trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1346624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3030 dnia: Sierpień 04, 2017, 07:29:23 am »
Kurcze, widzę że Time Killer wyjdzie późno  :sad: , nic to, mam co czytać, więc Król i Rogaty poczekają sobie.

Widzę, że obawiacie się wydania Defoe, aby nie podzielił losu Sticklebacka. Decyzje rozumiem, mam tylko nadzieje, że nie wyleci całkowicie z planów.

To mam jeszcze dwa pytania do wydawcy. Judge Anderson przewijało się nieraz podczas rozmów, są jakieś plany do wydania komiksów z nią? Czy będzie wydana kontynuacja Skizza, czy ją odpuszczacie?

Ok, namówiłeś mnie na Dr., tylko teraz trzeba przekonać moje "sumienie" że komiks potrzebny, wpakowałem się w układ ostatnio, żadnych nowych serii poza ustalonymi, w zamian za to ja z ciuchami i butami pozwoliłem na układ 1:1, za każdą wyrzuconą rzecz. jedna nowa :sad:
Źle do tego podchodzisz. Komiksy Studia Lain należy tratować jako kolekcję AD2000 (jako jedyną i słuszną ;)) więc praktycznie to jedna seria :wink:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2017, 07:56:39 am wysłana przez mkolek81 »

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3031 dnia: Sierpień 04, 2017, 08:11:18 am »
Źle do tego podchodzisz. Komiksy Studia Lain należy tratować jako kolekcję AD2000 (jako jedyną i słuszną) więc praktycznie to jedna seria :wink:
He he he
Wiem, ale nie wszystko mi podchodzi :P
Uważam jednak że Absolom, powinien być wydany w HC, zasługuje ten komiks na taką formę podania, w SC to jak jedzenie homara z gazety.




Offline robbirob

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3032 dnia: Sierpień 04, 2017, 10:37:49 am »
Źle do tego podchodzisz. Komiksy Studia Lain należy tratować jako kolekcję AD2000 (jako jedyną i słuszną :wink: ) więc praktycznie to jedna seria :wink:
Hehe, dobre. Zaczynam myśleć podobnie.

Przyłączam się do pochwał za ABC W. Wojny, tom 1 - świetny komiks, równie świetne wydanie. No i fajnie, że chcecie całość w dobrym czasie wydać.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3033 dnia: Sierpień 04, 2017, 11:19:19 am »
Time Killer - budujemy caly czas baze czytelnikow na Slaina - stad wydanie Rogatego, i dlatego tez pierwszy tom Brutania Chronicles zupelnie nowego wspolczesnego runu z tym bohaterem - potem bedziemy kontynowac nowy run na zmiane z starszymi pozycjami

Skizz - kontynuacja - zobaczymy jak sie tytul sprzeda

Dafoe - przy obecnym przesycie na rynku stawiamy na marki - ale zawsze cos nowego postaram sie wygrzebac raz w roku ;) generalnie piorytet bedzie mialo to co sie sprzedaje, a dopiero potem fanaberie pana wydawcy ;)

Uniwersum sedziego Dredda - zawsze na tak :)


Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3034 dnia: Sierpień 05, 2017, 09:00:43 am »

Abc przeczytane, chce więcej i szybciej.
Ok pytania do studia bo nadal sie zastanawiam na zakupem, jak skizz sie wyprzeda, będzie szansa na II wydania Moora w poprawionym druku?
Z Dreeda dostaniemy jakieś spinoffy?
Abalom w HC?


Offline Ryba2111

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3035 dnia: Sierpień 05, 2017, 09:32:06 am »
O Absalomie i dodrukach było kilka stron wcześniej.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3036 dnia: Sierpień 05, 2017, 10:07:53 am »
Jakie to uczucie być na forum zwiazanym z czytaniem i nie czytanie wczesniejszych postów?

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3037 dnia: Sierpień 05, 2017, 02:55:13 pm »
Wiem ze byla podnoszona sprawa dodruków, ze nie sa przewidywane, jednak po zmianie drukarni, nowy standard wszedł, zatem na rynku wtórnym pojawiają sie pozycje Moora z SL ostatnio z jakimiś defektami, Absalom IMO powinien być w HC, komis jest wart tego. Wiec czemu nie prosić wydawcy. Skoro czesto tez pojawiają sie głosy o dodruki tomu I. Nawet jakby cena wzrosła, to i tak by się opłacało dla obu stron.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3038 dnia: Sierpień 05, 2017, 04:19:09 pm »
absolom tom 2 - soft - nie bedzie dodruku 1
skizz - nie bedzie dodruku - ale moze bedzie kontynuacja
generalnie nie planujemy dodrukow zadnych naszych pozycji
pierwsze slainy i abc mialy tylko dodruk - bo podeszlismy do tego jak do serii i teraz nasycamy rynek zgodnie z wynikami sprzedazy

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3039 dnia: Sierpień 05, 2017, 04:32:15 pm »

Ok
z mojej strony skizz zamówiony
Dr tez biorę
z abasalomem szkoda ale i tak zostanie nabyty
zawsze można było spróbować

Offline mibartek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3040 dnia: Sierpień 09, 2017, 07:31:42 pm »
odebrałem właśnie Amerykę i ABC Warriors. Wiem, że było to pisane kilka razy, ale dobre warto podkreślać - zmiana drukarni MEGA na plus! Wydania przepiękne, papier jakby lepszy i brak pofalowań.
Jak będę mieć w weekend chwilę to wrzucę porównanie do kolekcji Dredd (bo mam Ameryke z UK) - jak ktoś wstrzymuje się teraz z zakupem czekając na kolekcję w PL to niech szybko zmieni zdanie póki jeszcze nakład nie zszedł.

Offline clandestino

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3041 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:48:57 pm »
odebrałem właśnie Amerykę i ABC Warriors. Wiem, że było to pisane kilka razy, ale dobre warto podkreślać - zmiana drukarni MEGA na plus! Wydania przepiękne, papier jakby lepszy i brak pofalowań.

W pełni się zgadzam! Kupiłem za jednym zamachem nowych ABC, Amerykę i Mroczną Sprawiedliwość - mam porównanie. Mroczna pod względem wydania wypada słabo... pofalowane strony, wypaczona, nielakierowana okładka. Na szczęście to już za nami.

PS Co znaczy zwrot używany przez Pineapples'a - 'A1'?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3042 dnia: Sierpień 09, 2017, 10:45:10 pm »
a1 - powiedzonko jak wielka fucha
zostawione po namysle w angielski - mnogosc interpretacji bardzo duza


ps. zadnych kolekcji nie bedzie...

« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2017, 10:50:41 pm wysłana przez studio_lain »

Offline clandestino

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3043 dnia: Sierpień 10, 2017, 05:57:54 am »
Dzięki!

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3044 dnia: Sierpień 10, 2017, 05:14:23 pm »



O Slaine słów kilka:
Rogaty Bóg - premiera około 10 września, będzie więc szansa, żeby zabrać komiks na Festiwal do Łodzi i dać do podpisania Bisleyowi.
Slaine Król wydanie II - kończy się nakład! U nas już nie ma! Szukać w sklepach ostatnich sztuk.
Slaine Świt Wojownika - tu nakład też już się kurczy! Brać póki jest!