trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1318317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3975 dnia: Kwiecień 25, 2018, 03:50:57 pm »
Wszystko pięknie, Dredd a la Mignola uroczy  :wink: , cieszę się bardzo planami - ale napiszcie może , co z kontynuacją Stickleback? Parę lat już minęło od jedynki- czy sprzedawała się tak źle, że zarzuciliście wydawanie tytułu?

A, jeszcze odpowiedź na zadane pytanie... wolałbym wpierw Brutanię , a potem starsze wiekiem tomy Slaine'a.


sprzedawal sie bardzo powoli, ale u nas na magazynie zostalo juz tylko z 40 sztuk, ale lezy tez w kilku sklepach - stickleback 2 jest oficjalnie w naszych planach na ten rok, to moj ulubiony komiks z tych co wydalismy wiec spokojnie bedzie na bank :)

Offline adam and arluk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3976 dnia: Kwiecień 25, 2018, 05:05:11 pm »
Slaine - również zagłosuję za wydawaniem chronologicznie.

Offline Damballa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3977 dnia: Kwiecień 25, 2018, 05:43:00 pm »
I jak dla mnie Slaine może iść chronologicznie.


A jeszcze nieśmiało zapytam, co z kontynuacją Wojny Volgańskiej?

Offline LucasCorso

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3978 dnia: Kwiecień 25, 2018, 05:52:50 pm »
Mam nadzieję, że wydawca się na mnie nie obrazi, ale po sposobie reakcji na kilka pierwszych wpisów i patrząc na sformułowanie posta na twarzoksiążce mam wrażenie, że pytanie jest ciut kurtuazyjne, a decyzja już podjęta.

Nic to. Po prostu kupię, odłożę, poczekam...

Ważne, że mam pewność,że wszystko kiedyś wyjdzie. I to jest super w SL
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline tomb

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3979 dnia: Kwiecień 25, 2018, 06:01:08 pm »
A Brutania Chronicles to trzy tomy w jednym? Jeśli tak to jestem za Brutanią.

Offline LordDisneyland

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3980 dnia: Kwiecień 25, 2018, 06:41:26 pm »
"spokojnie bedzie na bank :) "- dzięki, uspokoiłem się nieco :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3981 dnia: Kwiecień 25, 2018, 08:40:58 pm »
Mam nadzieję, że wydawca się na mnie nie obrazi, ale po sposobie reakcji na kilka pierwszych wpisów i patrząc na sformułowanie posta na twarzoksiążce mam wrażenie, że pytanie jest ciut kurtuazyjne, a decyzja już podjęta.

Nic to. Po prostu kupię, odłożę, poczekam...

Ważne, że mam pewność,że wszystko kiedyś wyjdzie. I to jest super w SL


czemu? chcielismy wydac brutanie teraz, ale wyglada na to, ze wydamy zabojce


brutania tak jak wydanie brytyjskie kazdy tom po ponad 100 str


wojna wolganska - jeden tom rocznie, wiec bedzie w tym roku tom 2 :)

Offline Djevel

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3982 dnia: Kwiecień 25, 2018, 08:46:34 pm »
Wydajcie zabójcę najpierw

Offline graves

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3983 dnia: Kwiecień 25, 2018, 10:03:27 pm »
Slaine - po kolei.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Takesh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3984 dnia: Kwiecień 26, 2018, 06:45:59 am »
Ja też jestem za chronologicznym wydaniem. Niby Brutania to restart? Tym bardziej po kolei, bo napewno namiesza to niektorym w głowach. Seria normalna z nową po restarcie?

Chyba, że coś źle zrozumiałem.
ajf is brutal, ful of zasadzkas end samtajms daje w doope

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3985 dnia: Kwiecień 26, 2018, 08:12:11 am »
Liczę na ten komiks. Scream zlewa prace Gimeneza na które czekam, Wy chcecie odstawić Brutanię. Został mi zaczęty Najemnik i zainteresował Solo. Iście obfity plan "muszę mieć" na cały rok  :???:

Offline Nafciarz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3986 dnia: Kwiecień 26, 2018, 08:22:10 am »

sprzedawal sie bardzo powoli, ale u nas na magazynie zostalo juz tylko z 40 sztuk, ale lezy tez w kilku sklepach - stickleback 2 jest oficjalnie w naszych planach na ten rok, to moj ulubiony komiks z tych co wydalismy wiec spokojnie bedzie na bank :smile:


I juz wiem ze to bedzie piekny dzien  :biggrin:

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3987 dnia: Kwiecień 26, 2018, 10:09:49 am »
plan byl taki zeby wydawac cykl brutania na zmiane z starszymi rzeczami
pomysl wydawal sie fajny, ale nie do konca jestem pewny czy tego chca czytelnicy
fani brutani musili by dluzej czekac na kolejny tom itp itd
wiec mysle ze pojda teraz klasyki, a w przyszlym roku sprobujemy wydac oprocz nich brutanie w szybszym cyklu 3 albumy w roku

Offline -gościu-

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3988 dnia: Kwiecień 26, 2018, 10:27:27 am »
wiec mysle ze pojda teraz klasyki, a w przyszlym roku sprobujemy wydac oprocz nich brutanie w szybszym cyklu 3 albumy w roku

Bardzo dobry pomysł. W ogóle wydawanie cyklu w tempie 1 tomu na rok, to trochę lipa  :sad:

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3989 dnia: Kwiecień 26, 2018, 11:02:13 am »
To ja jednak zakupię wersję oryginalną. Chciałbym sobie to przeczytać, a nie wyczekiwać jak gwiazdki na niebie. Zainteresowałem się wersją PL ze zwykłej konsumenckiej solidarności. Od roku kupuję komiksy jako odskocznię od książek i na tym rynku czasy oczekiwań to zmora. Rozumiem gdyby to wszystko i w oryginale nie było wydane, ale z zamkniętych serii robi się u nas "trwające".

 

anything