trawa

Autor Wątek: Egmont 2014  (Przeczytany 547552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #1815 dnia: Październik 22, 2014, 05:14:14 pm »
Po targach we Frankfurcie (które, zdaje się, dobiegły końca 12 października) miały ujrzeć światło dzienne jakieś nowe zapowiedzi od Egmontu. Wiadomo komuś kiedy będzie kolejna tura pytań do wydawnictwa na Alei Komiksu?

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #1816 dnia: Październik 22, 2014, 05:19:48 pm »
No właśnie sęk w tym, że kolejna tura wypada w grudniu. Dobrze byłoby to jakoś przyśpieszyć, bo w czerwcowych i wrześniowych odpowiedziach często padało "więcej jesienią", więc pewnie wkrótce będą mieli jakieś konkrety na temat Andreasa, Blueberryego, New 52, komiksów sprzed NEw 52, które chcą wydać itp.

Offline krakers

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #1817 dnia: Październik 22, 2014, 05:54:19 pm »
Ulotne życia leżą w empikach,sam dziś zakupiłem ten tom.Na dodatek są w jakiejś promocji i zapłaciłem 75 zł.W Warszawie bez problemu do kupienia,tam gdzie ja kupowałem leżało jeszcze 7 sztuk. Integral Yansa też leży w empikach

Offline Archie

Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #1818 dnia: Październik 26, 2014, 08:38:26 pm »
Czyli jak na razie WW i All-Star zbierają bardziej negatywne opinie.
Gdzie poza forum Gildii ktoś pisał źle o Wonder Woman z The New 52? W Internecie widziałem masę pozytywnych recenzji i jedynie tutaj jest wyjątek od reguły.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."


Offline Itachi

Odp: Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #1820 dnia: Październik 26, 2014, 09:49:08 pm »
Gdzie poza forum Gildii ktoś pisał źle o Wonder Woman z The New 52? W Internecie widziałem masę pozytywnych recenzji i jedynie tutaj jest wyjątek od reguły.

Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli, napisałem przecież jak byk:

Piszę to na podstawie rozmów z innymi czytelnikami i po śledzeniu for. Nie jest to jakaś odzwierciedlająca rzeczywistość teza, ale można się nad tym faktem zastanowić.

Recenzje są może pozytywne, ale się do nich nie odnosiłem. Rozmawiałem/pisałem z kilkoma znajomymi i jakiegoś większego zainteresowania tą serią nie zauważyłem. Natomiast po raz kolejny, jest mi zarzucane coś, czego nie napisałem.
A swoją drogą to ostatnio można zauważyć pewne tendencje na niektórych stronach (nie będę wymieniał) w recenzowaniu tytułów poszczególnych wydawców (nie oceniam). Więc większość z nich traktuję z przymrużeniem oka. Bardziej byłbym zainteresowany wynikami sprzedaży (pomarzyć zawsze można), czy czasem w jakim WW się wyprzeda.

Offline Archie

Odp: Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #1821 dnia: Październik 26, 2014, 09:51:48 pm »
Hatak i wszystko jasne  :lol: . Poziom publicystki komiksowej jest tam żenujący (merytoryki i korekty zero, co pięknie obrazuje słynne "The Walking Death" z jednego ich wpisu). Ładnie tego "recenzenta" rozjechali w komentarzach.

Itachi, ale napisałeś o ŚLEDZENIU FOR (liczba mnoga). No to dawaj linki do tych negatywnych opinii.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Itachi

Odp: Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #1822 dnia: Październik 26, 2014, 09:57:41 pm »
Itachi, ale napisałeś o ŚLEDZENIU FOR (liczba mnoga).

No tak, dokładnie to bodajże wiadomych dwóch. Serio chcesz, żebym teraz przekopywał te wszystkie strony i wyszukiwał negatywnych komentarzy względem WW? Nie wiem czy wiesz, ale tylko tutaj mamy tak wszystko ładnie poukładane działami i wątkami :wink:


Offline Archie

Odp: Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #1823 dnia: Październik 26, 2014, 10:20:03 pm »
No tak, dokładnie to bodajże wiadomych dwóch.
Jakich wiadomych dwóch? Na polskim forum DC Comics same peany o Wonder Woman z TN52, na forum Avalonu również same propsy. To są dwa główne fora o komiksach amerykańskich w Polsce.

