trawa

Autor Wątek: Doom Trooper  (Przeczytany 65742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Codringher

Doom Trooper
« dnia: Sierpień 16, 2003, 10:44:21 pm »
Mam baaaaardzo dużo kart tej skąd inąd interesującej karcianki. Grało się w nią bardzo miło. Szkoda tylko, że z niewiadomych mi bliżej przyczyn już nie można dostać żadnych boosterów. Ciekawy jestem, czy to była "śmierć naturalna" czy coś innego.

Nie ma też już prawie grających w tą karciankę. Szkoda, wielka szkoda...
ENIET TEMPUS, QUO POSTERI NOSTRI TAM APERTA NOS NESCISSE MIRENTUR
<<Przyjdzie czas, kiedy nasi potomni będą się dziwić, że nie znaliśmy tak oczywistych rzeczy.>>

Offline Mevv

Doom Trooper
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2003, 09:40:21 am »
u mnie (Szczecin) widziałem w jednym sklepie paradise lost :) a fakt szkoda ze gierka umarła

Offline Codringher

Doom Trooper
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2003, 02:06:06 pm »
U mnie (Katowice i oklilice) niestety już dawno dawno nie widziałem żadnego boostera.

A co do Paradise Lost, to to chyba był najgorszy dodatek jaki wyszedł. Wprowadzenie plemion obok korporacji i bractwa. Przeniesienie całej historii w zupełnie inny klimat. W większości bezużyteczne karty... ogólnie nic ciekawego.

Najlepszy booster to bezsprzecznie była Golgotha (tyle, że kiedy ja zaczynałem grać w Doom Troopera, to już się jej kupić nie dało i można było tylko na te karty wymieniać się z ludzmi), potem chyba Inquistion.
ENIET TEMPUS, QUO POSTERI NOSTRI TAM APERTA NOS NESCISSE MIRENTUR
<<Przyjdzie czas, kiedy nasi potomni będą się dziwić, że nie znaliśmy tak oczywistych rzeczy.>>

Offline wurmfang

Doom Trooper
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2003, 10:20:03 am »
No tak pierwsza karcianka po polsku - trudno sie nie dziwic ze taki bum na nia byl - ale trzba przyznac ze ona byla raczej kiepska. Nude z rozgrywki poprawiały nieco ilustracje i klimat swiata - moim zdaniem karcianka dla nastolatkow lubiacych wielkie gnaty i zmutowane potwory:)

Offline pepe

Doom Trooper
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2003, 08:29:20 am »
jeżeli cie to interesuje to mam całkiem sporo kart do tej wspaniałej gry.
nic specjalnego, ale na pewno znajdą się tam karty godne uwagi, jeśli jesteś zainteresowany kupnem to odpisz.
pozdrawiam

Offline Zendramus

Doom Trooper
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 04, 2003, 11:25:13 pm »
Szkoda też, że nie wszyskie dodatki do DoomTroopera wyszły w Polsce mam kilka kart po włosku i po francusku z dodatku "Mortyfikator"
U mnie w klubie jeszcze czasami ktos zagra kartami klubowymi, ale ze mną nie chcą, bo ja mam troszke więcej i mam kilka cięzkich decków, własnie na Placówce, lub deck bohaterów Bractwa.
Mam trochę zwielokrotnionych kart do wymiany
Fortuna fortes adiuvat"

Blacklotos

  • Gość
Doom Trooper
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 06, 2003, 10:01:28 pm »
Ja mam w swojej kolekcj 2 durandów 2 alakhai 4 czołgi grizzli 5 zakłóceń łączności wszystkich apostołów i 3500 innych kart. Najlepsza karcianka pod słońcem. Może i nie ma jakis skomplikowanych i dopracowanych zasad, ale jej prostota, klimat i cena (jak jeszcze mozna było kupic) sprawiają, że nie ma ona sobie równych.

Offline Zibi

Doom Trooper
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 17, 2003, 05:18:29 pm »
Cytat: "pepe"
jeżeli cie to interesuje to mam całkiem sporo kart do tej wspaniałej gry.
nic specjalnego, ale na pewno znajdą się tam karty godne uwagi, jeśli jesteś zainteresowany kupnem to odpisz.
pozdrawiam

Napisz jakie masz karty do sprzedania i jaka cene proponujesz.

