Autor Wątek: Fallout 2 - broń  (Przeczytany 21356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devestator

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 09, 2003, 08:48:06 pm »
gdy po raz n grałem w FO2 doszedłęm do wnosku ze celowanie t ojest najcieakwaszy element gry.
Zazwyczaj brałem Gifted i finese. co nie pozwalało celowac.
Postanowem zagrac raz z targetem i prosze gre przeszdłem szybiej niz zazwyczaj a to wszystko przez Gauss rifle i turbo plasma i perki sniper oraz more criticals ( x2 )
Ale jazda
o ja Devestator
Poddaj sie mojej devestacji
Należy bać sie żywych a nie umarłych
Jak wyglądasz w oczach lichej sprawiedliwości ?

Offline Cervantes

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 14, 2004, 10:05:09 am »
perki sniper oraz more criticals ( x2 )

W takim razie mam do ciebie pytanie. Czy wedlug ciebie branie perka more criticals po wzieciu perka sniper ma jakis sens ... ?
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Silencer

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 22, 2004, 06:18:45 pm »
Cytat: "Cervantes"
Czy wedlug ciebie branie perka more criticals po wzieciu perka sniper ma jakis sens ... ?


Może jak zwykle w takich przypadkach miał na mysli perk Sharpshooter  :P
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Cervantes

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 26, 2004, 10:11:28 am »
finese, co nie pozwalało celowac.

Raczej Fast Shot.

Może jak zwykle w takich przypadkach miał na mysli perk Sharpshooter

Tia, rozne przypadki widzialem ;-).
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Rincewind1

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 16, 2004, 05:55:46 pm »
Nominalnie- Gauss. I to wystarczy przy fast shoot
Kiedy jest 6 przeciwko 600 000, wiadomo kto wygra(...) Tych 6)"-TwoFlower(niepoprawny optymista)
"Anger leads to hate, war leads to pain"-Me and Yoda

Kto lubi Imperium i Fett'a? sto...2000...10.000... dobra, dobra, bo z liczeniem nie nadążam :)

Offline Anarion

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 17, 2004, 09:36:45 am »
Ja najlepij walcze z dystansu Sniper Rifle prosto w oczy pozatym używam Plasma połączne z Finesse i More Criticals

Offline Asmodean

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 08, 2005, 08:43:18 pm »
A wiecie, że jak się podpakuje Throwing na jakieś 200% albo więcej to można dowolnego(nie wiem jak z Horriganem) typa zabić rzutem kamieniem w oko :P, nawet jak ma dużo HP i jest np. w power armorze - pojawia się komunikat w stylu, że kamień wbija się w mózg i zgon od razu :D nawet jak zadasz z 10 obrażeń
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Aver

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 08, 2005, 08:54:13 pm »
Na horrigana nie działa :(.

Pozdraiwam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Asmodean

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 08, 2005, 08:57:31 pm »
przyznasz że sam system z kamieniami jest bajerancki, odkryłem go przypadkiem i byłem trochę w szoku :D
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Cervantes

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 11, 2005, 01:24:28 am »
Jest to tzw. 'instant kill'. I wystepuje chyba przy wszystkich typach broni. Co do broni palnej jestem pewien, bo najczesciej z nia biegam. Z poczatku tez bylem zaskoczony jak pojedynczymi strzalami z P90c sciagalem patrolmenow Enklawy za kilka HP. Ciekawa rzecz.

[edit]
Swoja droga ciekawe czy na Frankiego tez dziala 'instant kill'. Nigdy z nim nie walczylem postacia, ktora mogla zadawac instanta. Chociaz watpie w to. Franki ma zbyt kluczowe znaczenie dla gry.
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Viruk

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 01, 2005, 11:46:28 pm »
Nie wiem, czy probowaliście dać Sulikowi SMG :?:
Jeśli nie, to polecam, nieźle z niej wymiata (co mnie bardzo zaskoczyło, bo zawsze myślalem, że on może tylo broni białej używać), na początkowym etapie gry wręcz rewelacyjnie.
A jeśli chodzi o moje ulubione bronie to w dalszym etapie gry z reguły używałem bozar+pulse rifle/gauss rifle. Ale najbardziej zawsze lubiłem w Falloucie wcześniejsze etapy gry, kiedy używa się głównie small guns, tych broni jest największa różnorodność i gra jest jeszcze ciekawsza 8)
Mitril nadchodzi

Offline Rzuf

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 09, 2005, 12:56:33 am »
A po co walczyć, skoro można przejśc całą gre, bez dosłownie ŻADNEGO STRZAŁU czy UDERZENIA? ; P Mnie się tak udało niestety miałem 2 kille nabite w karcie postaci [jeden nie wiem skąd się wzioł, a drugi to cassidy vs scorpion z Brocken Hills- to stało się tak nagle że nie zdąrzyłem uciec:(  ]. Nawet dzięki takiemu sposobowi gry, da się spokojnie osiągnac około 20 lvl.   8)
img]http://www.danasoft.com/sig/Cain_sdz.jpg[/img]

Offline Pawłow

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 11, 2005, 11:10:31 pm »
BOZAR  :!: BOZAR  :!: BOZAR  :!:
Jestem wyznawcą tej broni odkąd jedną serią ściągnąłem 4 supermutantów
shit happens

Offline Raven

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 12, 2005, 04:00:59 pm »
Cytat: "Rzuf"
A po co walczyć, skoro można przejśc całą gre, bez dosłownie ŻADNEGO STRZAŁU czy UDERZENIA?
Ale gdzie tu satysfakcja? :) Przecież walka jest jednym z najbardziej udanych elementów tej gry. A tak swoją drogą, to można jakoś pokojowo usunąć Horrigana. Można na niego nasłać żołnierzy, wystrzelać go z wieżyczek, ale chyba zawsze się go zabija, no nie?

Cytat: "Pawłow"
BOZAR Exclamation
Jestem wyznawcą tej broni odkąd jedną serią ściągnąłem 4 supermutantów[?quote] Czasem zabija 5 supermutantów, ale w walce z żołnierzami Enklawy w APA, nie jest już tak skuteczny. Dlatego ja ciągle optuję za celowaniem po oczach...
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Rzuf

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 15, 2005, 05:46:30 pm »
Cytat: "Raven"
Cytat: "Rzuf"
A po co walczyć, skoro można przejśc całą gre, bez dosłownie ŻADNEGO STRZAŁU czy UDERZENIA?
Ale gdzie tu satysfakcja? :) Przecież walka jest jednym z najbardziej udanych elementów tej gry. A tak swoją drogą, to można jakoś pokojowo usunąć Horrigana. Można na niego nasłać żołnierzy, wystrzelać go z wieżyczek, ale chyba zawsze się go zabija, no nie?


Wiesz ja myśle że dla osoby która koniczyła fallouta kilkanaście razy to własnie kolejne przejście tej gry z rękoma czystymi od krwi, jest wyzwaniem- i to nie byle jakim. Podobnie jak przejście gry na czas czy pokonanie HOrrigana bez pancerza i żadnej broni oraz pomocników [możliwe do wykonania O_o]. ; )
A jak się przechodzi gre nie walcząc bardziej się docenia questy i co ważniejsze- exp z nich płynące. :P
img]http://www.danasoft.com/sig/Cain_sdz.jpg[/img]