trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21  (Przeczytany 325902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #165 dnia: Kwiecień 28, 2014, 10:50:07 am »
Rzeczywiście, całkiem nieźle, choć grafika ogólnie tak średni mi się podoba - za bure to. Do tego tam chyba nie ma dowolnego poruszania się? Tzn. włazisz gdzie chcesz? Przyznam, że to bardzo mi się w Blade and Soul spodobała, choć z braku ciekawego endgameu i masakrującego często pingu darowałem sobie granie.
Ja tam czekam na Kingdom Under Fire 2 - ciekawi mnie to połączenie mmo z rts'em.

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #166 dnia: Kwiecień 28, 2014, 11:45:53 am »
Ten filmik z walki jakoś mnie nie porwał, ale latanie po mieście bardzo fajne. (: W starych mmo lubiłem tę dzikość i element zwiedzania świata, gdzie co miasto byłeś w jakiś sposób zaskakiwany. Lineage II pod tym względem był genialny. Wszędzie przewijały się jakieś unikalne elementy, nie mówiąc o tym, że warto było zwiedzać świat dla samej ścieżki dźwiękowej. Moda na przechodzenie mmo "ścieżkowe", od questa do questa, to jedna z rzeczy, które mnie obecnie odrzucają i nużą.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #167 dnia: Kwiecień 28, 2014, 11:53:14 am »
Ja tam jednak wolę zdobywać exp za questline, a nie za grind na mobach.

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #168 dnia: Kwiecień 28, 2014, 12:08:06 pm »
Dla mnie questy rozsiane w ilości po parę na miasto, ewentualnie gdzieś po traktach, najlepiej złożone i oryginalne + możliwość grindowania w jednym miejscu, jeżeli tylko na to masz ochotę (z szansą na jakieś fajne rzadkie dropy) + jak najwcześniejsze dungeony/party questy + jak najwcześniejsze pvp - to tak idealnie. Generalnie zachowanie pewnej wolności i uczucia, że w każdym momencie możesz robić jedną z paru rzeczy i to w paru częściach świata, a nie jednej określonej, bo tylko tutaj optymalnie się opłaca przelecieć levele 45-50, to coś co lubię w mmo.

Edit: W sumie najbliżej do ideału z gier, w które grałem, mają właśnie EVE i Arkadia. W obydwu masz dziesiątki sposobów na gospodarkę swoją postacią i wybór tego, w czym będzie się specjalizować i co robić w danym momencie. Świat praktycznie generują gracze i to od nich zależy jaką formę przybierze gra. Jedyna wada jaką dostrzegam w EVE to zabawa w multi-konta, która po części odbiera trochę sens rozgrywce, a z kolei opłaca się CCP jako wydawcy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2014, 12:20:11 pm wysłana przez Skrzydlaty »

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 29, 2014, 09:55:17 am »
Nie kuś... nie mam czasu na więcej gier! :P

Aleście mnie zadziwili: brak postów przez prawie 24h - po co tu moderator?
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #170 dnia: Kwiecień 29, 2014, 12:26:25 pm »
Ja teraz, mam na dzieje, nie będę miał czasu na gry. Nie odmówię sobie jednak chociaż spróbowania Black Desert i Kingdom Under Fire 2, a pewnie coś tam jeszcze się trafi, ale tylko spróbowania - żadnego siedzenia przy mmo, bo to straszne pożeracze czasu : ) Bardziej liczę na jakieś nowe fajne gry single player - kilka ciekawych rzeczy na ten rok się zapowiada.

Aleście mnie zadziwili: brak postów przez prawie 24h - po co tu moderator?

