Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1317988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vesol

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 10, 2014, 07:11:58 am »
A "Slaine book of invasions" ??  Czytał ktoś może ? Graficznie prezentuje się bardzo dobrze.

Offline maximumcarnage

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 10, 2014, 07:14:30 am »
  a ten ABC Warrior: Black Hole dobry?

Ma wysokie noty, chociażby tutaj http://www.goodreads.com/book/show/3115354-the-a-b-c-warriors
Na amazonie też same pochlebne opinie.

Jeszcze cytując nową odpowiedź z fejsa: " drugi tytul to bedzie nowsza propozycja w klimatch hellboya i ligi niezwyklych dzentelmenow" (pisownia oryginalna). Ciekawe o jaki tytuł chodzi? A tak poza tym to w ofercie tego wydawnictwa jest przecież sporo mniej znanych komiksów Moorea.

N.N.

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 10, 2014, 07:16:56 am »
Mnie Slaine jakoś nie zachwycił. W ogóle fantasy to nie moje klimaty, choć dobry tytuł raczej docenię. N.N. a ten ABC Warrior: Black Hole dobry?
Komiks był oryginalnie drukowany w odcinkach w "2000 A.D.", co powoduje, że całość dzieli się na kilkustronicowe epizody. Te są rysowane przez dwóch rysowników, często na zmianę. Bisley w naprawdę wysokiej formie (był wtedy "na dorobku" - musiał się starać). Rysunki S.M.S. nie każdemu się spodobają. Opowiedziana historia naprawdę pojechana: bohaterami są super-hiper roboty bojowe, którym towarzyszy zakochana w jednym z nich dziewczyna. Roboty zostały przez twórców obdarzone dziwacznymi kształtami i pokręconymi charakterami. (pamiętam, że jeden słuchał Doorsów, kiedy ruszał do akcji). Mi się podobało. Nawet szalenie. Osobie, której pożyczyłem ten komiks kilka lat temu też się spodobał, bo nie oddała. Kilka razy byłem o krok, by to sobie kupić ponownie. Teraz się cieszę, że tego nie zrobiłem, bo kupię po polsku.
Ten komiks musi być wydany w dużym formacie, inaczej do czytania będzie potrzebna lupa.
Okładka, do której był tu link, jest wyjątkowo niedobra. 

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 10, 2014, 09:06:32 am »
Dzięki za zachętę. To jednak będzie trzeba kupić.

Offline kosmoski

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 10, 2014, 09:34:21 am »
Jeszcze cytując nową odpowiedź z fejsa: " drugi tytul to bedzie nowsza propozycja w klimatch hellboya i ligi niezwyklych dzentelmenow" (pisownia oryginalna). Ciekawe o jaki tytuł chodzi?

pachnie mi to Necronauts

Offline maximumcarnage

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 10, 2014, 03:11:48 pm »
pachnie mi to Necronauts

Obejrzałem przykładowe plansze. Rysunki wspaniałe, a i tematyka widzę, że bardzo mi bliska. Jeśli ktoś czytał, to niech skreśli parę słów o tym tytule.

Offline [robak]

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 10, 2014, 06:12:34 pm »
Black hole to volume 2. Można czytać bez pierwszego tomu? Sprawdziłbym to dla samego Bisleya.


Offline adro

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 11, 2014, 12:47:03 am »
wyglada ma to, ze to taki komiks o pojechanych transformersach :razz: , moze byc niezle
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 04, 2014, 10:55:35 am »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 04, 2014, 08:21:13 pm »
Hej
Wpadłem właśnie założyć wątek o wydawnictwie, ale widzę, że fani są czujni. :smile:  Będziemy na bieżąco informować o projektach. Można też śmiało zadawać pytania. Dzięki za zainteresowanie!


Na początek dwa tytuły:
ABC Black Hole
Absalom


Nakłady będą malutkie, kolekcjonerskie. Format wydania taki jak oryginalny, ale ceny nie będą zaporowe.
Rozpoczęliśmy tłumaczenie tych tytułów.


pozd

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 04, 2014, 08:23:33 pm »
Witamy na pokładzie!

Patrząc na kadr z Absalom, czuję się zainteresowany.

Offline peta18

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 04, 2014, 08:28:12 pm »
Hej
Wpadłem właśnie założyć wątek o wydawnictwie, ale widzę, że fani są czujni. :smile:  Będziemy na bieżąco informować o projektach. Można też śmiało zadawać pytania. Dzięki za zainteresowanie!


Na początek dwa tytuły:
ABC Black Hole
Absalom


Nakłady będą malutkie, kolekcjonerskie. Format wydania taki jak oryginalny, ale ceny nie będą zaporowe.
Rozpoczęliśmy tłumaczenie tych tytułów.


pozd

Hej :)
A kiedy planujecie premiere? Na MFK, wczesniej, pozniej?
I gdzie beda dostepne Wasze tytuly? Skoro naklady beda nieduze to pewnie nie bedzie szans na szersza dystrybucje.
Planujecie jakies preordery na te tytuly z jakas fajna cenowa promocja przy zakupie dwoch?
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 04, 2014, 08:42:37 pm »
Wszyscy przekonują nas by szykować premiery na Łódź, ale chyba wypuścimy przynajmniej jeden tytuł wcześniej.
Dystrybucja - zamówienia u nas (cena razem z wysyłką taka jak w sklepach) i wszystkie polskie sklepy komiksowe.
Jeszcze nie myśleliśmy o żadnych wash and go :)
pozd


Offline peta18

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 04, 2014, 08:47:11 pm »
Wszyscy przekonują nas by szykować premiery na Łódź, ale chyba wypuścimy przynajmniej jeden tytuł wcześniej.
Dystrybucja - zamówienia u nas (cena razem z wysyłką taka jak w sklepach) i wszystkie polskie sklepy komiksowe.
Jeszcze nie myśleliśmy o żadnych wash and go :smile:
pozd
Jak wczesniej to super :)
A co do ceny: czyli jak komiks X bedzie u Was kosztowal Y, to w sklepie Z rowniez bedzie mial cene Y, biorac pod uwage rabat sklepu Z (np. 25%)?
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 04, 2014, 09:03:25 pm »
Co do ceny w sklepach - ustaliliśmy już formę współpracy - ceny nie specjalnie powinny się różnić.

 

anything