Offline Zendramus

zakup doomtrooper'a
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 18, 2003, 07:10:46 pm »
jakby co to ja też jestem zainteresowany zakupem kilku kart!
najlepiej wyślij cennik lub wystaw na widok publiczny :cry:
Fortuna fortes adiuvat"

Offline Lawfulone

Doom Trooper
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 23, 2003, 03:01:58 pm »
Cytat: "Codringher"


Najlepszy booster to bezsprzecznie była Golgotha (tyle, że kiedy ja zaczynałem grać w Doom Troopera, to już się jej kupić nie dało i można było tylko na te karty wymieniać się z ludzmi), potem chyba Inquistion.


owszem golgotha.uznana w koncu za przegieta i zbanowana na turniejach...

mam talie turniejowa capitolu na pchniecie jesli ktos chce.kupa sierzantów,kupa grzechotników pare dpat9 plus 'rozkazy ataku'... oraz karty dajace dodatkowe akcje... mozna spokojnie zdobyc 25 punktów zwyciestwa w pierwszej turze...jak combo dodatkowe fazy+sierazant z rozkazem ataku i grzechotnikiem nie pomoga to na dłuzsze rozróby są inne symaptycznsci: dzialko automatyczne mysliwy,triangulatory,lwy morskie odpowiednie strefy  snajperzy itp... dodatkowo dorzuce to co nie wlazło do talii-wszystkie typy jednostek do capitolu razem z prezydentem jakies niegrywalne maszynki w stylu wielkiego szaraka i inne takie...

pcham raczej całość.jesli ktos jest zainteresowany to zapraszam na priv lub gg...
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Orchlu

Doom Trooper
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 25, 2004, 08:50:17 am »
W Świnoujściu jest jeszcze paru zapaleńców, którzy jeszcze grają w Dooma. Mojemu koledze brakuje jeszcze chyba 50 kart do zebrania ich wszystkich.

Offline wedge

Doom Trooper
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 04, 2004, 09:55:58 pm »
Doom Trooper... ech.. aż łezka się w oku kręci.. to była moja pierwsza karcianka i bardzo miło ją wspominam. To były czasy :)
Szkoda, że pozbyłem się wszystkich kart (a kolekcja była niczego sobie), chętnie przypomniałbym sobie moje szczenięce lata ;)
tone and Steel

Offline kubususul

Doom Trooper
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 10, 2004, 02:29:51 pm »
Jak by kogos  inetersowalo to rowniez mam troche kart do sprzedania- kiedys w to gralem i nie powiem jest tam sporo dobrych kart.
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline KreoL

Doom Trooper
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 11, 2004, 08:45:37 am »
Jeju niedawno opchnełem całą sporą kolekcje moich Doom'ów chyba brakowało coś koło 100 by mieć wszystkie,ale no cóż niestety czasy sie zmieniają i gdyby nie to że karcianka nie była już wydawana,i że żadne nowe dodatki wydawane sprzedałem to w samą pore dostająć całkiem sporą sumke za nie(starczyło na początkową grywalną armie do battla :) ). W Gdyni są jeszcze boostery z paradisa i warzona po 4,5zł. w sumie mam troche fajnych kart jeszcze zostawionych na pamiątke ale kto wie 8)

(Saladin,Ilian,19 radny,inkwizytor simon,Dr Di,Cyryl Dent,Atylla III,Pret.behemot,Pamcerz legendarnego zabójcy,Timothy Macguire,Toshiro,Golgotha,Vince Diamond,Charles Sykes i taki cieć co sie zwieKardynał Durand :) ;) )
ie będą Mody bluzgać nas,
Ni postów nam kasować.
Dzielni my ludzie,gildiowa brać.
Offtopujemy gdzie sie da. :) ;)

Offline mr.maras

Doom Trooper
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 21, 2004, 12:58:15 pm »
Też mam sentyment do Dooma, ale nie mam już czasu na zabawę (dzieci  :)). Leży u mnie cały karton kart, miałem niezły wykop w Bractwie. Jestem ze Świnoujścia, więc jesli u nas ktoś jeszcze w to gra i szuka dobrych kart Bractwa (oraz sytuacyjnych) to czekam na odzew.
Spalić po przeczytaniu.