Autor Wątek: Jaka jest przyszłość "komputerowego" ubrania?  (Przeczytany 9869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kelior

Jaka jest przyszłość "komputerowego" ubrania?
« dnia: Marzec 05, 2014, 11:53:45 am »
Śledzę trochę ostatnio jak rozwija się temat Google Glass i muszę przyznać, iż nie spodziewałem się z takim oporem wśród ludzi. Na początku był zachwyt ale teraz pojawia się coraz więcej głosów, iż te okulary są zbyt nachalne. Dla niektórych to już za duża ingerencja w prywatność. Powstają nawet miejsca, gdzie zabronione jest ich nosić. Mimo to, firmy cały czas pracują nad nowymi rozwiązaniami i technologiami. Alternatywą dla Google Glass mają być inteligentne słuchawki Ear Switch powstające w Japonii. Innym pomysłem jest również pierścionek Ring od firmy Logbar, który w wakacje trafi do pierwszych użytkowników. Służy do kontroli różnych urządzeń. Ciekaw jestem, gdzie zatrzyma się innowacyjność konstruktorów, elektroniczne skarpetki, którymi będziemy mogli dokonać mobilnych płatności? Być może...
Mieli do wyboru wojnę lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także."
Winston Churchill

Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy.

"Każdy nazywa swoje błędy doświadczeniem."
Oscar Wilde

Offline zaciekawiony

Odp: Jaka jest przyszłość "komputerowego" ubrania?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2014, 05:26:50 pm »
Majtki z systemem sterującym temperaturą i wilgotnością, dla zapewnienia najlepszych warunków w ciągu dnia. Marynarka co godzina wysyłająca SMS o naszym stanie zdrowia ("Uwaga, o godzinie 12:45 poziom cholesterolu przekroczył wartość alarmową, nie jedz drugiej kanapki").
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline Konik89

Odp: Jaka jest przyszłość "komputerowego" ubrania?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2014, 10:31:36 am »
No, i skarpetki stwierdzające czy smród jest znośny dla otoczenia :D

Offline marek38

Odp: Jaka jest przyszłość "komputerowego" ubrania?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2022, 06:44:21 pm »
Codziennie przegląd różne oferty sklepów online z odzieżą dla kobiet oraz mężczyzn. Mogę Wam polecić stronę sklep 1but , gdzie często można trafić na liczne promocje. Czy ktoś z Was również korzysta z oferty tego sklepu?