Autor Wątek: Doom Trooper  (Przeczytany 65854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Merry

Pewnego razu w Gdansku...
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 14, 2005, 06:21:36 pm »
Wczoraj, ostatni dzien urlopu nad deszczowym polskim morzem - deszcz, wichury - wracam w strone rodzimego Slaska i postanowilem zajrzec na Jarmark Dominikanski w Gdansku. Zupelnie przypadkiem znalazlem 4 stoiska z kartami; w tym Doomtroopera ! Kazda karta za 1 zl; tak wiec szybko kupilem sobie 6 Biogigantow po 1 zl :-) Zdobylbym wszystko co chcial - lecz moja sympatia odciagnela mnie od stoisk :/ Pamietajcie - nigdy nie laczyc karcioch z plcia przeciwna :))) Niemniej jestem bardzo zadowolony :P

Offline pretorianstalker

Doom Trooper
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 14, 2005, 06:51:22 pm »
To żart czy naprawdę można gdzieś coś takiego kupić?? Jeśli to prawda to wstydź się ;)  Oszukałes sprzedającego :badgrin:  ...biogiganty na allegro nie schodza poniżej 10 zł :D  (sam kupiłem ze 3 po takiej cenie, oczywiście po 10zł, a nie po 1zł :cry: )

PS. Jeżeli faktycznie było tam tego tak dużo to pokpiłeś sprawę ;)
W takim momencie odsyłasz sympatię i zajmujesz się poważnymi interesami...  ;)  Wiesz co teraz narobiłeś...sam myślę czyby nie pojechac nad morze tylko po te karty :D
ww.doomtrooper.pl

Offline Merry

...
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 14, 2005, 07:01:25 pm »
Nie zartuje.. Gdybym mial wolny czas a nie 3 minuty na stoisko ( te Sympatie :P ) to bys juz licytowal moje single na Allegro :-) A jesli chodzi o 1zl za karte - udalo mi sie wytargowac na 0,75 zl. Bo na targu nie wypada sie nie targowac prawda? :D

Offline pretorianstalker

Doom Trooper
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 14, 2005, 07:04:27 pm »
A poza biogigantami (bo to w sumie cieniasy i strach ich wystawiać) było coś ciekawego?? np. Znawcy sztuki po 1zł...szok, albo Alakhai?? :)
ww.doomtrooper.pl

Offline Manowar

Doom Trooper
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 14, 2005, 10:48:45 pm »
Jeśli ten głupi jarmark się jeszcze nie skończył to chyba sobie podjadę po parę kart.

Offline Merry

...
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 14, 2005, 10:55:30 pm »
Alakhaia nie widzialem w tym co przejrzalem, mialem problem bo bylo tam wszystko wymieszane; musialem oddzielac Arwene ( LOTR ) od Razydy ( DE ) by wyjac z pomiedzy nich Duranda :-) Ogolnie stan kart ok; warto delikatnie przemyc chusteczka higieniczna w domu - i ze stanu EX robi sie NM :)

Offline pretorianstalker

Doom Trooper
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 14, 2005, 10:58:16 pm »
Też bym se podjechał gdyby nie fakt, że mieszkam na drugim końcu Polski i po takiej podróży (wliczając koszty) cena za kartę wyniosłaby nie 1zł, ale pewnie z 5zł... :cry:
ww.doomtrooper.pl

Offline Manowar

Doom Trooper
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 15, 2005, 06:57:57 am »
Kupić sobie Duranda czy Alakhaia za złotówkę... ale bądź co bądź są to tylko papierowe kartoniki, zatem ile można dać za makulaturę? :)

Offline Merry

...
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 15, 2005, 08:39:15 am »
Gdy uzylem argumentu ,,karton" sprzedawca znizyl kwote hurtowa za karty z 1zl do 0,75 zl :P

Offline Manowar

Doom Trooper
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 15, 2005, 03:57:11 pm »
Czy są jeszcze organizowane Mistrzostwa Polski w tej grze?

Offline Merry

hm
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 15, 2005, 07:23:25 pm »
Z tego co wiem to od 1999 roku nie odbyl sie zaden oficjalny turniej organizowany przez dystrybutora czy innego znaczacego przedstawiciela. W lipcu fani gry chcieli zorganizowac turniej; ale jak to na rysunku Andrzeja Mleczki ,,Zorganizowalem orgie, ale nikt nie przyszedl"...

Offline Manowar

Doom Trooper
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 17, 2005, 09:03:28 am »
Często gry w Doomcia kolidowały z Star Wars i Magiciem i nie musiałem dokonywać wyboru, a Star Wars to moja miłość. Co do Dominika... chodzi oczywiście o jarmark, to chłopaki muszę wam powiedzieć, że wykupiliście wszystkie karty.

Offline pretorianstalker

Doom Trooper
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 17, 2005, 11:18:59 am »
Byłeś na tym jarmarku?? Nic nie znalazłeś, czy poprostu same commony zostały?? Ja teraz zaczynam przeszukiwać wszystkie tego typu imprezy, będe stałym bywalcem wszeklakich jarmarków, imprez kolekcjonerskich i targów staroci. Może coś uda mi się znaleźć :D
ww.doomtrooper.pl

Offline Manowar

Doom Trooper
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 17, 2005, 01:03:58 pm »
Nienawidzę przeciskać się wśród tłumów, szczególnie na zatłoczonych jarmarkach. Znalazłem jedno stanowisko z normalnymi grami karcianymi czyli Star Wars, Magic i... Harry Porter, pozostałe miały jakieś głupawe mangi czy karty kolekcjonerskie.

Offline Merry

Doom Trooper
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 20, 2005, 10:37:31 am »
To tak niepysiacznie, rzeczywiscie  :roll:

 

anything