Autor Wątek: Wydawnictwo Elemental  (Przeczytany 237952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #540 dnia: Kwiecień 07, 2017, 09:19:23 am »
Dzięki Wydawcy za odpowiedź o datach.

Też bym Buddy'ego zobaczył u nas :) Ale ja z tych "westernowych" jestem, więc może nie patrzę obiektywnie.

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #541 dnia: Kwiecień 07, 2017, 07:17:07 pm »

Aktualne terminy:
Durango 13 - około 15 maja
UW1 1-3 - pierwszy tydzień czerwca
Bardzo czekam na UW1 1-3. Mam UW1 4-6 jak i UW2. Wstrzymuję się z czytaniem aby rozpocząć we właściwej kolejności.
A skoro UW1 zostało przesunięte na czerwiec to może dostanę na urodziny (2 czerwca) od Żony albo od Wydawnictwa :smile:  ?
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #542 dnia: Kwiecień 07, 2017, 08:43:30 pm »
Wieczna wojna jako powiesc slabo trzyma sie w dzialce hard SF tak jak jest ona rozumiana dzisiaj, a i literacko jest bardzo, bardzo przecietna. Oczywiscie, to wszystko i wylacznie moim zdaniem.
Dzięki. To wiem, że po książkę na pewno nie sięgnę.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline tomb

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #543 dnia: Kwiecień 30, 2017, 04:20:17 pm »
Dopiero nadrobiłem Jeremiah. Szkoda, że matowa okładka skończyła się na jednym albumie. Moim zdaniem kolory stają się bardziej miękkie, pastelowe i bardzo mi się ten efekt podoba.

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #544 dnia: Kwiecień 30, 2017, 07:58:15 pm »
Krucjaty od WK moim zdaniem również wygladają dobrze, ale wydaje mi się, że próba czasu będzie dla nich mniej łaskawa jak dla "śliskiego" Jeremiaha. Mówię z perspektywy czytelnika, który nie przechowuje komiksów w foliach.

Offline NuoLab

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #545 dnia: Maj 25, 2017, 08:44:45 pm »
No i doczekaliśmy się na okładce Durango następującego tekstu: "Trzynasty tom westernowych przygód Durango to zarazem ostatnia część serii".
Czyli Elemental raczej nie pociągnie odcinków nierysowanych przez Swolfsa.  :sad:

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #546 dnia: Maj 25, 2017, 08:51:00 pm »
A czy to nie jest tekst taki jak w oryginale gdy nie wiedzieli jeszcze o kontynuacji?

Co do Jeremiaha i zakończenia Durango w przyszłym roku
:smile:

Offline NuoLab

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #547 dnia: Maj 25, 2017, 08:58:28 pm »
Możliwe, bo w gildiowych zapowiedziach jest Durango 14 (bez okładki) z bliżej nieokreśloną datą wydania.
W każdym razie puszczenie na okładce takiego tekstu w sytuacji gdy istnieją plany wydania kolejnych części jest nieco niefortunne i wpędza w depresję.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #548 dnia: Maj 25, 2017, 09:52:41 pm »
puszczenie na okładce takiego tekstu w sytuacji gdy istnieją plany wydania kolejnych części jest nieco niefortunne

no właśnie aż nie mogę uwierzyć, bo iluś czytelników może uznać, że to koniec wydawania serii i przestaną się rozglądać za kolejnymi odcinkami

Offline janjedlikowski

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #549 dnia: Maj 25, 2017, 10:54:55 pm »
Tylko czy rzeczywiście warto dalej kupować? Tomy od 14 wzwyż mają niższe oceny na bedetheque.

Offline Nawimar

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #550 dnia: Maj 26, 2017, 07:47:43 am »
Chyba warto samemu się przekonać. Ja w każdym razie po przeczytaniu tekstu o "ostatniej części serii" trochę się przeraziłem. Na szczęście w tym roku wyjdą ponoć jeszcze dwa następne tomy.

Offline Elemental

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #551 dnia: Maj 27, 2017, 02:22:06 pm »
Tylko czy rzeczywiście warto dalej kupować? Tomy od 14 wzwyż mają niższe oceny na bedetheque.
Z tymi ocenami bym nie przesadzał - może jedynie tom 16 ma trochę poniżej 4 pozostałe mają poniżej ale nie jest to znaczące aby się zastanawiać czy serię kontynuować, czy nie


Zamierzamy wydać 14 i 15 w tym roku, a 16 i 17 w 2018


Faktycznie sformułowanie na końcu komiksu jest trochę mylące.

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #552 dnia: Maj 27, 2017, 03:03:17 pm »
Zamierzamy wydać 14 i 15 w tym roku, a 16 i 17 w 2018
Biere od razu po premierze :)
Fajnie, że zamierzacie kontynuować ten tytuł.
Oczywiście czekam na inne, równie dobre i ciekawe pozycje od Was :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #553 dnia: Maj 30, 2017, 01:11:36 pm »
@ Elemental
Świetnie, dzięki za doprecyzowanie w sprawie Durango.

A może zdradzicie Wasze najbliższe plany? UW1, tom 1 już niedługo, a co poza tym?

Offline Elemental

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #554 dnia: Czerwiec 01, 2017, 10:24:18 am »
@ Elemental
Świetnie, dzięki za doprecyzowanie w sprawie Durango.

A może zdradzicie Wasze najbliższe plany? UW1, tom 1 już niedługo, a co poza tym?


Koncówka sierpnia: Durango 14, Jeremiah 14 oraz Wiliam Adamas
przełom października/listopada: Durango 15 i Jeremiah 15
to tyle w tym roku
w ostatnim kwartale tego roku będziemy planować kolejny tytuł/serię która ma zastąpić UW i Wiliama Adamsa w pierwszym półroczu 2018 oraz kolejny jak skończymy z Durango na ostatni kwartał 2018

 

anything