trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1317861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2805 dnia: Czerwiec 27, 2017, 11:35:18 am »
Zapewne będzie to zależeć od tego, który tlumacz szybciej skończy swój komiks (dotyczy też to korekty). Dlaczego kolejność w tym przypadku ma mieć znaczenie?
Wrzesień ;)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2806 dnia: Czerwiec 27, 2017, 12:31:14 pm »
Wojna Volgańska rozwija jeden wątków, który pojawił się w Czarnej Dziurze dlatego wybrałem ten tytuł na kolejny z serii. Drugi powodem jest oprawa graficzna, trzecim, że edycja albumowa jest bogatsza niż odcinki z magazynu, czwartym - chyba najbardziej lubię ten run. Generalnie to jest komiks gdzie twórcy bawią się formułą space-opery i wpychają tam wszystkie pomysły jakie przyjdą im do głowy, także te absurdalne i  głupie :) No i jest to komiks polityczny :)

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2807 dnia: Czerwiec 27, 2017, 12:58:43 pm »
No i jest to komiks polityczny :smile:
To akurat może nie za bardzo fortunny argument, szczególności w połączeniu "RED IS BAD".
Rozumiem że gorszy sort nie będzie mógł zakupić komiksu :)
 

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2808 dnia: Czerwiec 27, 2017, 01:07:07 pm »
Zważywszy na fakt, że Pat Mills jest zdeklarowanym marksistą to... ;)
perły przed wieprze

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2809 dnia: Czerwiec 27, 2017, 04:56:44 pm »
Zaletą bycia celebrytą jest to, że można bezkrytycznie mieszać ludziom w głowach, mieć wywalone na ferment jaki się robi i nie poczuwać się do choćby próby odkręcania tego co się chlapie jęzorem.

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2810 dnia: Czerwiec 27, 2017, 05:11:50 pm »

A było tego więcej.

Bazyl i twoje klony leczcie się  :smile:


Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2811 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:20:25 pm »
Ta kolekcja została wydana póki co jedynie na rynku brytyjskim, więc szanse, że teraz wyjdzie u nas wynoszą mniej więcej 0,0%. I według mnie może to zmienić jedynie serial i jego ewentualny sukces, ale to i tak nie prędzej niż w 2019.

W sierpniu miał niby wyjść ten Conan, ale już nie zostało dużo czasu, a tu ani widu ani słychu.

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2812 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:27:06 pm »
Ta kolekcja została wydana póki co jedynie na rynku brytyjskim, więc szanse, że teraz wyjdzie u nas wynoszą mniej więcej 0,0%. I według mnie może to zmienić jedynie serial i jego ewentualny sukces, ale to i tak nie prędzej niż w 2019.

W sierpniu miał niby wyjść ten Conan, ale już nie zostało dużo czasu, a tu ani widu ani słychu.
Anglosaskim - nie brytyjskim, UK, Irlandia i Australia :D
Serial zmieni tylko większą sprzedaż SL i O, dojdzie może z 5-10 nowych fanów.

Offline Cringer

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2813 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:29:52 pm »
Przed Dreddem to na miejscu Hachette najpierw zainwestowałbym w Star Warsy (co roku film) i Transformery (co kilka lat film i ciągle ukazujące się seriale animowane). Dredd wydaje się kiepskim pomysłem na kolekcję w Polsce. Nawet bardzo dobry (moim zdaniem)ostatni film nie miał kontynuacji  :doubt:

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2814 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:40:59 pm »
@up
Tu się zgodę, choć SW kolekcję już mamy.


Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2815 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:47:09 pm »
lamiaca wiadomosc ;)


Ameryka
drukarnia podaje wysylke 29-30 czerwca.


w kwestii rzekomej kolekcji
umowy licencyjne sa na kilka lat na wylacznosc
to powinno wyjasniac sprawe

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2816 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:50:18 pm »
lamiaca wiadomosc :wink:


Ameryka
drukarnia podaje wysylke 29-30 czerwca.


w kwestii rzekomej kolekcji
umowy licencyjne sa na kilka lat na wylacznosc
to powinno wyjasniac sprawe
Raczej nie wyjaśni sprawy, pewien osobnik zmienił śpiewkę że na przyszły rok i coś o kolekcji 2000AD kiedyś się odgrażał.
wałkuje to w wątku o cenach komiksów.
Co do Dredda to super wiadomość.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2817 dnia: Czerwiec 28, 2017, 07:08:33 am »

A było tego więcej.

Bazyl i twoje klony leczcie się  :smile:


Na internetach chodzą plotki ze Bazyl to nie jedna osoba , ale cała organizacja. To by tłumaczyło rozmiar szerzonej przez niego/nich dezinformacji. :-)

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2818 dnia: Czerwiec 28, 2017, 08:07:20 am »
@up
Podobno nie kopie się leżącego, ale ...
Za bardzo nie rozumiem podejścia, nie stać mnie na daną pozycję w dniu premiery, poczekam na wyprzedaż jeśli wiem że nakład jest spory, lub odkupię od kogoś z drugiej ręki.
Rzucanie się o cenę komiksu, pomijając szczegół że hobby jest dość drogie, na zasadzie wiecie chętnie bym kupił komiks X, niestety cena zaporowa, pasuję. Jest ok. Natomiast wypisywanie, że może kiedyś jakaś pozycja wyjdzie w kolekcji, jest trochę nie halo i przejaw ..... . Najgorsze są oskarżenia w stosunku do wydawnictw, że okradają klienta, bo jednej osobie cena nie odpowiada mimo iż większość akceptuje, przekłada się to na wynik sprzedażowy, to jednak jest to kradzież.To już pomówienia są (nawet motki nie są okolicznością łagodzącą).


W sumie to cieszę się że za chwilę kolejne obcowanie z Dreddem będzie.

Offline gascan

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2819 dnia: Czerwiec 28, 2017, 06:33:42 pm »
Cena Ameryki jest bandycka. Mam nadzieję, że chociaż jakość albumu będzie dobra. Nie mogę się doczekać.