Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1333842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4320 dnia: Lipiec 04, 2018, 05:13:17 pm »
Widzę, że rozmawiam tu z dziećmi, które nigdy nie pracowały i nigdy im nie mówiono w pracy, aby patrzeć na koszty wykonania i magazynowania.

Naprawdę nie zauważyłeś, że zacytowałem przez przypadek Ciebie zamiast kolegę Pawła? Przecież moja wypowiedź kompletnie nie ima się do Twojej w żaden sposób.

Offline Stoneheart

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4321 dnia: Lipiec 04, 2018, 05:23:11 pm »
Naprawdę nie zauważyłeś, że zacytowałem przez przypadek Ciebie zamiast kolegę Pawła? Przecież moja wypowiedź kompletnie nie ima się do Twojej w żaden sposób.


Itachi, powinieneś przeprosić  :wink: :biggrin:  A nie się pieklić, że mkolek81 się nie domyślił. To Ty się pomyliłeś, nie on.
Hihi  :biggrin:  Tak tylko zauważam  :wink: nic złego nie mam na myśli.

A co do "oskarżeń" i "marudzenia" wobec wydawcy: każdy wydawca ma swoją strategię. Studio Lain, jak nam doświadczenie historyczne pokazuje, działa sensownie, skoro wciąż jest na rynku (zaznaczę: od wielu lat!) i ma się świetnie (wzrastająca liczba tytułów). Hail!

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4322 dnia: Lipiec 04, 2018, 05:40:09 pm »
Czy ktoś tu się piekli?

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4323 dnia: Lipiec 04, 2018, 06:25:45 pm »
Naprawdę nie zauważyłeś, że zacytowałem przez przypadek Ciebie zamiast kolegę Pawła? Przecież moja wypowiedź kompletnie nie ima się do Twojej w żaden sposób.
Tak zastanawiałem się przez moment, ale zacytowałeś mnie, nie kolegę, co mnie też zdziwiło. Wyszło nieporozumienie ostatecznie, ale kolega w końcu chyba zrozumiał w czym rzecz (nie mówię teraz o tobie).
Studio Lain, jak nam doświadczenie historyczne pokazuje, działa sensownie, skoro wciąż jest na rynku (zaznaczę: od wielu lat!) i ma się świetnie (wzrastająca liczba tytułów). Hail!
Żeby nie było nie tylko oni działają z rozwagą, po prostu niektórzy są za krótko lub nie mogą się przebić. Nie da się ukryć, że u nas tylko superbohaterowie lub komiksy dla dzieci.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2018, 06:29:31 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4324 dnia: Lipiec 04, 2018, 06:57:35 pm »
Tak zastanawiałem się przez moment, ale zacytowałeś mnie, nie kolegę, co mnie też zdziwiło. Wyszło nieporozumienie ostatecznie, ale kolega w końcu chyba zrozumiał w czym rzecz (nie mówię teraz o tobie).
Po prostu w tym samym momencie napisałeś wiadomość, kiedy ja cytowałem poprzednią. I powstało zamieszanie, ale dobrze że w miarę szybko wyjaśnione.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4325 dnia: Lipiec 10, 2018, 03:58:38 pm »
dla tych co zyja bez fejsa :)


SOLO: Świat kanibali[/size]Brutalny i krwawy komiks mistrza hiszpańskiego komiksu.Świat po apokalipsie. Mutacje, anarchia, mordy i powszechny kanibalizm. Jaki jest sens życia w takim miejscu?Niezwykła, iście filozoficzna, rozprawa o kondycji człowieczeństwa. Człowieczeństwa, którego więcej ma zmutowany szczur niż pełzający wciąż po planecie człowiek.Polska premiera - druga połowa sierpnia 2018. Komiks liczący 144 strony, twarda oprawa, format A4 i okładka do miziania. Nie przegapcie!










[/color]

Offline donTomaszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4326 dnia: Lipiec 10, 2018, 04:26:14 pm »
Wyglada kozacko. Dopisane do wishlisty. 😉
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline mibartek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4327 dnia: Lipiec 10, 2018, 04:35:50 pm »
będę mieć prezent na urodziny :D

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4328 dnia: Lipiec 10, 2018, 05:04:47 pm »
Lubię się czepiać więc się przyczepię.
Tytuł pasowałby w innym kolorze.
Mogłoby się pojawić na Gildii to w koszyk bym wrzucił.

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4329 dnia: Lipiec 10, 2018, 05:11:06 pm »

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4330 dnia: Lipiec 10, 2018, 05:24:18 pm »
Lubię się czepiać więc się przyczepię.
Tytuł pasowałby w innym kolorze.
Mogłoby się pojawić na Gildii to w koszyk bym wrzucił.


Mr Mappy - tak jest w oryginale, ale dodam ze na zywo bedzie sie to ladnie blyskac bo robimy jak Slaina: Rogaty Bóg :)

Offline nazareth

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4331 dnia: Lipiec 10, 2018, 05:56:37 pm »

Mr Mappy - tak jest w oryginale, ale dodam ze na zywo bedzie sie to ladnie blyskac bo robimy jak Slaina: Rogaty Bóg :smile:
Super! Ogólnie te tytuły spoza 2000AD które zaprezentowaliście są genialne.

https://www.gildia.pl/komiksy/370565-solo-1-swiat-kanibali
Dla porządku - od kilku godzin już to na stronie wisiało :)
http://fantastyczneswiaty.pl/studio-lain-solo-swiat-kanibali-o_l_228276142.html

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4332 dnia: Lipiec 10, 2018, 06:14:06 pm »
https://www.gildia.pl/komiksy/370565-solo-1-swiat-kanibali
No rzeczywiście :biggrin: Już zaklepane.
Mr Mappy - tak jest w oryginale, ale dodam ze na zywo bedzie sie to ladnie blyskac bo robimy jak Slaina: Rogaty Bóg :smile:
Ok trzymam za słowo.
To jeszcze odniosę się do tego "miziania". Będzie oprawa płócienna czy tylko błyskotkowa?

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4333 dnia: Lipiec 10, 2018, 07:21:59 pm »
A nie miało być czasem limitowanej okładki?

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4334 dnia: Lipiec 10, 2018, 07:40:10 pm »

To jeszcze odniosę się do tego "miziania". Będzie oprawa płócienna czy tylko błyskotkowa?
Przecież Studio wyraźnie napisało, że będzie taka jak w Slaine: Rogaty Bóg :)

 

anything