trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1319328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4005 dnia: Maj 09, 2018, 03:54:42 pm »
limitka do gildii juz dotarla :)



Offline Damballa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4006 dnia: Maj 09, 2018, 07:27:26 pm »
Muszę jedank przyznać, że regularna okładka też niczego sobie. Teraz to widać  gdy stoją obok siebie. A na moją limitkę przyjdzie mi poczekać do czerwca, pewnie razem z Mandroidem dostanę.

Offline bambule

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4007 dnia: Maj 09, 2018, 10:26:48 pm »
Na Mrocznych Sędziów z alt. okładką w sumie mona już polować :smile:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10209164795036531&set=pcb.1631012523684519&type=3
Można polować, tylko że jak napiszesz, że odstąpi się komiks, to dostaniesz 100 wiadomości na skrzynkę z informacją że ktoś za darmo przygarnie komiks, a najlepiej z dopłatą.
Informacja z brakiem ceny dlatego była że z gildią różnie bywa, czasem jest ok czasem - właśnie .... , drugi egzemplarz był na zasadzie profilaktyki bo prawdopodobieństwo że dwa uszkodzone komiksy się dostanie jest mniejsze, a wymiana jak pokazał Tytan niemożliwa. Pisałem że nie podam ceny, bo możliwość rozfoliowania wchodziła w grę, jak by był nietknięty to cena normalna plus piwo, więc nawet nie handel. Ale już wiem czemu tej grupy za bardzo nie lubię bo lepiej oczernić kogoś niż się zapytać. Opcja z limitowanymi okładkami fajna, wykonanie niestety pozostawia wiele do życzenia.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4008 dnia: Maj 10, 2018, 12:26:36 pm »
A mi ktoś mugłby odstąpić te limitowaną wersje? mam horom curke i bardzo by się ona uciszyła z tej limitowanej wersi

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4009 dnia: Maj 10, 2018, 12:36:21 pm »
A mi ktoś mugłby odstąpić te limitowaną wersje? mam horom curke i bardzo by się ona uciszyła z tej limitowanej wersi
Z tego co była informacja będzie album dostępny na stoisku gildii na KW. Więc jeśli Ci zależy to wystarczy przejechać się do Warszawy 18-20 maja.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4010 dnia: Maj 10, 2018, 03:48:49 pm »
bedzie z 50 sztuk dostepnych na festiwalu - takze nie sadze zeby byly klopoty z dostaniem

Offline bambule

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4011 dnia: Maj 13, 2018, 11:10:04 pm »

Jestem po lekturze Sędzi powiem krótko kawał dobrego komiksu postapo, który broni sie jako samodzielna pozycja. Treść fajnie podana co prawda trzba przywyknąć do narracji, ale ile radości z lektury, polecam. Szkoda tylko grzbiet nie ujednolicony względem innych wydan SL :(

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4012 dnia: Maj 14, 2018, 04:08:48 pm »
Ma już ktoś limitkę oprócz wydawcy i księgarń? Robi robotę? :biggrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4013 dnia: Maj 14, 2018, 04:09:52 pm »
Ma już ktoś limitkę oprócz wydawcy i księgarń? Robi robotę? :biggrin:
Tak, na jedno i drugie pytanie.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4014 dnia: Maj 15, 2018, 10:35:19 am »
A ile kosztuje? Bo na Allegro wisi za 160, ale mam nadzieję, że to spekulacja?

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4015 dnia: Maj 15, 2018, 10:44:21 am »
Na stoisku targowym dostaniesz poniżej ceny okładkowej. Komiks z drugą okładką jest bez problemu dostępny w sklepach internetowych.

Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4016 dnia: Maj 15, 2018, 11:40:08 am »
Jestem po lekturze Sędzi powiem krótko kawał dobrego komiksu postapo, który broni sie jako samodzielna pozycja.
Dokładnie, zdjąć im mundury Sędziów i mamy bardzo dobre postapo. Rysunki świetne, historia ciekawa. Czekam na kontynuacje :)

Offline mibartek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4017 dnia: Maj 15, 2018, 12:12:39 pm »
Dokładnie, zdjąć im mundury Sędziów i mamy bardzo dobre postapo. Rysunki świetne, historia ciekawa. Czekam na kontynuacje :smile:


Kurcze, to ja chyba miałem jakiś gorszy dzień wczoraj, albo za wysokie oczekiwania po Heavy Metal Dredd, Ameryce i Tytanie, którymi byłem zachwycony mimo, że każdy tytuł inny.
Przeczytałem jakieś 30-40% i odłożyłem lekturę na kolejny dzień, co rzadko mi się zdarza przy tej ilości stron.
Zarówno graficznie jak i fabularnie jest dla mnie poprawnie/dobrze, ale raczej po przeczytaniu już nigdy nie wrócę do tego tytułu (nawet tylko po to żeby poprzeglądać grafiki). Rysunki są wypasione i doparacowane szczegółowo to prawda, ale ku mojemu zaskoczeniu bardzo rzadko zatrzymałem się, żeby podziwiać plansze (co np często zdarza mi się w pozornie bardzo prostym Usagi od Stana Sakai).
Zobaczę dzisiaj/jutro jak doczytam do końca, może jakieś rozwiązanie fabularnie sprawi, że jednak zmienię zdanie.

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4018 dnia: Maj 15, 2018, 12:22:01 pm »
Nie ma specjalnego rozwiązania fabularnego pod koniec, a mimo wszystko zamykając komiks, moja końcowa ocena jest o kilka punktów wyższa niż początkowa. Na początku komiksu miałem lekkie zagubienie, gdyż autorzy wrzucają czytelnika na dość głęboką wodę - to nie jest prolog, jesteśmy właściwie już w trakcie wydarzeń, pojawia się dużo postaci, akcja rusza z miejsca. Ale potem ładnie układa się to wszystko w głowie, mózg dopowiada sobie dodatkowe elementy świata przedstawionego, zaczyna się lubić bohaterów. I okazuje się, że po lekturze chce się od razu sięgnąć po tom 2.

Osobiście przeszkadza mi tylko jedna rzecz - że akcja dzieje się na planecie ZBYT bliźniaczo podobnej do Ziemi. Ale w sumie potrzebne to jest do pewnej gry słów.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4019 dnia: Maj 15, 2018, 05:13:02 pm »
Ehh, grzbiet Mrocznych Sędziów słaby, SL przy grzbietach amatorka niestety.