Serio chcesz, żebym teraz przekopywał te wszystkie strony i wyszukiwał negatywnych komentarzy względem WW? Nie wiem czy wiesz, ale tylko tutaj mamy tak wszystko ładnie poukładane działami i wątkami :wink:
Oczywiście, że chcę, ale ja Cię będę cisnął, a Ty będziesz się wykręcał pierdołami w stylu "nie chce mi się szukać" (klasyk) lub "forum jest niepoukładane" (wow :lol: ). Widzę gdzie to zmierza także możemy zakończyć tę dyskusję i niech proporcja pozytywnych i negatywnych linków ramireza82 będzie najlepszym komentarzem odnośnie tego jak jest odbierana WW w Polsce.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Itachi

Odp: Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #1824 dnia: Październik 26, 2014, 10:25:17 pm »
Jak na zalinkowanym przez Ciebie forum są same pozytywne opinie, to chyba jestem święty... Proponuję najpierw poczytać, a później się wypowiadać. Zobacz sobie również o jakich zeszytach piszą zainteresowani...

« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2014, 10:30:30 pm wysłana przez Itachi »

Offline Archie

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #1825 dnia: Październik 26, 2014, 10:49:40 pm »
Jak na zalinkowanym przez Ciebie forum są same pozytywne opinie, to chyba jestem święty... Proponuję najpierw poczytać, a później się wypowiadać. Zobacz sobie również o jakich zeszytach piszą zainteresowani...
W wątku jest dyskusja o całym dotychczasowo wydanym runie Azzarello (od #1 do #34). Od początku (historia wydana przez Egmont) lecą pochwały. Co do pogrubionego to tak też zrobiłem. Ciężko traktować poważnie krytyczne opinie gdzie są takie kffiatki: "jakieś sfenimizowane są te nowe przygody WW", "strasznie mało seksowna ta główna bohaterka", "Bojkotuje DCnU" + tyrada jakie to nowe DC jest słabe uskuteczniana przez gościa, który nie czyta komiksów z TN52.  :lol:
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2014, 10:56:58 pm wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #1826 dnia: Październik 30, 2014, 01:00:32 pm »
jakby kogoś interesowało to Garaż Hermetyczny wydany został w formacie powiększonym A4. kolory bardzo gustowne :)
w Strażnikach oprócz historii Ozymandiasza i Korsarza jest jeszcze komiks o Dollar Billu.

Offline Itachi

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #1827 dnia: Październik 30, 2014, 03:02:05 pm »
Ze sklepu Gildii odnośnie Wiedźmina:

komiks w sprzedaży wyłącznie w pewnej sieci księgarskiej - informacja od wydawcy na kilka dni przed premierą. Oddajemy Wam wpłacone środki a sami zaciskamy zęby, żeby nie pisać brzydkich wyrazów.

Jakaś nowa moda?

Offline vision2001

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #1828 dnia: Październik 30, 2014, 03:05:00 pm »
Ze sklepu Gildii odnośnie Wiedźmina:

komiks w sprzedaży wyłącznie w pewnej sieci księgarskiej - informacja od wydawcy na kilka dni przed premierą. Oddajemy Wam wpłacone środki a sami zaciskamy zęby, żeby nie pisać brzydkich wyrazów.

Jakaś nowa moda?
Stara. Jestem przekonany, że nakład najpierw trafi wpierw do EMIPKu. Tak kiedyś było z Thorgalem...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #1829 dnia: Październik 30, 2014, 04:21:36 pm »
Ze sklepu Gildii odnośnie Wiedźmina:

komiks w sprzedaży wyłącznie w pewnej sieci księgarskiej - informacja od wydawcy na kilka dni przed premierą. Oddajemy Wam wpłacone środki a sami zaciskamy zęby, żeby nie pisać brzydkich wyrazów.

Jakaś nowa moda?

to ciekawe. wczoraj widziałem tego Wiedźmina (fizycznie macałem) w pewnym specjalistycznym sklepie komiksowym, więc nie tylko pewna sieć księgarska go posiada ;)

 

anything