Autor Wątek: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014  (Przeczytany 116714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 04, 2014, 01:21:06 pm »
Albo biletomaty tak jak w urzędach.  :lol:

Offline maximumcarnage

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #181 dnia: Październik 04, 2014, 01:37:53 pm »
Albo biletomaty tak jak w urzędach.  :lol:

Ja myślę, że rozwiązaniem byłaby internetowa przedsprzedaż biletów na festiwal. Wtedy kto ma bilet idzie albo po numerki albo na jakieś spotkania czy na stoiska i sprawa załatwiona. Na pewno rozładowało by to trochę kolejki.

Może ktoś się wypowiedzieć jak jest z rysunkami u Loisela i Andreasa? Chodzi mi o to czy jest określona pula, czy też rysują na życzenie bez problemu?

Offline Death

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 04, 2014, 01:39:43 pm »
Ja myślę, że rozwiązaniem byłaby internetowa przedsprzedaż biletów na festiwal.
Kurde, niegłupie.

Offline starcek

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 04, 2014, 01:50:10 pm »
No to kiszka. Jednak wciąż jesteśmy daleko z tyłu za rozwiniętymi kulturalnie nacjami. Opowieści znowu brzmią jakby to była walka bez pardonu.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Death

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 04, 2014, 01:59:48 pm »
Dawaj opowieść. Jestem ciekaw co konkretnie tam się dzieje.

Offline maximumcarnage

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #185 dnia: Październik 04, 2014, 03:29:57 pm »
Sądząc po zdjęciach z fejsa jpfu to niezła była ta kolejka https://www.facebook.com/138340866189262/photos/pcb.802357566454252/802356896454319/?type=1&theater

A tutaj więcej zdjęć http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/25-mfkig-festiwal-komiksu-2014-w-lodzi-zdjecia,2440777,artgal,10773833,t,id,tm,zid.html

BTW Patrzę na zdjęcie 26 ale coś tych nowych "Muminków" nie widzę, a chyba na MFKiG miała być premiera.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2014, 03:37:01 pm wysłana przez maximumcarnage »

Offline Death

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #186 dnia: Październik 04, 2014, 04:27:45 pm »
BTW Patrzę na zdjęcie 26 ale coś tych nowych "Muminków" nie widzę, a chyba na MFKiG miała być premiera.
Eneduerabe coś cicho ostatnio siedzi. I ciekawe co z filmem... Może ktoś w Polsce kupił do niego prawa.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 04, 2014, 04:27:59 pm »
Sądząc po zdjęciach z fejsa jpfu to niezła była ta kolejka
Taka była (klik). Jej koniec dosłownie znika w oddali. :biggrin:



Offline Itachi

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #188 dnia: Październik 04, 2014, 04:42:27 pm »
Nie lubię takich imprez, bo obok ścisłego grona prawdziwych pasjonatów, zbiera się spora rzesza całkowicie przypadkowych osób. Narobią zamieszania, pozabierają numerki, po**urwiają ludzi i pójdą domu, a żeby jeszcze co kupili...

Offline Death

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #189 dnia: Październik 04, 2014, 04:44:41 pm »
Ja to w ogóle nie lubię miejsc, gdzie jest dużo ludzi.
Proszę, mamy ich! Pytać o Muminki Ene Due Rabe i się nie zastanawiać. 

Offline horror

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #190 dnia: Październik 04, 2014, 06:31:58 pm »

Offline janjedlikowski

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #191 dnia: Październik 04, 2014, 06:45:06 pm »
Czekamy na relacje ze spotkań z autorami. Może ktoś napisze choć kilka zdań co działo się na spotkaniu z Van Hammem.

Offline adro

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #192 dnia: Październik 04, 2014, 07:01:52 pm »
Tez zycze milej zabawy wszystkim uczestnikom mfk, tez z checia zapoznalbym sie z jakimis krotkimi relacjami z roznych spotkan :biggrin:
thx
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Koalar

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #193 dnia: Październik 04, 2014, 07:25:21 pm »
Autografy
Ja byłem o 8:20 pod Areną. Przed mną na oko 30-40 osób. Trochę osób na pewno na gry, bo o nich gadały. Po wejściu szedłem szybkim krokiem, wyprzedziłem parę osób, wcale dużo nie szło w stronę autografów, trochę truchtałem, na schodach wyprzedziłem jeszcze kogoś. A na dole już spokojnie 40 osób... Potem jeszcze trochę osób było wpuszczanych przez znajomych (tych wyeliminować łatwo - osoba z organizacji zapisuje, kto staje w kolejce (imię i nazwisko), przekazuje kartkę do wydających numerki; osoba podchodząca po numerek się przedstawia, jak jej nie ma na liście, to nie dostaje numerków). Nie załapałem się na numerki do Andreasa, Rosińskiego, Loisela, Kasa...
W kolejkach do twórców potem osoby komentowały, że ci goście z początkowymi numerami to stali bywalcy, jeden miał np. przywieszkę UCZESTNIK (cokolwiek to znaczy).
W przyszłym roku, jeśli będzie mi się chciało iść po rysunki, załatwię to tak, że wejdę przed oficjalnym otwarciem. Skoro od 25 lat nie wymyślono uczciwego systemu, to ja nie będę frajerem.
Ale mam rysunek od Baranowskiego (Bąbelek), Raczkiewicza (Tajfun w antologii dla Tajfuna, w której jest moja plansza), Skutnika (bardzo ładny, bo ładny i mojego pomysłu), Szłapy (bardzo ładny, bo toples), autografy od Kasa, Van Hamme'a i Raczkiewicza.

Spotkanie z autorami Kovala
Trafiłem tam przypadkiem, bo znajomy mi powiedział "idź tam, bo rozdają książki". No to co nie pójdę - i 4 fantastyki dostałem pod koniec. Gdybym wiedział, to bym kupił nowe wydanie Funky'ego, bo pod koniec można było bez problemu zgarnąć komplet autografów (trochę głupio mi było już wychodzić ze spotkania, a i odbywało się ono poza Areną). Na początku frekwencja na tyle mizerna, że leciały jakieś stare wspominkowe zdjęcia Macieja Parowskiego z pisarzami itp., z których ja kojarzyłem chyba tylko Ziemkiewicza. Potem autorzy opowiadali, jak powstawał Koval (choć często każdy pamiętał to trochę inaczej). Opowiadano, że podczas tworzenia inspirowano się trochę aktualnymi filmami itp. I - to chyba ważna informacja, nie wiem, bo nie czytałem jeszcze cz. 4 - bodaj Parowski wspomniał, że podczas powstawania czy przed powstaniem ostatniej części wysłali Polcha na Incepcję i był pod jej wrażeniem...
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Death

Odp: 25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi 2014
« Odpowiedź #194 dnia: Październik 04, 2014, 08:47:38 pm »
Taurus został wybrany wydawcą roku. Ktoś zna inne rozstrzygnięcia?
Polski album komiksowy roku? (ciekawe czy wygrało Zdarzenie...)
Grand Prix konkursu?