trawa

Autor Wątek: Egmont 2014  (Przeczytany 547657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #585 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:04:52 am »
Jeśli nie jest to faktycznie pomyłka, to zapewne chodzi o postać Jokera. Najpierw w trzecim "Batmanie" z Nowego DC Comics, potem wznowienie "Zabójczego Żartu" i wydanie "The Man Who Laughs". Dodanie do tego "Uśmiechu śmierci" da fanom tej postaci niespotykanego wcześniej wyboru aż w jednym roku.

Ale wznowienie Powrotu Mrocznego Rycerza jest wymienione, Zabójczego żartu nie, za to Uśmiechu śmierci tak?

"Jeśli chodzi o pozostałe komiksy z DC, to wznawiamy „Powrót mrocznego rycerza” i „Uśmiech śmierci”, a także wydamy Batman: The Man Who Laughs."
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2014, 12:08:35 am wysłana przez ramirez82 »

Offline Death

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #586 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:13:42 am »
Zastanawia mnie sprawa Cromwella. Wyprzedał im się w 3 miesiące na pniu, Andreas jest obecnie na topie, a oni nadal się zastanawiają. W czym tkwi problem?
Byle co wychodzi drugi raz, a Cromwell nie.
Nawet Arq tego samego autora od lat można wszędzie kupić (czyt. zalega) i na pewno będzie kontynuacja, a tu mają gotowy materiał, komiks super się sprzedał i jest zastanawianie się...

Offline mack3

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #587 dnia: Kwiecień 11, 2014, 02:24:27 am »
Przynajmniej "już" "rozważają" wydanie Cromwella. Dotychczas było definitywne "nie".
Super, że będzie druga edycja "Umowy z Bogiem", szkoda tylko, że wykluczone powtórne wydanie "Incala" i ("na razie") 1. Sambre'a (o Kingodm Come i Azyl sie nie boję - jestem zdania, że już wkrótce ktoś wyda to ponownie)
No właśnie - ciekawe co z tym Zabójczym Żartem. Czy oprócz zapowiedzi na alei ze stycznia było jakieś potwierdzenie tego wznowienia? Kołodziejczak nic o tym nie pisał tym razem więc może się rozmyslili...?

Offline bosssu

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #588 dnia: Kwiecień 11, 2014, 07:29:32 am »
"W tym roku wznowimy w wersji integralnej komiksy: Yans (3 tomy po 4 tomy, 2 w 2014 i 1 w 2015), ..., Piotrusia Pana (Liosel) , Polowanie+Falangi Czarnego Porządku (Bilal). Planujemy je na jesień,
"Niektóre będziemy wznawiać (np. „Umowa z Bogiem” Eisnera)."
+ V jak Vendetta, Antares
I 'M HAPPY!!!!
Już miejsce na półce szykuję
 
 
 


Offline Nawimar

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #589 dnia: Kwiecień 11, 2014, 08:31:22 am »
Zapowiedzi świetne. Wygląda na to, że Egmont ponownie wysuwa się na pozycje niekwestionowanego lidera. Żałuję tylko, że ostatecznie zrezygnowali z "Hellblazera", bo wciąż łudziłem się, że mimo wszystko dadzą tej serii drugą szansę. Za to miłą niespodzianką jest bliska perspektywa trzeciego tomu "Ligi Sprawiedliwości". Zwłaszcza, że "Tron Atlantydy" otwiera dobrą passe tej serii. Fani komiksu europejskiego (a przynajmniej ci, którzy kilkanaście lat temu nie nabyli m.in. Trylogii Nikopola) chyba również nie mają powodów do narzekań.
 
Na marginesie dowiedziałem się o funkcjonowaniu wydawnictwa którego rynkowy byt przegapiłem ;)
 
"Przejeliście BLACKSAD po Siedmiogrodzie"

Offline mack3

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #590 dnia: Kwiecień 11, 2014, 08:45:15 am »
No i wznowienie Baśni, t.2, który ostatnio na aukcji przebił 200 zł hehe.
Mam też wielką nadzieję, że zdecydują się na reedycję Stulecia w formie zbiorczej, bo te komiksy nie są warte okładkowej 155 zł, w jakich to cenach można obecnie najtaniej je dostać, a chętnie uzupełniłbym kolekcję Ligi

Offline bosssu

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #591 dnia: Kwiecień 11, 2014, 08:58:59 am »

 
"Przejeliście BLACKSAD po Siedmiogrodzie"
Oj tam się czepiasz...taka zaleciałość po Shreku...

Offline maximumcarnage

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #592 dnia: Kwiecień 11, 2014, 11:00:42 am »
Cieszy mnie "Piotruś Pan" w integralu. Jeśli pójdą śladem nowego angielskiego wydania, to zapowiada się coś pięknego.
Poza tym takie rzeczy jak "Blacksad" i "Noce nieskończone" jednak są brane pod uwagę (sądząc po wypowiedzi).

Offline Itachi

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #593 dnia: Kwiecień 11, 2014, 11:39:57 am »
Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony odpowiedziami Egmontu, ich oferta jest z całą pewnością najszersza i najbogatsza. Komiksy wróciły do mody i to mnie cieszy najbardziej!

Offline melee

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #594 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:29:17 pm »
Zastanawia mnie Jonah Hex, co konkretnie chcą wydać. Mam wrażenie, że zarzucają tyle lepszych rzeczy..

Offline Nawimar

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #595 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:39:14 pm »
Melee: "Zastanawia mnie Jonah Hex, co konkretnie chcą wydać."

 Pewnie to:
 
 http://www.dcindexes.com/features/database.php?site=dc&pagetype=story&id=177256
 
 Wbrew pozorom to wcale nie jest zły wybór.

Offline kelen

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #596 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:43:42 pm »
Już chyba ktoś wrzucał tą recenzję w kontekście All-Star Western, więc jakbyś miał wątpliwości to zapraszam: http://www.batcave.com.pl/komiks/tpb/all-star-western-vol-1-guns-and-gotham/
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Grzesiek744

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #597 dnia: Kwiecień 11, 2014, 01:15:11 pm »
Już chyba ktoś wrzucał tą recenzję w kontekście All-Star Western, więc jakbyś miał wątpliwości to zapraszam: http://www.batcave.com.pl/komiks/tpb/all-star-western-vol-1-guns-and-gotham/

Lux, pytanie dlaczego od tego komiksu nie zaczeli wydawać new 52 :smile:

Offline amsterdream

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #598 dnia: Kwiecień 11, 2014, 03:02:47 pm »
W serwisie Paradoks zostało ujawnione info nt. ostatecznych(?) planów Egmontu jeśli chodzi o New DC:
http://paradoks.net.pl/read/23536

Nadal nie rozumiem czym Egmont kierował się przy wyborze takich serii jak Talon i All-Star Western. Jeżeli już chcieli pakować się w tytuły ryzykowne, niekoniecznie rokujące dobrą sprzedaż, to mogli sięgnąć po Animal Mana i Batwoman, które stoją na o wiele wyższym poziomie artystycznym i zbierają dużo lepsze recenzje.

Offline Szekak

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #599 dnia: Kwiecień 11, 2014, 03:08:45 pm »
Ale Talon i All-Star Western, z tego co dowiedziałem się na tym forum, są powiązane z Trybunałem i Miastem Sów, które u nas sprzedały się doskonale, może to zadecydowało.