Ładna pogoda, ludzie mniej przed kompem siedzą - ciesz się : )

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 29, 2014, 09:32:00 pm »
A ja wróciłem do grania w FTL. Wczoraj odblokowałem nowy stateczek (bez tarcz, ale za to z silnikami na 4 poziomie i maskowaniem) i teraz nim pocinam przez galaktykę. Lubię tą gierkę.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #172 dnia: Kwiecień 30, 2014, 08:36:52 am »
Ba, według mnie najlepsza gra z paru ostatnich lat!
Przedwczoraj odblokowałem ostani statek, engi C. Ale chyba nie będę miał tyle samozaparcia, żeby każdym nowym (z adv. ed.) grać tyle, żeby wygrać minimum raz (jak zrobiłem z tymi z "podstawki").
Tak z ciekawości: ile masz wygranch / wszyskich gier, Hollow? (Ten nick się jakoś odmienia? :P)
Ja wczoraj miałem 500ną grę, a zwycięstw mam 64. Ale nie wiem jak wypadam na tle inncyh.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 30, 2014, 01:48:20 pm »
Sam nie wiem czy i jak się to odmienia.
Grałem 136 razy, wygrałem... 3. A przynajmniej na tym komputerze, bo od stycznia mam nowy. Na starym może z 2 razy wygrałem.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 01, 2014, 03:22:37 pm »
Bez szału... :P Skoro tak mało grasz, to trzeba było sobie przerzucić statystyki i odblokowane statki.

No ale nie mówcie, że z kapitańskich umiejętności brakuje mi tylko "klnie po chińsku".
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #175 dnia: Maj 05, 2014, 09:59:12 am »
Studio JG się rozkręca. Pod koniec tego roku zamierzają wydać Boku wa Tomodachi ga Sukunai i Unbreakable Machine-Doll. Szkoda, że żadne mangowe wydawnictwo w Polsce nie planuje wydawać Light novelek na podstawie których są te mangi. Albo w ogóle jakichkolwiek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #176 dnia: Maj 05, 2014, 11:04:29 am »
Unbreakable Machine-Doll z checia kupię. A novelki to z Yenpress przez Amazon - nie wychodzi drożej/wiele drożej niż u nas w księgarni.

EDIT: nie wiedziałem nawet, że SSD mają takie fajne bajery jak migracja systemu. Podłączasz dysk, klonujesz partycję systemową i możesz bez jakichkolwiek perturbacji odpalać system z SSD.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2014, 09:26:21 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #177 dnia: Maj 11, 2014, 02:15:46 am »
No i chyba moje mega wypaśne słuchawki Manty ze wzmacnianym basem, co jak się okazało były na podzespołach bodaj kossa ale kosztowały 4 razy mniej chyba właśnie dokonały żywota.  Reanimowałem je bodaj z 15 razy i po ponad 10 latach zaczynam słyszeć buczenie/szumienie w prawym głośniku.
Co ciekawe występuje to tylko przy niektórych utworach...zatem albo coś poleciało w samym głośniczku i ma jakieś złe wibracje membrany przy określonej częstotliwości, albo słuchawki się tak wyczuliły, że wyłapują złe skompresowanie/utratę jakości na mp3-kach. Co wcześniej nie występowało.

Akuratnie żem się wypłacił na upgrade na blaszaka a tu słuchawki się już szykują... zbankrutować idzie na tym sprzęcie.  :neutral:
Zwłaszcza jak zobaczyłem że niektóre modele i 5kafli kosztują.  :shock:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #178 dnia: Maj 13, 2014, 12:37:12 pm »
A teraz taki lol ode mnie  :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=IQ9NYTO8V3Y&feature=youtu.be
i jeszcze jeden ale GIGANTYCZNY aż zapiera dech.
http://www.youtube.com/watch?v=Ktbhw0v186Q


LOL :roll: :shock:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #179 dnia: Maj 13, 2014, 05:42:26 pm »
Zwłaszcza jak zobaczyłem że niektóre modele i 5kafli kosztują.  :shock:

Zawsze mnie ciekawiło jak trzeba mieć sprzęt, żeby te pieniądze rzeczywiście było słychać. Czy starczy zwykły odtwarzacz CD/DVD lub przeciętna karta muzyczna z plikami lossless audio, czy też trzeba mieć coś naprawdę dobrego?

 

anything