29, 2018, 09:26:31 am »
moge ci wymienic, ale mam juz tylko drugie - jakby co uderz na priv, albo maila
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2018, 12:20:56 pm wysłana przez studio_lain »

Offline PawelC

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4690 dnia: Sierpień 29, 2018, 06:31:49 pm »
A ja mam pytanie dotyczące wydanie Wojny Volgańskiej - co jest powodem pomniejszonego formatu?

Wymóg licencyjny? Oryginalnie też był taki format?

Przy okazji, Solo zakupiony i przeczytany. Fajna rzecz, aczkolwiek w pewnym momencie czytania poczułem, że autor pędził z treścią jak szalony. Mam wrażenie, że przydałoby mu się przynajmniej jeszcze kilkadziesiąt stron żeby trochę rozwinąć część wątków i momentami "dać odpocząć" czytelnikowi. Niemniej polecam lekturę i czekam na więcej ;).

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4691 dnia: Sierpień 29, 2018, 06:39:42 pm »
format wojny wymusily oryginaly prac nie chcielismy dawac czarnego paska na dole i gorze strony


Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4692 dnia: Sierpień 29, 2018, 06:41:26 pm »
A ja mam pytanie dotyczące wydanie Wojny Volgańskiej - co jest powodem pomniejszonego formatu?

Wymóg licencyjny? Oryginalnie też był taki format?
Format jest powiększony względem oryginalnego wydania. Komiks ma natomiast proporcje takie same jak wydanie brytyjskie. Dodanie kilku centymetrów, aby komiks miał format A4, spowodowałoby konieczność dodania czarnych lub białych pasków na górze i dole komiksu.
Prawie wszystkie komiksy 2000AD mają inne proporcje niż nasze A4, ale wiadomo, że na wyspach wszystko muszą mieć inaczej.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4693 dnia: Sierpień 29, 2018, 09:34:43 pm »

Offline Pawel.M

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4694 dnia: Sierpień 29, 2018, 10:23:45 pm »

w pewnym momencie czytania poczułem, że autor pędził z treścią jak szalony. Mam wrażenie, że przydałoby mu się przynajmniej jeszcze kilkadziesiąt stron żeby trochę rozwinąć część wątków i momentami "dać odpocząć" czytelnikowi.
Z dodatków wynika, że pierwotna wersja publikowana w częściach miała dwieście stron, a na potrzeby integrala została zjechana do 122.
seczytam.blogspot.com