Autor Wątek: Fallout 2 - broń  (Przeczytany 21374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Codringher

Fallout 2 - broń
« dnia: Sierpień 16, 2003, 11:02:27 pm »
Odwieczne pytanie każdego podróżującego po bezdrożach Wastelandu. Czym walczyć? Jak walczyć? Oczywiste jest że tak, aby już nie było riposty ale...

Piszcie jaki styl walki i rodzaj wyposażenia lubicie najbardziej. Mnie intryguje zwłaszcza jedna kwestia. Nie będę jej na początku zdradzał. Popiszecie trochę swoich opinii, a potem ja wam powiem o co mi chodziło.
ENIET TEMPUS, QUO POSTERI NOSTRI TAM APERTA NOS NESCISSE MIRENTUR
<<Przyjdzie czas, kiedy nasi potomni będą się dziwić, że nie znaliśmy tak oczywistych rzeczy.>>

Offline Bloodgod

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2003, 11:38:31 pm »
mój styl, to pakowaćpostaćna walke strzelecka - podejść na 1 pole i seryjką w twarza - aż miło popatzreć, coczasem sie dziejez delikwentem....,no i dużo punktów akcji.... ale jest jet i jest kilka innych przegięć,zeby je zwiększyc.....
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON

Offline Raven

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2003, 11:52:49 am »
Walka wręcz na 200%. Mnóstwo AC, podbiegam do przeciwnika i wale z power fista po oczach. Z ,,Finezją" i ,,more criticals" przeciwnicy padają po dwóch czy trzech ciosach! Oczywiście perki takie jak ,,Action Boy" i ,,bonus Hth attacks" są niezbędne. Może niezbyt efektywna metoda ale za to bardzo efektowna i ciekawa!!!! :D  :D  :D
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline jachu_ka

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2003, 07:02:20 pm »
z CAWS-a po oczach  :twisted:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Bloodgod

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2003, 09:51:49 pm »
CAWS i pochodne są ok, ale jeśłi gościu jest  bez zbroi .... znaczy cel..... jeśłi ma jakoś  lepszejszą to ciężko......ale zawsze niezawodny jest bozar......
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON

Offline Codringher

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 19, 2003, 10:39:16 pm »
No to ja zdradzę mój ulubiony model walki:

Percepcja 10, finesee, earlier sequence, night vision, sharpshooter small guns na ile się da, gauss rifle. Walczę w nocy na dużą odległość. połączenie tych perków powoduje to, że po pierwsze zwykle pierwszy mam turę i mogę strzelać z odległości, które pozwalają mi pozostać niezauważonym. Jeden celny strzał w oczy zwykle załatwia sprawę, a do tego jaka oszczędność amunicji.
ENIET TEMPUS, QUO POSTERI NOSTRI TAM APERTA NOS NESCISSE MIRENTUR
<<Przyjdzie czas, kiedy nasi potomni będą się dziwić, że nie znaliśmy tak oczywistych rzeczy.>>

Offline Bloodgod

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 19, 2003, 11:04:16 pm »
oszczędnośc amunicji - jak ja jush gram i sie bawie jeszcze w okradanie biednych idawanei sobie- to mam później problemy z amunicja - problem polega,ze cała amunicja nie mięści mi sie wbagażniku samochodu i nie mam gdzie jej upchnąć.... i poluje na szczury itp strzelając z bozara...
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON

Offline dune

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 03, 2003, 07:37:29 am »
Polecam: z daleka Pulse ( błoto...) lub Laser ( 2 połówki...) Rifle, z bliska Bozar ( strzępy...)- dostępny po wykonaniu questu dla rodziny Wright w sklepie w New Reno.

Offline eSirT

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2003, 08:00:36 am »
Mega Power Fist, unarmed na maxa, i perk Slayer na odpowiednim poziomie. Qrde, z Bonus hth atakami i Action Boyem x2 to sześć krytoli w rundzie... Masakra  :twisted:
łaśnie leżę i czekam, aż farba na suficie zacznie się łuszczyć. To moje nowe, ekscytujące jak reszta życia hobby.

