trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21  (Przeczytany 327640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #600 dnia: Listopad 25, 2015, 05:58:43 pm »
Po filmach kinowych i innej wersji historii w porównaniu do serii zabrałem się za mangę. I nie żałuję jak poczytuję wieczorami to mam problem się oderwać. Jest fantastyczna, niesamowita po prostu w ciąga w swój świat, a jestem na etapie gdy manga berserk zamienia się w hobbita :).

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #601 dnia: Listopad 25, 2015, 10:39:44 pm »
A w którym momencie tak się dzieje?

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #602 dnia: Listopad 26, 2015, 05:37:42 pm »
Tzn ja tak to odebrałem. Dzieje się to w momencie, gdy zbiera drużynę pierścienia i podążają do ziemi elfów. Tak na poważnie to moment, gdy spotyka małą czarownicę i walczą z trolami, ogrami, a grifith pozyskuję ekipę łuczników, smoka itd.

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #603 dnia: Listopad 26, 2015, 06:00:35 pm »
Tylko że ta ich drużyna to banda pokrętów. Zwłaszcza Farnese i jej przyboczny. Dotarłeś już do historii jej dzieciństwa?

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #604 dnia: Listopad 26, 2015, 07:49:54 pm »
Tak to było prędzej jak pokazywali jej i jego dzieciństwo. Aktualnie jestem jak Guts odpoczywa po pierwszym użyciu zbroi berserka. Mi akurat Serpico pod paroma względami pasuję jeszcze teraz jak dodali gadżety, które świetnie do niego pasują. A Farnese to mega pokręt i tak naprawdę nie wiadomo co ona chce. Jedno co zaważyłem to straszny przemiał sporej nowych ilości postaci. Powiem szczerze, że szkoda mi trochę w tej historii Rickerta.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #605 dnia: Listopad 27, 2015, 07:02:29 pm »
Oj, mnie też manga porwała i to daawno temu, obecnie cały czas poluję na nowe rozdziały.
A historia od kiedy do Gutsa dołączyła ekipa (Pucka nie liczę, bo to niemal już wrośnięty element Gutsa :P ), jakoś bardziej mnie wciągnęło. Serpico i Farnese są udani, ale Schirke wraz z Ishidro wiodą u mnie prym. Ta dwójka dzieciaków to istna burza i niemały szok, bo nigdy się nie spodziewałem, że Guts będzie chciał podróżować z dziećmi.
Griffith też sobie znalazł masę nowych przydu...postaci, w sumie to nie do końca wiadomo jaki ma plan, ale wyglądało jakby chciał zjednoczyć w jednym miejscu ludzi i apostołów. Czyżby kolejny Eclipse?

Nie mniej im dalej, tym więcej nowych postaci, oby się tylko Miura nie pogubił i nie zaczął kombinować jak Tite w Bleachu. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #606 dnia: Listopad 28, 2015, 03:52:04 pm »
No mam nadzieję, że drugi bleach z tego nie będzie :). Po cichu spodziewałem się jakiegoś bonusa dla Guts'a, bo jako człowiek osiągnął maximum, a przeciwnicy pojawiali się coraz to mocniejszy.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #607 dnia: Grudzień 02, 2015, 03:31:13 am »
Skoro jesteś po tym jak pierwszy raz użył pancerza Berserka, to dopiero zaczyna się zabawa... Oj jak zacznie go zakładać to skoczą mu trochę statystyki i zaczną się fajne rzeczy dziać. Schirke będzie wtedy nieoceniona, ale nie będę się rozpisywał, bo jeszcze coś wypaplam.
Jednym słowem, Guts może już w sumie sam biegać na bossów w stylu Necron czy inne Sephirothy, czy co tam jeszcze się znajdzie. :P

