Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 247020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 29, 2015, 07:37:57 pm »
@Garf
Często omnibusy są wcześniej wprowadzane do katalogów np. Hachette czy Amazonu. Na zagramanicznych forkach często można znaleźć osoby którym chce się tego szukać i wrzucają najpierwsiejsze zapowiedzi. :razz:

mgnesium

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 29, 2015, 07:38:55 pm »
Z tego, co mi wiadomo, "solicitations" to pierwsze źródło wiadomości o ofercie i delikatnych spojlerów, jakie jest dostępne [...]

brevoort jeszcze udzielał kiedyś odpowiedzi na różne pytania (w tym o plany wydawnicze) na springme, teraz przeniósł się chyba na tumblr.

Offline Itachi

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 29, 2015, 07:40:53 pm »
Dzięki za linki, ciężką misję mam przed sobą.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 18, 2015, 08:53:22 am »
Jest już zapowiedź następnego omnibusa X-Men Claremonta. Wyjdzie w październiku 2015 i  warto już teraz zaplanować sobie fundusze na zakup tej perełki - Brood Saga, Wolverine Claremonta i Millera, God Loves Man Kills, miniseria z Magik i From the Ashes w jednym tomie. Yeah!



Cytuj
THE UNCANNY X-MEN OMNIBUS VOL. 3 HC OPEÑA COVER

Written by CHRIS CLAREMONT
Penciled by DAVE COCKRUM & PAUL SMITH with FRANK MILLER, BRENT ANDERSON, BILL SIENKIEWICZ, WALTER SIMONSON, JOHN ROMITA JR., MICHAEL GOLDEN, BRET BLEVINS, JOHN BUSCEMA, RON FRENZ & SAL BUSCEMA
Covers by JEROME OPEÑA & PAUL SMITH

Experience some of the greatest stories the blockbuster X-Men franchise has to offer! The era’s top talents mark milestone after mutant milestone beginning with the “Brood Saga.” Then, author Chris Claremont rises to find perhaps his most poignant and challenging expression of the mutant metaphor in “God Loves, Man Kills.” His work with Frank Miller on WOLVERINE skyrocketed the character’s popularity, setting the stage for his breakout as a global icon. The X-Men classics continue with a look into Professor X’s past with Magneto, Kitty Pryde and Colossus’s growing romance, Illyana Rasputin’s transformation into Magik, encounters with Dracula; Rogue’s debut with the X-Men, the first appearance of the Morlocks; and the wedding of Cyclops and Madelyne Pryor. Collecting UNCANNY X-MEN (1981) #154-175, X-MEN ANNUAL (1970) #6-7, MARVEL GRAPHIC NOVEL #5, WOLVERINE (1982) #1-4, SPECIAL EDITION X-MEN #1 and MAGIK (1983) #1-4.

968 PGS./Rated T+ …$99.99
ISBN: 978-0-7851-9922-9
Trim size: oversized

THE UNCANNY X-MEN OMNIBUS VOL. 3 HC
SMITH COVER (DM ONLY)
968 PGS./Rated T+ …$99.99
ISBN: 978-0-7851-9923-6
Trim size: oversized


Wychodzi na to, że w czwarty tom będzie bardzo ładnie zaczynał się od początku nigdy nieprzedrukowanego w całości, w kolorze runu Johna Romity Jr-a (UXM #176-210).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2015, 09:11:13 am wysłana przez Anionorodnik »

Offline badday

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 18, 2015, 10:30:35 am »
Myslicie, ze jest szansa na wznowienie/dodruk omnibusa Amazing Spider-Man McFarlane'a?

Offline adro

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 18, 2015, 01:29:47 pm »
Szanse zawsze sa, ale nie mam pojecia na jakiej zasadzie marvel ponownie wprowadza do sprzedazy omnibusy OOP
MOim zdaniem marvel powinien na biezaco dodrukowywac swoje komiksy, a tak mamy, to co mamy  :sad:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 21, 2015, 11:32:35 am »
Dopiero zauważyłem, że "Superior Foes of Spider-Man" dostają swojego omnibusa. Nie, żeby 376 stron usprawiedliwiało użycie nazwy "omnibus", ale jak ktoś szuka dobrej serii humorystycznej, to zdecydowanie warto!

Offline Nick Jackolson

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 26, 2015, 08:27:00 am »

Offline misiokles

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 26, 2015, 09:42:09 am »
Kompleciści X-menów (szczególnie tych z pierwszego składu) nie mogą nie przejść obojętnie wobec tej pozycji!
http://multiversum.pl/p/1039/66595/marvel-masterworks-champions-vol-01-hc--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 01, 2015, 05:45:00 am »
Za kolegami z Avalonu:

http://images.abovethetreeline.com/ea/TW/pdfs/MARVEL-CATALOG-JAN-APR2016.pdf

Wracają wyprzedane Age of Apocalypse Omnibus i Elektra by Frank Miller Omnibus. HELL YEAH! Plus Deadpool Classic Omnibus i Punisher MAX complete collection.  NICE!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2015, 05:55:54 am wysłana przez BlaskowitzPartTwo.rar »

Offline misiokles

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 01, 2015, 05:53:27 am »
I bardzo dobrze! Pewne dobra kultury powinny być dostępne dla każdego! Choć akurat chyba każdy się spodziewał reprintu AoA w okolicach premiery filmu.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 01, 2015, 05:56:53 am »
Choć akurat chyba każdy się spodziewał reprintu AoA w okolicach premiery filmu.
Ja nie, bo w okolicach Thora 2 nie było reprintu Thora.  :razz:

Offline 8azyliszek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 01, 2015, 06:24:00 am »
To może Egmont wydał by Omnibus Age of Apocalypse po polsku? OOooo - to by było coś na naszym rynku.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 01, 2015, 09:49:56 am »
Te filmowe dodruki to w całe nie jest prawdziwa zależność, jak zresztą zauważył Blasko. marvel wznawia wtedy evergreeny ale tez w ograniczonym zakresie i tak żeby nie wtopić. Netflix w całe nie rozruszał od razu wznowień DD z miejsca, tylko zaowocowało to z czasem (reprinty Companion dla Millera i Elektry w Omnibusie to duże wydarzenie na 2916).
perły przed wieprze

Offline Nick Jackolson

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 04, 2015, 08:19:08 pm »
Bardzo cieszy mnie wieść o Companion. AoA - ogromne zaskoczenie ! bo Marvel jest nieprzewidywalny... można wymieniać i wymieniać masę tytułów które nie dostały NPTG a zasługują na to jak cholera ! - więc szok jest.

Deadpool Classic Omnibus ? czy jest tu tak naprawdę coś wartego uwagi oprócz runu Gaili Simone?

Deadpool Kelly'ego to chyba mój ulubiony Omniak na półce ale ten set nie przekonuje mnie w żadnym wypadku. To jest po prostu zlepka bardzo słabych historii - ew. coś dla komplecistów - ale hej ! pisze to ktoś kto ma na półce Uncanny Avengers Omnibus Remendera i gdyby nie cliffhanger na końcu ... chociaż kogo ja oszukuję dałem się nabrać na niską cenę i tylko tyle... bo to słabe jest i nikomu nie polecam.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2015, 08:23:19 pm wysłana przez Nick Jackolson »

 

anything