Autor Wątek: Wydawnictwo Elemental  (Przeczytany 240425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline horror

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 05, 2014, 09:18:53 am »
ja tylko dodam, ze jak ktos jeszcze nie przeczytal Durango to zachecam - bo to bardzo dobry komiks.

jak ktos nie chce czytac tyh wysmienitych komiksow to moze kupowac tylko po to zeby zobaczyc jak Death zjada swoj kapelusz.

Offline Koro

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 16, 2014, 07:02:43 pm »
Coś wiadomo, kiedy pierwszy numer Jeremiah?

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 16, 2014, 07:11:26 pm »
Coś wiadomo, kiedy pierwszy numer Jeremiah?
"Drugi tom "Durango" planowany jest na festiwal Komiksowa Warszawa.

W podobnym terminie, wydawnictwo powinno zdążyć z drugą serią, a chodzi o "Jeremiaha" Hermanna."

Liczę, że info z paradoks.net.pl jest aktualne i dostaniemy na KW oba komiksy.


Offline adro

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 16, 2014, 07:52:01 pm »
OH Yeah super info, strasznie sie ciesze, ze bedzie Jeremiasz na KW  :razz: :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 16, 2014, 07:57:06 pm »
http://www.elemental.pl/Komiksy_Elemental(3,5311,).aspx

19 maja! Są już okładki. Niestety, Jeremiah, podobnie jak Wieże Bois-Maury, mają jakieś nowsze...

Ciekawe, czy drugi tom Durango pt. Dni gniewu, będzie inspirowany spaghetti westernem o tym samym tytule  ( http://www.filmweb.pl/film/Dni+gniewu-1967-106822 ), tak jak pierwszy tom inspirowany był Człowiekiem zwanym Ciszą...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2014, 08:00:22 pm wysłana przez ramirez82 »

Offline adro

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 16, 2014, 08:19:47 pm »
kij z okladkami, wazne ze bedzie jeremiasz po polsku i to juz za miecha
hip hip hurra  :biggrin: :biggrin: :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline maximumcarnage

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 16, 2014, 08:28:23 pm »
Przyznam się, że "Durango" nie bardzo mi zaimponował ale na "Jeremiaha" mocno się napalam.

Offline bosssu

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 17, 2014, 07:06:54 am »
Mnie też Durango kompletnie nie podszedł...historia jak historia...kolejny western...a nie lubię takiego stylu rysowania
Jeremiah to co innego...cena okładkowa 38zł nie powala, jeszcze do tego za miękką a nie HC ( w porównaniu do Wież to lekka przesada), najbardziej się martwię długością serii i częstotliwością wydawania. Sensowniejszym rozwiązaniem było wydać jak na zachodzie w 3-tomowych integralach....jakby seria nie poszła to i tak by coś fajnego na półce zostało...Nie mówcie, że są zeszyty żeby szerszy czytelnik to kupił....bo ja w Rzeszowie i tak w stacjonarnych sklepach mogę kupić wyłącznie Egmont....więc sprzedaż będzie się odbywała drogą internetową i kupią serię praktycznie TYLKO osoby znające twórcę -Hermanna.

Offline Motyl

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 17, 2014, 07:22:22 am »
Mnie też Durango kompletnie nie podszedł...historia jak historia...kolejny western...a nie lubię takiego stylu rysowania
Jeremiah to co innego...cena okładkowa 38zł nie powala, jeszcze do tego za miękką a nie HC ( w porównaniu do Wież to lekka przesada),

Skoro 38 zł za album w miękkiej Cię nie powala - znaczy to tyle, że nie kupujesz europejskich komiksów od Sideci, Timofa, Taurusa, Centrali i WK - bo wszyscy mają raczej ujednolicone ceny za takie albumy wynoszące 37, 37,90 i 38 zł. Ja przesady tu nie widzę. Wieże zapewne miały większy nakład to i cenę nieco niższą niż inne tytuły w HC.   

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 17, 2014, 07:39:38 am »
Durango przeczytane i nawet mi się podoba (w przeciwieństwie do Księcia Nocy spod pióra Swolfs'a). Czekam na kolejne tytuły.
Teraz pojawia się u nas (ponownie) Jeremiah. Muszę spojrzeć na regały, bo chyba mam gdzieś tom wydany przez Amber...
Wydali tego ile? Jakieś 32 albumy?
Skąd brać na to hajsy??? ;) (chyba tylko ze sprzedaży Yans'a... ;) )
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 17, 2014, 08:08:38 am »
Skąd brać na to hajsy??? ;) (chyba tylko ze sprzedaży Yans'a... ;) )
Jasne. Tylko pamiętaj, że sprzedawanie komiksów powyżej okładkowej ceny, jest niemoralne i właściwie jest zwykłym oszustwem. Chyba nawet jest już gotowa ustawa zabraniająca tego, jak przejdzie, to lipa.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 17, 2014, 08:27:07 am »
Tylko pamiętaj, że sprzedawanie komiksów powyżej okładkowej ceny, jest niemoralne i właściwie jest zwykłym oszustwem.
Dokładnie tak, sprzedawanie komiksów powyżej okładkowej, kiedy wiesz, że niedługo stracą na wartości jest niemoralne i właściwie jest zwykłym oszustwem.
Pozdrawiam!  :cool:

Tak swoją drogą to jest w ogóle ciekawe zjawisko - wszyscy się burzą na piratów, na empikowych czytaczy, a jak jeden z drugim wykorzystuje niewiedzę innych czytelników, to wszytko jest spoko, luzik i nie ma o co spinać pośladów. Zdziwniej i zdziwniej w tym komiksowie. Ja tam nic nie kupiłem po zawyżonej cenie, ale rozbraja mnie wasze coraz bardziej usilne usprawiedliwianie swoich "praktyk".  :roll:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2014, 08:31:17 am wysłana przez Blaskowitz »

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 17, 2014, 08:45:02 am »
Dokładnie tak, sprzedawanie komiksów powyżej okładkowej, kiedy wiesz, że niedługo stracą na wartości jrozbraja mnie wasze coraz bardziej usilne usprawiedliwianie swoich "praktyk".  :roll:
Ja się nie usprawiedliwiam, nie mam z czego. Sprzedaję niekradzioną rzecz, za tyle ile płacą. Kto się chce oburzać, niech się oburza, nic mi do tego.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 17, 2014, 08:54:03 am »
Czyli twój poprzedni post był... czym właściwie był? A idąc twoją logiką jak ktoś kupi auto spawane z trzech to też nie ma się o co oburzać - niekradziona rzecz sprzedana za cenę którą ktoś chciał zapłacić. I potem zdziwko czemu w Cebulandii jest źle.  :cool:
Pozdrawiam!

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 17, 2014, 08:57:47 am »
Skoro 38 zł za album w miękkiej Cię nie powala - znaczy to tyle, że nie kupujesz europejskich komiksów od Sideci, Timofa, Taurusa, Centrali i WK - bo wszyscy mają raczej ujednolicone ceny za takie albumy wynoszące 37, 37,90 i 38 zł. Ja przesady tu nie widzę. Wieże zapewne miały większy nakład to i cenę nieco niższą niż inne tytuły w HC.


hmmm.... a skąd masz info o takiej cenie? ja, wchodząc na podaną wyżej stronę elementala, widzę 28,50.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.