Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21  (Przeczytany 321027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #510 dnia: Maj 10, 2015, 04:56:23 pm »
Robotic:Notes miałem kiedyś obejrzeć ale jakoś nie mogę się za to zabrać (ledwo 1 epek widziałem).

Co do księżniczki, na razie mi się podoba, ale zobaczymy jak się rozwinie, to nowa seria i dopiero kilka epków jest, ale jak na razie postać głównej bohaterki i sam fakt że seria trochę przypomina klasyczny Disney ale w krzywym zwierciadle, przed mnie ekranem trzyma.

Zastanawiam się jeszcze czy nie sprawdzić Steven Universe i Wander over Yonder, o obu słyszałem dobre opinie ale trochę mnie zniechęca fakt, że wyglądają jak kierowane do totalnie młodej publiczności, podczas gdy te o których pisałem wcześniej maja niezłe smaczki i dla starszych osób :smile: 

Musze też przyznać że wszystkie te nowe serie trzymają dobry poziom artystyczny, tła, animacja postaci, mimo że wiele z nich ewidentnie jest tworzonych we flashu to wygląda to na prawdę nieźle.
Czyżby odrodzenie dobrych kreskówek? Po ukatrupieniu Samuraia Jacka myślałem, że zachodnia animacja już w totalną stagnacje popadła... ale wygląda na to ze po sukcesie Adventure Time i MLP decydenci dostrzegli że warto dać twórcom wolną rękę na eksperymenty.


Widać to choćby po tym, że powrócono do tradycji podpisywania produkcji nazwiskami ich twórców.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 05:15:00 pm wysłana przez wyspa »

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #511 dnia: Maj 10, 2015, 06:18:20 pm »
Początek Robotic:Notes nie jest zły. Zaczyna się jako szkolna komedia o członkach klubu robotyki. Niestety im dalej tym gorzej. Później pojawiają się różne teorie spiskowe, a końcówka to jedna wielka przegina.
Ja z kolei dla odmiany oglądam teraz więcej seriali niż anime. Teraz biorę się za Daredevila. Świetny serial. Chyba najlepszy do tej pory na podstawie komiksów Marvela.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #512 dnia: Maj 10, 2015, 07:31:33 pm »
Szatan normalnie :biggrin:
:o
Spoiler: pokaż
Spaliła tęczę...
+3 do fajności ode mnie. :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #513 dnia: Maj 10, 2015, 07:50:46 pm »

Tak mi się przypomniało, bodajże częściowo od ekipy odpowiedzialnej za Adventure Time. Bardzo przyjemna stylistyka i przesłodki szczeniakot. :3

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #514 dnia: Maj 10, 2015, 07:53:27 pm »
Teraz biorę się za Daredevila. Świetny serial. Chyba najlepszy do tej pory na podstawie komiksów Marvela.
Sprawdzę.

Jeśli ktoś widział jakiś dobry serial dostępny do obejrzenia to polecajcie, ja właśnie obejrzałem Pitbulla i nawet bym nie pomyślał, że może być taki dobry. Śmiało bym go porównał do Braking dead czy dexter[pod ty względem, że tako samo fajnie się ogląda]. Teraz pozostało mi czekać aż wyjdzie cały nowy sezon Gry o tron.


..., a co do Robotic Notes to rzeczywiście fajnie się zapowiada, ale im dalej tym za mocno przesadzali jak pisał Hollow, ale jak by powstrzymali się i pociągnęli to co było najlepsze czyli kreske, postacie, kółko robotyki i tym tropem szli bez większego świrowania było by lepsze czyli coś jak Hyoka.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #515 dnia: Maj 10, 2015, 08:58:47 pm »
Robotic;Notes oglądam, bo są mechy i kółko robotyki, ale faktycznie im dalej bym większe tajemnice, morderstwa, wybuchy, zagłada świata.
W sumie w pewnym momencie to nawet autorzy chcieli upchnąć elementy horroru, jak np. w tych opuszczonych domach, czy jak te tajemne drzwi w piwnicach.

No nic, walki robotów i sam projekt wielkiego mecha na razie jest ok, a na resztę patrzę z przymrużeniem oka. Chociaż całościowo to nie jest jakieś wybitne anime. Kona jest fajną postacią, mimo, że z początku trochę mnie denerwowała. :D

O serialach za to nie mam najmniejszego pojęcia. Po prostu nie oglądam, próbowałem Grę o Tron, próbowałem Walking Dead, kilka innich, ale jakoś nie przemawiają do mnie. Ostatni serial jaki widziałem w całości to Terranova która leciała na TVP1 lata temu. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #516 dnia: Maj 25, 2015, 10:54:04 pm »
Wie ktoś czy czasem nowa część Haruhy o Yuki miała być filmem? Tak coś mi się wydaję, że to miał być film i fajnie wykonany coś jak ten poprzedni, a przypadkiem wchodzę sprawdzam i jest seria? I w ogóle coś nie tak.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #517 dnia: Maj 26, 2015, 08:07:24 am »
To o Yuki to komedyjka zupełnie nie mająca nic wspólnego z  główną serią, toczy się w tej alternatywnej rzeczywistości gdzie Haruhi chodzi do innej szkoły a Kyon z Yuki są razem w klubie literackim.

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #518 dnia: Maj 26, 2015, 11:25:11 am »
Jestem strasznie zwiedzony w takim razie. Prędzej jak padła informacja z obrazkiem to miałem w oczach coś świetnego i dobrego jak poprzedni film ;/


--------------------
Czy ktoś z obecnych zna ten utwór z pierwszych sekund wstawki?
http://anime-odcinki.pl/anime/souten-kouro/25
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2015, 11:30:29 am wysłana przez Jackal »

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #519 dnia: Maj 27, 2015, 01:33:34 pm »

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #520 dnia: Maj 27, 2015, 10:43:53 pm »
Dzięki wielkie :). A jak znalazłeś po lirycsach to nie mam pojęcia :)

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #521 dnia: Czerwiec 04, 2015, 10:59:01 am »
Przeginają z reklamami na youtube. Teraz pojawiają się nie tylko na początku filmu, ale też co 5 minut w trakcie oglądania. Przegięcie.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #522 dnia: Czerwiec 04, 2015, 07:17:33 pm »
Jakby reklam było mało, dali możliwość twórcą/właścicielom kanałów na dodawanie płatnych subskrypcji, oczywiście jakiś procent leci dla YT.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #523 dnia: Czerwiec 04, 2015, 07:40:48 pm »
Nie ma co marudzić, tylko trzeba instalować AdBlocka. Ja tam żadnych reklam nie widzę. (:

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #524 dnia: Czerwiec 04, 2015, 08:02:30 pm »
Swoją drogą aż dziwne że tuba nie reaguje alergicznie na wszelkie blockery tak jak potrafią to robić gdzie indziej (wykrywają blokowanie, i masz wybór: albo wyłączasz albo z oglądania nici)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright