Autor Wątek: Wydawnictwo Elemental  (Przeczytany 237938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #420 dnia: Wrzesień 19, 2016, 06:34:09 pm »
...a ci, którzy nie znają tomu 1-3 czytając na stronie opis wydania zbiorczego fundują sobie niestety spoilery :/

Offline Elemental

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #421 dnia: Październik 08, 2016, 08:01:30 pm »
Myślę że juz na 100% mogę potwierdzić datę premiery:
http://www.elemental.pl/pl/katalog/universal-war-one/universal-war-one-wydanie-zbiorcze-tom-2
na 24.10.2016 roku
na 24.10.2017

Rozpoczęliśmy prace nad kolejnym tomem::
http://www.elemental.pl/pl/katalog/universal-war-two/universal-war-two-wydanie-zbiorcze-tom-1
wstępna data premiery 02.2017 (dokładna data zostanie sprecyzowana w miarę postępu prac)


Co do Universal War One Wydanie Zbiorcze tom 1 - negocjacje są mocno zaawansowane - ale jeszcze trwają.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2016, 08:05:13 pm wysłana przez Elemental »

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #422 dnia: Październik 08, 2016, 08:13:25 pm »
Oby zakończyły się jak najszybciej.
Bardzo dobry był ostatni (11) tom Jeremiaha. Obok Sekty najbardziej mi się spodobał.
W przyszłości nowe tomy Durango (część 17 i ewentualnie kolejne) znajdują się w planach wydawnictwa?
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Elemental

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #423 dnia: Październik 08, 2016, 08:45:19 pm »
>Oby zakończyły się jak najszybciej.
Na pewno o tym poinformujemy - nam też zależy na tym aby móc już dostać materiały i nad tym zacząć pracować - termin festiwalowy w Warszawie to taki do którego zmierzamy
Niestety francuscy dystrybutorzy praw mają "swój rytm" odpowiadania i negocjacji, nie bardzo możemy na to wpłynąć.
>W przyszłości nowe tomy Durango (część 17 i ewentualnie kolejne) znajdują się w planach wydawnictwa?
Tak i jeśli tylko będzie taka możliwość sukcesywnie kolejne jak tylko się pojawiąW 2017 roku planujemy tomy od 13 do 16 mniej więcej w tych samych odstępach czasowych jak w tym roku. Wiec jak dobrze pójdzie 17 powinna być w lutym 2018 ...

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #424 dnia: Październik 08, 2016, 09:07:46 pm »
Dziękuję za odpowiedź.
W 2017, obok UW i kontynuacji Durango oraz Jeremiaha, Elemental planuje jakiś nowy tytuł?
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Elemental

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #425 dnia: Październik 08, 2016, 10:42:53 pm »
Tak - ale to raczej na Festiwal Komiksowy w Łódzi - na ten moment przy takim natłoku tytułów nie ma co się za bardzo spieszyć :)

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #426 dnia: Październik 08, 2016, 10:51:14 pm »
Dokładnie. Lepiej więcej Jeremiahów, niż coś nowego. :)

Offline adam and arluk

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #427 dnia: Październik 09, 2016, 12:26:02 am »
Tak - ale to raczej na Festiwal Komiksowy w Łódzi - na ten moment przy takim natłoku tytułów nie ma co się za bardzo spieszyć :smile:
Czyżby Władcy Chmielu w dwóch integralach ????

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #428 dnia: Październik 09, 2016, 04:45:51 pm »
Mam pytanie:
czy spodoba mi się Universal War gdy podobała mi się Wieczna Wojna?
Ewentualnie ktoś mógłby kilka słów o UW napisać.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #429 dnia: Październik 10, 2016, 05:53:59 am »
Pisaliśmy parę stron temu.

Offline chch

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #430 dnia: Październik 16, 2016, 01:51:32 pm »
Pytanie pod UW1:
Gdzie można kupić komiksy z wydawnictwa Elemental (w jakich księgarniach/dyskontach) i gdzie są najtaniej (z największą zniżką)?
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #431 dnia: Październik 16, 2016, 02:00:26 pm »
dystrybucja partyzantów nie była w żaden sposób ograniczona, więc prawdopdobnie wszędzie.

edycja: przypomniałem sobie, że elemental to prawie-taurus. zniżki większej niż "może 35%" nie złapiesz. ja w związku z tym zamówiłem komiks w sklepie gildii.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2016, 02:22:40 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Elemental

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #432 dnia: Październik 18, 2016, 04:26:08 pm »
Pytanie pod UW1:
Gdzie można kupić komiksy z wydawnictwa Elemental (w jakich księgarniach/dyskontach) i gdzie są najtaniej (z największą zniżką)?


Oficjalna dystrybucja oraz sklepy, dyskonty czy też hurtownie są podani w linkach na naszej stronie w zakładce "Gdzie kupić":
http://www.elemental.pl/pl/gdzie-kupic/
Wszyscy pozostali nie współpracują z nami bezpośrednio, więc nie możemy zaręczyć, czy będą mieli nasze tytuły.


Premiera UW2 WZ2 może się przesunąć o 1-2 dni - najnowsza informacja z drukarni z dnia dzisiejszego.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #433 dnia: Październik 20, 2016, 08:28:07 am »
Jeremiah 11 też ma wyblakłe strony :sad: (ta sama drukarnia).
Ten problem występuję ostatnio bardzo często w komiksach drukowanych w JW Projekt (nie tylko Elemental i Taurus)

Myślę że wypadałoby dać znać drukarni o problemie.

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #434 dnia: Październik 20, 2016, 09:28:09 pm »
raczej wydawnictwu.


bo to przecież klient drukarni.

 

anything