trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1335548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3495 dnia: Grudzień 18, 2017, 01:04:27 pm »
Szoki przyszłości dołożone do kolejnego zamówienia. Hej Studio kiedy D.R. & Quinch i kolejny Slaine?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3496 dnia: Grudzień 18, 2017, 01:11:20 pm »
W styczniu Dredd - Tytan
DR. więc luty
a potem kolejnosc zalezy od tlumaczy - robia juz
Slaine - Time Killer, Dredd Mandroid, Judge Anderson: Shamballa, Lawless


Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3497 dnia: Grudzień 18, 2017, 01:23:53 pm »
Dzięki wielkie. Kurka miałem nadzieję, że Moore będzie w styczniu.

Offline robbirob

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3498 dnia: Grudzień 18, 2017, 03:07:15 pm »
a potem kolejnosc zalezy od tlumaczy - robia juz
Slaine - Time Killer, Dredd Mandroid, Judge Anderson: Shamballa, Lawless
Pobawcie się z dwiema okładkami jeszcze, szczególnie do Slaina i Dredda :)

Offline juras9

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3499 dnia: Grudzień 18, 2017, 03:25:47 pm »
Pobawcie się z dwiema okładkami jeszcze, szczególnie do Slaina i Dredda :smile:


szczególnie Slaina :]

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3500 dnia: Grudzień 18, 2017, 05:36:25 pm »
Mam nadzieję, że Time Killer wyjdzie szybko. Mam wszystkie tomy, a że czytałem tylko pierwszy, a Król i Rogaty bóg na razie stoją na półce, to mam szansę przeczytać wszystkie cztery jeden po drugim, tak jak idzie historia. :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3501 dnia: Grudzień 23, 2017, 11:56:33 am »
Czas na prezent pod choinkę - w przyszłym roku Sędziowie Śmierci i upadek Świata Umarłych. Zilustrowani przez Dave Kandalla - Zakochaliście się w Sędzia Dredd: Mroczna Sprawiedliwość? Zakochacie się i w tym komiksie. Wesołych!












Offline Ryba2111

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3502 dnia: Grudzień 23, 2017, 12:09:14 pm »
Elegancko :cool:


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline nazareth

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3503 dnia: Grudzień 23, 2017, 01:14:53 pm »
Wow!
Grafiki znalezione w necie robią ogromne wrażenie.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3504 dnia: Grudzień 23, 2017, 01:57:23 pm »
A fabularnie jak? Bo "Mroczna Sprawiedliwość" to mnie nie wgniotła w fotel (a czytałem ją na bardzo miękkim fotelu).
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline juras9

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3505 dnia: Grudzień 23, 2017, 02:14:28 pm »
Mnie to wcale nie cieszy, uwielbiam wasze wydania, ale ani ABC ani Dredd to nie moja bajka, przez to posiadam tylko Slaine, kolekcję Moore'a i szoki, a chętnie brałbym więcej ciekawostek z 2000AD. Miękkie okładki też omijam od pewnego czasu stąd brak zainteresowania wydaniem Stickleback, a w twardej już leżałby na półce.

Offline Damballa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3506 dnia: Grudzień 23, 2017, 02:40:08 pm »
Miodnie się prezentuje! Czekam!
Mroczna sprawiedliwość rzeczywiście fabularnie nie wgniatała w fotel, ale nadrabiała graficznie :-)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3507 dnia: Grudzień 23, 2017, 05:37:49 pm »
Mnie to wcale nie cieszy, uwielbiam wasze wydania, ale ani ABC ani Dredd to nie moja bajka, przez to posiadam tylko Slaine, kolekcję Moore'a i szoki, a chętnie brałbym więcej ciekawostek z 2000AD. Miękkie okładki też omijam od pewnego czasu stąd brak zainteresowania wydaniem Stickleback, a w twardej już leżałby na półce.


komiksy z uniwersum Dredda sa rozne i wcale nie trzeba znac komiksow z tym bohaterem by sie nimi cieszyc
uruchomiony przez 2000ad nowy cykl sedziow smierci do takich nalezy, tak samo planowany przez nas Lawless, low life czy shamballa - te pozycje bronia sie same i to kawal swietnych komiksow - takze polecam sprobowac - tak jak sticklebacka :)




Offline Archie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3508 dnia: Grudzień 24, 2017, 08:01:15 am »
W cyklu sędziów Śmierci będzie na poczatku wstępniak dla osób nowych wyjaśniajacy kim oni sa i skad się wzięli?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3509 dnia: Grudzień 24, 2017, 08:06:08 am »
Heh, w każdym komiksie o sędziach śmierci, które wyszły w Polsce w samym komiksie było skrótowo wyjaśnione kim są i co robią. W każdym razie ja biorąc do ręki pierwszego Dredda od Studia Lain nie czułem potrzeby nic googlować więcej, wszystkie potrzebne informacje przekazała mi fabuła. Zgaduję, że i w tym komiksie nie będzie inaczej.