Offline Mysza

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 04, 2003, 02:18:54 am »
Na słabszych Bolków 1 strzał z Gaussa zazwyczaj wystarcza... na troszkę mocniejszych seryjka z Pancora... a jeśli trafi się naprawda twarda sztuka to wyciągamy z plecaczka Bozarka podiwanionego strażnikom w NCR, korzystamy z Bonus Move podbiegając do ofiary i dwa bursty w brzuszek :)
yszy i ludzie... przetrwa silniejszy...

Offline Inszy

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 30, 2003, 07:37:36 pm »
Pozwolę sobie odświeżyć temat :D

Dążę zawsze do jednego:
Bozar i Pulse Rifle + perk Sniper i broń ciężka i energetyczna conajmniej 150%.
Nic nie ma prawa oprzeć się takiej sile ognia :twisted:

Ale gdyby w Fallout 1 i 2 był ośmiolufowy karabin automatyczny Gaussa z Fallout Tactics, to wybór broni byłby oczywisty :twisted:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Silencer

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 15, 2003, 09:24:04 pm »
Zawsze dawałem jak najwięcej na small guns i waliłem ze snajperki po oczach... W ten sposób na przykład deathclawa w Hub rozwaliłem przy pomocy Hunting Rifle (dlatego to ludzie a nie daethclawy rządzą swiatem) Generalnie zawsze pakowałem small guns, bonus rate of fire, PE=8 i po oczach, po oczach Jeżeli dłożyc  do tego jeszcze finesee i better criticals to jesz szansa na posłanie naprawdę silnych przeciwników jednym strzałem do piachu...

Oczywiście na początku gry np. preferuję serie z bliska z SMG...

A moja zupełnie 1-sza postać w FO... Kończyła grę z prkiem Slayer i super sledżhamerem w łapach  :x
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Devestator

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 17, 2003, 04:35:21 pm »
ego vos saluto

mnie najbardziej odpowiadały dwa tryby rozgrywki. Po pierwsze Bozar na Szpony chyba najlepszy z broni palnej, po drugie Power Armor i taka elektryczna pała ( niewiem jak to sie zwało ). przy okazji czy ktoś w dwójce znalazł Alien Blaster jezeli tak to prosze o podpowiedz gdzie. AB to chyba najlepsza broń Falloutów ( to moja opinia ).
co do preferencji to siła 7 ( power armor przeciez podnosi ), percepcja 10, charyzma 4 lub 6, zreczność 10 ( ah te punkty akcji ), szczęscie 8. to chyba wszystko jak czegos zabrakło to sobie doliczcie
o ja Devestator
Poddaj sie mojej devestacji
Należy bać sie żywych a nie umarłych
Jak wyglądasz w oczach lichej sprawiedliwości ?

Offline Silencer

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 17, 2003, 09:56:55 pm »
W F2 można znaleźć blaster w trap room w Enclave - musisz użyć repair na któryms z terminali (losowo wybierany) oraz ... mieć wysoki speech, najepiej stagowany i większy od któregokolwiek z inych skilli !
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Cervantes

Fallout 2 - broń
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 18, 2003, 10:35:35 am »
Jest jeszcze jeden sposob. AB mozna zdobyc rowniez w encounterze 'A trader and guards' (Handlarz i straznicy) na polnoc od Modoc. Encounterow tego typu jest wiele, ale ten jest wyjatkowy i mozna sie na niego natknac tylko w tych okolicach. Nastepnie aby moc kupic od handlarza AB musisz miec poziom 13 lub 14 (nie wyzszy, nie nizszy) w przypadku gdy Twoja postaci bedzie na innym poziomie, dostanie mozliwosc kupna innego przedmiotu. Jezeli mnie pamiec nie myli to AB kosztuje bodajze 10000.
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!