Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1334980 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline polska312

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4110 dnia: Maj 23, 2018, 12:54:29 pm »

Dziwne, że o tej porze kupiłeś.  O 17 już nie było go na stanie, a mail był z 13.
Nie ma w tym nic dziwnego ponieważ mail z informacją był nie o 13 a o 1 w nocy  :cool: . Dlatego właśnie nocna zmiana.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4111 dnia: Maj 23, 2018, 02:26:38 pm »
Czyli czeka nas teraz 5 stron lamentów, że wstrętny sklep Gildii wrzucił limitkę w środku nocy?  :cry:

Ciągle kłody pod nogi porządnym komiksiarzom...

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4112 dnia: Maj 23, 2018, 02:33:41 pm »
W środku jest ta limitowana okładka, więc nie ma co płakać.  :smile:  A komiks pochłonąłem na jednym posiedzeniu i bardzo mi się podobał. Szczególnie wyróżniłbym tutaj kilkustronicową opowieść, której głównym bohaterem jest Pomór. Dla mnie to połączenie Obcego i gaimanowej narracji (,,Masz swój szkielet na zewnątrz. To fascynujące,,). Dawno mi tak nie podeszło żadne krótkie opowiadane (chyba od czasu tego o Stonehenge w Corto Maltese). Mnie się w ogóle ci mroczni sędziowie kojarzą z komiksami i filmami o obcych, a to zdecydowanie dobry kierunek. Już drugi raz, bo wcześniej czytałem Mroczną sprawiedliwość.

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4113 dnia: Maj 23, 2018, 03:23:43 pm »
W środku jest ta limitowana okładka


Fajna informacja. Nie mam potrzeby kupować limitek dla okładki, ale szkoda tracić grafiki przez kilka wersji tego samego komiksu. Powinno być to hejtowane przez przeciwników twardych opraw. Postawić sobie na półce dodatkowe centymetry tylko dla jednej ilustracji.

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4114 dnia: Maj 23, 2018, 06:28:50 pm »
Ba! W środku są okładki ze wszystkimi czterema sędziami!

Offline nazareth

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4115 dnia: Maj 23, 2018, 06:36:46 pm »
Ba! W środku są okładki ze wszystkimi czterema sędziami!
I to jest wiadomość dnia! ;)

A tak serio, to miejmy nadzieję, że ta gadanina i psioczenie na limitowane edycji nie zniechęci wydawcy. Takie akcje - o ile nie za częste - są świetne. I jak widać nakręcają zainteresowanie tytułami :)

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4116 dnia: Maj 23, 2018, 07:52:45 pm »
Jest gdzieś dostępny przybliżony plan wydawniczy wydawnictwa do końca roku? Na stronie internetowej nie mogę znaleźć.

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4117 dnia: Maj 23, 2018, 08:09:09 pm »
Jest gdzieś dostępny przybliżony plan wydawniczy wydawnictwa do końca roku? Na stronie internetowej nie mogę znaleźć.
Było w tym wątku oraz na FB wydawnictwa.
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,36511.msg1426384.html#msg1426384


ale to nie jest wszystko. Jeszcze ma być Solo oraz Brygada (chyba tak to będzie tłumaczone)

« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2018, 08:20:39 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4118 dnia: Maj 23, 2018, 08:21:38 pm »
Dzięki. Przypomniałem sobie podczas lektury Miecza Ardeńczyka o zapowiedziach Studia Lain. Brigada i Solo te dwie pozycje chciałem odszukać.

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4119 dnia: Maj 23, 2018, 08:27:04 pm »
Brigada i Solo te dwie pozycje chciałem odszukać.
Szambala i Solo wstępnie było zapowiedziane na wrzesień na MKiFG (coś chyba też było wspominane o alternatywnych okładkach).
Brigada będzie później, pewnie jak się wydawca pojawi to ci poda więcej szczegółów.

Offline Archie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4120 dnia: Maj 24, 2018, 08:32:45 am »
Na 275 stronie tematu Studio napisało, że "Szamballa" to raczej listopad. Dla mnie ok, bo będzie czas odpocząć trochę od universum Dredda po "Mandroidzie" i nabrać na niego apetytu.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4121 dnia: Maj 27, 2018, 03:01:03 pm »
Drukarnia zrobiła niespodziankę - premiera Sędzia Dredd Mandroid nie w czerwcu, ale jeszcze w maju :smile:
we wtorek lub środę szukajcie w sklepach :smile:

Dredd i cyberpunk. To jest esencja nowej pozycji z kultowej serii. Mandroid to najlepsza historia tego typu w historii uniwersum. Odwieczne pytania o granice człowieczeństwa i odwieczny zamykający ludzi w klatach bezwzględny system. Do tego niezwykła oprawa graficzna. Mandroid powstał, kiedy Kev Walker zakochał się w pracach Mika Mignoli twórcy Hellboya. I to fascynację widać jak na dłoni. Nie jest to jednak bynajmniej kopiowanie, ale autorskie rozwinięcie masy graficznych pomysłów. Także Simon Coleby i Carl Critchlow dostosowali się do tego mrocznego, industrialnego stylu. W efekcie tworzy to bardzo spójne dzieło. Komiks z gatunku trzeba mieć.
W POŁOWIE CZŁOWIEK... W PEŁNI ZABÓJCA!
SIERŻANT NATE SLAUGHTERHOUSE JEST WETERANEM WIELU KRWAWYCH WOJEN TOCZONYCH NA OBCYCH PLANETACH, lecz po odniesieniu śmiertelnej rany na polu bitwy jedyną szansą, by go ocalić, jest cybernetyczna rekonstrukcja ciała.
Niestety, przez to staje się bardziej maszyną niż człowiekiem – staje się mandroidem!
Zwolniony ze służby Nate wraca do Mega City 1, próbując oswoić się ze swoim nowym ciałem.
Gdy jego rodzina staje się celem okrutnego ataku, jego zgorzknienie przechodzi w gniew popychający go do wymierzania brutalnej, samozwańczej sprawiedliwości. Jednakże w Mega City 1 jest miejsce tylko na jeden wymiar prawa… a Dredd podąża jego tropem!
Ta wypełniona adrenaliną mroczna opowieść o zemście jest tym, co czyni komiksy 2000 AD wyjątkowymi!



Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4122 dnia: Maj 27, 2018, 04:17:02 pm »
Super :)

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4123 dnia: Maj 27, 2018, 04:24:40 pm »
Teraz faktycznie macie średnią jeden album na miesiąc. :)
Tytan, Quinch, Slaine, Sędziowie, Mandroid.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4124 dnia: Maj 27, 2018, 05:23:20 pm »
i teraz przerwa wakacyjna :)
moze zrobimy wyjatek dla absaloma 2 :)

 

anything