trawa

Autor Wątek: Kanon Graficzny  (Przeczytany 6613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Kanon Graficzny
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 27, 2015, 11:46:51 pm »
Ja kupuje dosyć często od W.A.B różne serie, które wydają. Wydają je z poślizgiem i czasem termin, który podają jako pierwszy często się przesuwa, ale i tak to, co mają wydać wydają. To wydawnictwo to jeden wielki moloch, którego książki szybko wydają, sprzedają, a co nie sprzedają ląduje w taniej książce lub na dedalusie. Przy aktualnej cenie z tanich sklepów niezależnie od tego, czy wyjdzie, warto kupić - niektóre historię są dobre. Ja przewiduje, że pociągną serię do końca, choć może nie tak szybko jak się wszyscy spodziewają.

JanT

  • Gość
Odp: Kanon Graficzny
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 28, 2015, 12:33:49 am »
Cześć!
Czy ktoś posiada jakieś informacje odnośnie 'Kanonu graficznego'?
Bardzo chciałbym posiadać egzemplarz, lecz nie wiem, czy takie wydawnictwo jak W.A.B. (zasilające księgarnie typu 'tania książka' since 2010) podoła zadaniu i wypuści kolejne części/tomy.


I tu właśnie konkretny problem: czy jest pewność, że obecne wydanie zatytułowane tajemniczo '1' to pierwsza część pierwszego tomu, czy po prostu barbarzyńsko okrojony pierwszy tom (z 500 stron na 300)?

Dzięki!

Mi ostatnio na FB odpisali że druga część ma być we wrześniu. A jak spytałem ile ma być tomów bo pierwszy był obcięty to już nie odpisali  :biggrin:

Offline SynMałpy

Odp: Kanon Graficzny
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 28, 2015, 10:31:08 am »
Dzięki chłopaki, to przytulę tę pozycję.


Na marginesie dodam: co to za wydawnictwo, które na swojej stronie w opisie 'Kanonu graficznego' podaje w szczegółach: 'Liczba stron: 300', a w opisie: 'Pierwszy tom to ponad pięćset stron...'


Mają trochę fajnych książek i autorów, jak np. komiks '566 kadrów' i mój ukochany Houellebecq, wydali również autobiografię Stephena Hawkinga, lecz w większość są to książki, które już w dniu premiery skazane są na księgarnie typu 'Tania książka'...