Czytaj, bo największa rozpier...rozwałka się dopiero zaczyna. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #608 dnia: Grudzień 02, 2015, 06:43:57 pm »
Pocieszyłeś mnie w takim razie, że poziom nie spadnie :). Mam chapterki do 38 tomu, a to jest najgorsze jak człowiek widzi, że się kończy coś dobrego. Zauważyłem, że z serpico zrobił się świetny support po upgrad'zie. Może nie jest najsilniejszy, ale potrafi zaskoczyć itd. Do pełni szczęścia brakuje mi aby casca się ogarnęła.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #609 dnia: Grudzień 02, 2015, 10:53:13 pm »
No Guts, to podbije kilka expów jeszcze do nowego levelu skilla i może w sumie na Rękę Boga iść. Dostał sporego power upa, a czuję, że zbliża się mu awans na kolejny poziom...nie wiem co jest po Berserku, Zabójca Bogów? :biggrin:

Serpico i Farnese się podciągnęli i robią całkiem dobrą osłonę, ale jest jeszcze Ishidro i Schirke. W sumie to chłopaki robią mocną 2 linie, a dziewczyny support z 3-ciej. O elfach nie wspominam, bo to zawodowe zabijaki ... śmiechem. :biggrin: Ostatnio pojawiła się kolejna postać, ale nie wiadomo czy zostanie w ekipie, bo kilka osób już się tak przewijało, a było tylko epizodycznie.
Co do Casci, to się nastawiłem, że raczej za szybko nie wróci do świata obecnego, zatem jakoś mi nie przeszkadza.

Za to ciekawe rozwija się akcja z Griffithem. Myślałem, że będzie mi działał na nerwy, ale Miura idealnie dawkuje historię i układa odpowiednią narrację. Dzięki czemu w sumie to nie irytuje mnie to, a nawet powoli zaczynam być ciekawy co też ten "Sokół na redbullu" planuje.
PS.
Przy części z Griffithem, będziesz zapewne mile zaskoczony, ale to jeszcze kawałek. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #610 dnia: Grudzień 03, 2015, 06:51:51 pm »
:) A chciałem powoli dawkować żeby się za szybko nie skończyło. Mnie to trochę zdziwiło i śmiech ogarnął, że grifith przy dwóch spotkaniach w wersji Femto z Gutsem to w ogóle gadać nie  chciał i cwaniaka zgrywał przy pozostałej czwórce. A potem jak spowrotem przybrał ludzką postać by spełnić swoje marzenie to przylatuje wita się i wyskakuje z tekstem: cześć chłopaki co tam u was, ostatnio było spore zamieszanie i nie było czasu pogadać - no co to w ogóle jest ?:)




Jestem po 342 chapterach Berserka. Przez cały czas jest moc no i dotarł tam, gdzie miał dotrzeć. Szkoda tylko, że trzeba będzie czekać długo na chaptery. //dodatkowo mocna ekipa się zmontowała z Rickertem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2015, 05:58:30 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #611 dnia: Grudzień 21, 2015, 08:48:31 pm »
Anime Tasogare Otome X Amnesia jest zgodne z mangą?

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #612 dnia: Styczeń 07, 2016, 04:36:04 pm »
Zamawiając mangi ze sklepiku Waneko, postanowiłem przy okazji sprawić sobie pierwszy tomik light novel SAO. Nie mam pojęcia czemu oczekiwałem cienkiego zeszytu, z małą ilością tekstu. Bite 200 stron, praktycznie pełnoprawna książka. Chwilę sobie zaczeka. x)

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #613 dnia: Styczeń 09, 2016, 08:53:36 pm »
Ludzie jeszcze żyjecie?! Tak swoja drogą aż sam się sobie dziwię że jeszcze pamiętam login i hasło. To już kupa lat od ostatniego logowania.
Macie coś ode mnie:
https://www.youtube.com/watch?v=TQudvxDriz4
entuzjazm gościa mnie rozwala że tez nasi politycy tak nie mogą...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2016, 07:23:31 pm wysłana przez Frey Ikari »

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #614 dnia: Styczeń 10, 2016, 08:12:26 am »
A no żyjemy. Chociaż mało nas. Co nowego?