trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1337704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Prometeusz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3585 dnia: Styczeń 30, 2018, 09:04:52 am »
Czy komiksy z Sędzią Dreddem które wydaje Lain trzeba czytać w odpowiedniej kolejności? Chętnie poszerzyłbym swoją wiedzę o uniwersum Dredda, a pierwsze tomy wydane przez Studio Lain są bardzo ciężko dostępne. Niestety nie miałem możliwości kupować jak wychodziły, byłem wtedy zajęty finansowo uzupełnianiem nowych pozycji z USA. Jeśli mam być szczery to teraz żałuje że nie wybrałem 2000AD...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2018, 09:48:59 am wysłana przez Prometeusz »

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3586 dnia: Styczeń 30, 2018, 09:17:16 am »
Nie trzeba.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3587 dnia: Styczeń 30, 2018, 11:31:44 am »
sorki za zwloke z odpowiedziami
ale studio lain dostalo z okazji premiery Tytana tytanowa plytke w prawej rece po tym jak wywinelo orla :)

jasne ze wydamy skarby i zabojce - przyszly rok - edycja jak rogaty

nasze dreddy mozna czytac oodzielnie - tak to od poczatku zaplanowalismy
w tym roku rozbudujemy tez to uniwersum o inne swietne tytuly - takze warto

mistrzow komiksu jeszcze troche mamy, ale calkiem niezle ida

dr and quinch to alan moore w naprawde niezlej formie z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru
nad tym komiksem teraz pracujemy

pomysl z limitowana okladka chwycil wiec bedziemy robic jeszcze takie akcje - nic na sil po prostu jak beda fajne grafiki do wykorzystania



Offline Kokosz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3588 dnia: Styczeń 30, 2018, 02:03:06 pm »
Takie moje przemyślenie - akcja z dwiema okładkami wyszła bardzo fajnie, ale sądzę, że proporcje powinny być odwrotne. Okładka z koniem jest dla Dredda nietypowa, awangardowa, ona powinna być w wersji limitowanej. Okładka z kosmosem jest znacznie bardziej typowa i ona powinna być na większości nakładu.

Wiem, że o okładce zdecydowali czytelnicy, ale sądzę, że byli to ci czytelnicy, którzy bez problemu kupiliby na gildii wersję limitowaną. I chyba nawet bardziej by się cieszyli wiedząc, że ich wersja jest limitowana, a nie "zwykła".

To oczywiście tylko szczegół. Ogólnie moje gratulacje za całość pomysłu i mam nadzieję, że będzie on kontynuowany.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3589 dnia: Styczeń 30, 2018, 03:09:08 pm »
Ja się cieszę, że moja wersja jest limitowana i zawiera okładkę która mi się bardziej podobała. ;)

Offline palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3590 dnia: Styczeń 31, 2018, 10:27:53 am »
Ja czekam na Slaina niecierpliwie. Szkoda tylko że Studio Lain nie wydaje go po kolei, po Time Killer od razu dają Brutania Chronicles (integral czy trzy części osobno?)

Offline studio_lain


Offline robbirob

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3592 dnia: Luty 01, 2018, 11:11:08 am »
A kiedy Wasza lutowa zapowiedź? Coś konkretnego już wiadomo?

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3593 dnia: Luty 01, 2018, 11:21:29 am »
Wiadomo od kilku postów wstecz, że wydawca złamał rękę.
#czytelnicybezserca  :razz:

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3594 dnia: Luty 01, 2018, 11:30:48 am »
Ja czekam na Slaina niecierpliwie. Szkoda tylko że Studio Lain nie wydaje go po kolei, po Time Killer od razu dają Brutania Chronicles (integral czy trzy części osobno?)

po wydaniu time killer zamkniemy tzw run Rogatego Boga - 4 tomy stanowic beda kompletna calosc - brutanie wybralismy na kolejny tytul bo chcemy pokzac czytelnikom w Polsce najnowsze, swietne oblicze Slaine - ale ni oznacza to ze rezygnujemy z starszych odslon - beda sie ukazywac - chcemy wydac calego Slaina po polsku lacznie z tzw special albumem

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3595 dnia: Luty 01, 2018, 11:32:24 am »
A kiedy Wasza lutowa zapowiedź? Coś konkretnego już wiadomo?

dlubiemy przy tym, jak pojdzie do druku damy znac - prace nad korekta tlumaczenia nam sie przedluzaja, ale lepiej zrobic cos dobrze niz na szybko i byle jak

Offline robbirob

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3596 dnia: Luty 01, 2018, 11:34:06 am »
@misiokles
Jedno drugiego nie wyklucza. Może wydawca przed wywinięciem wspomnianego orła zdążył przyklepać korektę, czy tłumaczenie i wysłać to dalej.

@Studio
Dzięki!

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3597 dnia: Luty 01, 2018, 11:39:30 am »
po wydaniu time killer zamkniemy tzw run Rogatego Boga - 4 tomy stanowic beda kompletna calosc
Tegom nie wiedział. Tym bardziej cieszy mnie mój wybór czekania z lekturą Króla i Rogatego na tom drugi, żeby czytać po kolei. Choć przyznaję, że już kilka razy ściągałem z półki i przeglądałem oba albumy, bo lektura kusi. Ale wytrwam aż wydacie Zabójcę czasu (czy jak to tam przetłumaczycie). :smile:

Offline palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3598 dnia: Luty 01, 2018, 12:01:32 pm »
po wydaniu time killer zamkniemy tzw run Rogatego Boga - 4 tomy stanowic beda kompletna calosc - brutanie wybralismy na kolejny tytul bo chcemy pokzac czytelnikom w Polsce najnowsze, swietne oblicze Slaine - ale ni oznacza to ze rezygnujemy z starszych odslon - beda sie ukazywac - chcemy wydac calego Slaina po polsku lacznie z tzw special albumem

Spoko, przekonuje mnie taka argumentacja  :smile:  trzymam kciuki żeby Brutania była w jednym tomie ale to ok. 330 stron więc pewnie będzie ciężko... Chyba jeszcze takiej cegiełki nie wydaliście? 😀

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3599 dnia: Luty 01, 2018, 12:27:30 pm »
wydamy brutania tak jak anglicy a wiec hardcover po 100 stron

ps. oglada ktos z milosnikow slaina serial britania ? :)