trawa

Autor Wątek: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014  (Przeczytany 116738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 01, 2014, 05:52:46 pm »
I tak autografów Van Hamme`a będzie kilka razy więcej, niż rysowników. Musieliby chyba tydzień rysować, żeby dać tyle autografów, co scenarzysta parafek.

Offline keram

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #166 dnia: Październik 01, 2014, 06:10:18 pm »
Rozumiem to, przecież napisałem o tym.
Ale być może już nigdy do Polski nie przyjedzie, może niektórzy mogą być tylko w niedzielę.
Trochę szkoda.

Offline Mefisto76

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 01, 2014, 06:33:27 pm »
I tak autografów Van Hamme`a będzie kilka razy więcej, niż rysowników. Musieliby chyba tydzień rysować, żeby dać tyle autografów, co scenarzysta parafek.

Widać, ze nigdy nie widziałeś wpisów Jeana van Hamme'a. Zapewniam, ze to nie sa parafki.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline wedrowiec452

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 01, 2014, 10:57:25 pm »

A tu masz blisko, ale nie znam cen. Podejrzewam, że też rozsądne, bo to zwykła noclegownia :smile:

http://www.hotelaxel.republika.pl/oferta.htm

dzięki za informacje. Niestety, ten blisko, axel hotel już nie funkcjonuje. Niby strona w necie jest, ale telefony już dawno nie istnieją. Znalazłem jakiś tel. kom. ale ten należy do osoby prywatnej, która poinformowała mnie, że to już nie hotel. Trudno :( Trzeba będzie szukać innych rozwiązań albo mnie czeka jednodniowy pobyt w Łodzi.

Offline Bobo

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #169 dnia: Październik 02, 2014, 08:40:00 am »
http://komiksfestiwal.com/program/autografy/
Niby ok, nie pasuje mi tylko fakt, że numerki będą wydawane w strefie autografów - jakby nie można było wystawić stolika przed wejście. Wówczas wszystko byłoby jasne, kto przychodzi pierwszy ma numerek pierwszy. A tak znowu będzie żenujący wyścig, a na koniec i tak okaże się, że i tak czeka już niemała kolejka ludzi, którzy weszli razem z wystawcami i handlarzami (oni mogą wejść przed 9).

Offline keram

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 02, 2014, 04:43:43 pm »
Pełna zgoda.

Choć w tym roku wstęp ma być płatny, więc nie wpuszczą wszystkich na raz, a kupowanie biletów powinno spowolnić nieco "wyścig".

Offline BLANTMAN

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #171 dnia: Październik 03, 2014, 11:38:58 am »
Czy jedzie ktoś z Warszawy i ma wolne miejsce z chęcią dożucę się na paliwo .... proszę o info na prv ... ewentualnie na tomekk201@wp.pl

Offline giera

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #172 dnia: Październik 03, 2014, 01:25:51 pm »
przygotowałem wyjątki z programu festiwalu, które przeznaczone są dla najmłodszych (razem z premierami)

http://dybuk.wordpress.com/2014/10/02/25-mfkig-w-lodzi-dla-dzieci/
Gdzie teraz jesteś, Batmanie? Teraz, gdy Ciotka Heriot doniosła o zniknięciu Robina(…). Gdzie teraz jesteś, gdy SHAZAM! Kapitana Marvella odbija się echem o ściany widowni?
[Brian Patten]
http://dybuk.wordpress.com

Offline KiJ

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 03, 2014, 02:33:23 pm »
Wędrowiec, nie wiem czy to już nie za późno, ale mógłbyś zadzwonić do któregoś akademika na Alei Politechniki, to nie tak daleko od stadionu. Trochę ponad 100 zł, z tego co pamiętam. Jest jeszcze taka willa z pokojami do wynajęcia, ale to na Kopcińskiego, czyli trochę dalej od stadionu. To się nazywa Albero Della Vita - 120 za noc. W Internecie widziałam też reklamę Nuhotel, Piłsudskiego 141, reklamują się, że biorą 80 zł za jedynkę, za dobę. Jest jeszcze Perfect, blok apartamentowy na ulicy Ruskiej (odnoga Piłsudskiego) - jedynka, 95 za noc. Tyle wiem, pozdrawiam.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 03, 2014, 03:14:11 pm »
Festiwal czas zacząć:

Wystawy 25 MFKiG w Łodzi, czyli Lucky Luke, Tajfun i Pieces. Jest też oryginalna plansza (okładka) z Tajfuna do kupienia:

(Foto) Wystawy 25 MFKiG w Łodzi

"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline burberry

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #175 dnia: Październik 04, 2014, 12:02:33 pm »
Wrzucajcie foty na bieżąco. ;-) ja tradycyjnie omijam Festiwal, jak co roku. Zawsze okoliczności zabraniają, zazdroszczę wszystkim uczestnikom. Bawcie się dobrze!
Bóg Cię kocha

Offline starcek

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #176 dnia: Październik 04, 2014, 12:19:22 pm »
Oczekiwanie na relacje z biegu po numerki trwa.  :roll:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline maximumcarnage

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #177 dnia: Październik 04, 2014, 12:45:59 pm »
Oczekiwanie na relacje z biegu po numerki trwa.  :roll:

Do Andreasa podobno się skończyły po kilkunastu minutach. Słyszałem, że organizacja fatalna.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #178 dnia: Październik 04, 2014, 01:13:04 pm »
Oczekiwanie na relacje z biegu po numerki trwa.  :roll:
To przewracanie oczami ma oznaczać poirytowanie samym wyścigiem po numerki czy raczej osobami, które wylewają swoje żale na forum?

W tym roku z numerkami jest masakrycznie tak samo jak w poprzednim. Można się przyczepić do tego, że ich wydawaniem powinno zajmować się więcej osób, żeby trochę szybciej to szło. Strefa autografów tym razem nie jest zlokalizowana pod samą sceną na środku płyty, ale w jednym z jej końców i odgrodzona parawanem z dwóch stron - od sceny i od trybun. Osoby podchodzące do autorów nie mają jednak możliwości posadzenia tyłka przy stoliku i na autograf lub rysograf tym razem czeka się na stojąco.

Jednak największym problemem oczywiście są kosmiczne kolejki. Najpierw trzeba wystać się w tej przy wejściu do budynku gdzie sprzedawane są bilety-opaski, a do południa cały czas był to sznur ok. 200-250 osób. Następna jest kolejka po numerki w strefie autografów, która do 11:00 utrzymywała się. w liczbie ok. 100-150 osób. Warto więc przybyć na miejsce dużo, dużo wcześniej, bo kto to pojawi się pod Atlas Areną punktualnie o 9-tej czyli wtedy kiedy oficjalnie ją otwierają ma zerowe szanse na zdobycie numerka do najbardziej rozchwytywanych autorów. Ja zamierzam jutro stawić się już o 7-mej - może wtedy załapię się na Loisela (dobrze jest przez dwa dni).
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2014, 01:19:39 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline maximumcarnage

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #179 dnia: Październik 04, 2014, 01:18:56 pm »
bo kto to pojawi się pod Atlas Areną punktualnie o 9-tej czyli wtedy kiedy oficjalnie ją otwierają nie ma żadnych szans na zdobycie numerka do najbardziej rozchwytywanych autorów

Muszę Cię zmartwić. Jak ktoś był o 8mej to też nie miał szans zdobycia tych numerków. Największa głupota to moim zdaniem te podwójne kolejki, najpierw po bilet, a później po numerek. Przecież można było zorganizować kilka punktów żeby szło to sprawniej.

 

anything