trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1317956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mati29

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3960 dnia: Kwiecień 25, 2018, 12:17:09 pm »
Dredd jest zawsze na propsie, ale najbardziej czekam na Shamballe, na Lawless


Daleko jeszcze do tego? :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3961 dnia: Kwiecień 25, 2018, 12:51:15 pm »
druga polowa roku
teraz jeszcze absalom w wakacje
potem dwa komiksy hiszpanskie
i wstepnie nastepna jest szamballa
potem slaine - ale nie wiem szczerze jaki - wiec przy okazji pytanie - wolicie zobaczyc juz nowa serie Brutania Chronicles czy chcecie starsze tomy, czyli kolejne po rogatym.
i potem lawless i sinister and dexter

Offline Nawimar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3962 dnia: Kwiecień 25, 2018, 12:56:36 pm »
Studio: "(...) wolicie zobaczyc juz nowa serie Brutania Chronicles czy chcecie starsze tomy, czyli kolejne po rogatym"
 
 Mi wszystko jedno. Oby tylko seria ukazywała się w częstotliwości większej niż jeden tom na rok.

Offline LucasCorso

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3963 dnia: Kwiecień 25, 2018, 12:57:17 pm »
Ja wolę najpierw stare tomy. I tak bez nich nie mogę czytać nic nowszego, więc tylko leży bezczynnie na półce...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3964 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:02:15 pm »
Ze Slainem jedźcie teraz po kolei czyli po Rogatym. :smile:
Zabójca demonów.

Offline -gościu-

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3965 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:10:09 pm »
Również wolałbym Slaine'a chronologicznie.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3966 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:10:31 pm »
Ja wolę najpierw stare tomy. I tak bez nich nie mogę czytać nic nowszego, więc tylko leży bezczynnie na półce...

Brutania to restart - mozna czytac od razu :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3967 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:12:00 pm »
Studio: "(...) wolicie zobaczyc juz nowa serie Brutania Chronicles czy chcecie starsze tomy, czyli kolejne po rogatym"
 
 Mi wszystko jedno. Oby tylko seria ukazywała się w częstotliwości większej niż jeden tom na rok.

Od poczatku jest opcja 2 tomy na rok, ale wiadomo, ze czasem cos sie przesuwa - ale sa juz 4 tomy na rynku, takze nie idzie nam zle :)

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3968 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:21:11 pm »
Skoro tak wydajecie na potęgę, to czy nie rozważacie zmiany modelu sprzedaży? Np. wejście do innych sklepów? A może i w większe nakłady? Bo przy tym co się wyprawia na rynku coraz trudniej rzucać się od razu na wasze pozycje.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3969 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:26:06 pm »
wiekszosc tytulow jest juz na granicy wyprzedania
takze nie ma potrzeby
za chwile skonczy sie u nas swit wojownika, stickleback, skizz, abc czarna dziura, ameryka, rogaty bog

Offline robbirob

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3970 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:30:19 pm »
Z punktu widzenia Studia, to zapewne zmiana nie ma sensu. Bo małe nakłady i szybsze wyprzedawanie się tytułów powoduje, ze czytelnik najpierw kupi ich komiks, a nie kolejnego "egmonta".
Jak dla mnie Studio ma dobre rozwiązanie na biznes :) Ja tam popieram, nie narzekam.


Offline LucasCorso

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3971 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:36:08 pm »
Ja również jestem pod wrażeniem zdroworozsądkowego podejścia wydawnictwa do prowadzenia biznesu.

Jest to jedno z niewielu wydawnictw, o którego przyszłość na rynku się nie martwię.
Macie łeb na karku...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3972 dnia: Kwiecień 25, 2018, 02:46:40 pm »
Tylko że taki model hula dobrze przy wolnym wydawaniu. Jak podkręcą tempo i utrzymają poziom cen, to ja np. odpuszczę cześć tytułów, które w innej sytuacji pewnie bym kupił. A jak coś nawet wstępnie wyrzucę z listy do kupienia, to i nie będę się przejmował, że nakład się skończył.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline LordDisneyland

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3973 dnia: Kwiecień 25, 2018, 03:18:37 pm »
Wszystko pięknie, Dredd a la Mignola uroczy  ;-) , cieszę się bardzo planami - ale napiszcie może , co z kontynuacją Stickleback? Parę lat już minęło od jedynki- czy sprzedawała się tak źle, że zarzuciliście wydawanie tytułu?

A, jeszcze odpowiedź na zadane pytanie... wolałbym wpierw Brutanię , a potem starsze wiekiem tomy Slaine'a.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3974 dnia: Kwiecień 25, 2018, 03:49:05 pm »
Tylko że taki model hula dobrze przy wolnym wydawaniu. Jak podkręcą tempo i utrzymają poziom cen, to ja np. odpuszczę cześć tytułów, które w innej sytuacji pewnie bym kupił. A jak coś nawet wstępnie wyrzucę z listy do kupienia, to i nie będę się przejmował, że nakład się skończył.


nie podkrecimy az tak - teraz sie nagromadzilo i udaje sie co miesiac
ale jak znam zycie naszej ekipy, to na kolejne rzeczy sie poczeka ;)
w wakacje absalom a tak odpoczywamy ;)


potem na festiwal moze wyjatkowo 2 pozycje - szambala i solo
a potem to juz nie wiadomo jakie tempo ;)

 

anything