Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 243209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Seraphim

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #765 dnia: Sierpień 28, 2017, 12:36:52 pm »
Dzieki sliczne! A oplaca sie brac tego omniaka? Czy lepiej zaczac od runu Moore'a?

mkolek81

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #766 dnia: Sierpień 28, 2017, 12:45:46 pm »
Dzieki sliczne! A oplaca sie brac tego omniaka? Czy lepiej zaczac od runu Moore'a?
Nie wiem, masz w nim zebraną pierwszą serię Swamp Thing oraz początek drugiej (Saga), ale to jest zupełnie inny klimat od Moore'a. Przynajmniej pierwsza seria tyle mi wiadomo, bo początku Sagi nie znam. Tu musi wypowiedzieć się ktoś bardziej kompetentny od mnie co zna całość.

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #767 dnia: Sierpień 28, 2017, 12:48:58 pm »
Wydaje mi się, że warto go wziąć, bo całkiem możliwe, że w końcu wyjdzie kolejny omniak zbierający run Moore'a i będziesz miał całość.

To jest w ogóle chore, że przez tyle lat DC nie może się dogadać z Moorem i zebrać tak uwielbianej przez fanów serii w 1 albumie.

Offline Dembol_

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #768 dnia: Sierpień 28, 2017, 07:18:28 pm »
Nie chodzi o dogadanie się z Moorem. On nie ma w tej kwestii nic do gadania. Jeśli DC będzie miało chęć to zrobi omnibusa. Tak samo jak postąpiło w sprawie wszystkich innych publikacji autora.

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #769 dnia: Sierpień 29, 2017, 03:38:30 pm »
W takim razie tym bardziej jest szansa na Swamp Thing by Alan Moore Omnibus HC. Bo Bronze Age omnibus kończy się w tak oczywistym momencie, że wydanie zbioru z historiami Moore'a jest do bólu oczywiste. No chyba, że po wsze czasy będą forsować combo Bronze Age Omni + tomy Moore'a w SC. Co jest dość głupie patrząc na zagraniczne fora, gdzie wieeele osób marzy o Omniaku z historiami Moore'a od lat.

Offline jeanvanhamme

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #770 dnia: Sierpień 31, 2017, 12:48:57 pm »
TZN 150 za sam box? i po 21 za omniaki?


Nie nie, instock wycenił wysyłkę do Polski 4 omniaków za $150. Ale ja założyłem wirtualny adres w US, instock wysłał na ten adres za jakieś grosze (albo za darmo nawet), a ja z tego adresu zleciłem wysyłkę do Polski statkiem za $21. Czekałem półtora miesiąca. Samolotem byłoby w tydzień za $71. Utrzymanie adresu w Illinois zero złotych, jedynie za przepakowanie zapłaciłem kilka dolców.

Offline raskoks

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #771 dnia: Wrzesień 05, 2017, 07:04:44 pm »
Fajna opcja - moze sie nad tym warto zastanowic :P

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #772 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:51:32 am »

Nie nie, instock wycenił wysyłkę do Polski 4 omniaków za $150. Ale ja założyłem wirtualny adres w US, instock wysłał na ten adres za jakieś grosze (albo za darmo nawet), a ja z tego adresu zleciłem wysyłkę do Polski statkiem za $21. Czekałem półtora miesiąca. Samolotem byłoby w tydzień za $71. Utrzymanie adresu w Illinois zero złotych, jedynie za przepakowanie zapłaciłem kilka dolców.


A mozesz podac firme z ktorej korzystasz do utworzenia wirtualnej skrzynki?


Infinity Gauntlet Box Set dostepny w preorderze za 370$ i sam sie zastanawiam czy nie pobrac.


https://www.amazon.com/Infinity-Gauntlet-Box-Set-Slipcase/dp/1302909185/ref=as_li_ss_tl?_encoding=UTF8&qid=1501072503&sr=8-1&linkCode=sl1&tag=comicbookcom-20&linkId=e68ce69536fe08571235d6043cc2f50d


Na Atomie 1750zł.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2017, 06:52:18 am wysłana przez Gawin »

Offline angelscorpion

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #773 dnia: Październik 05, 2017, 10:27:06 pm »
Już myślałem, że będzie kolejny omniak z X-Men, uzupełniający nie wydane dotychczas zeszyty, tymczasem wiele zeszytów dubluje się z Age of Apocalypse Omnibus :???: ??:  to już lepiej, gdyby wydali Fall of the Mutants w omniaku, lub Uncanny vol 4
https://multiversum.pl/p/1039/94116/x-men-legionquest-deluxe-hc--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #774 dnia: Październik 08, 2017, 09:48:41 am »
To z jednej strony chęć ponownego zarobienia pieniędzy na tych, którzy już mają AoA Omnibus, przez włączenie do wydań powiększonych i twardookładkowych tego, co bylo do tej pory zebrane jedynie w miękkim wydaniu prologu do Age of Apocalypse. (Skoro klient ma nerwicę, dla tych pięciu czy siedmiu zeszytów kupi). I na tych, którzy za Legionem teraz sznurem...


Z drugiej są tam rzeczy, które do "Ageo of Apocalypse" omnibus nie pasowaly (np. Uncanny X-men #318, w którym jednak z bohaterek odchodzi z drużyny), a teraz bedą dobrze się prezentować w (kiedyś może) kompletnej edycji OHC między "Phalanx Covenant" i wspomnianym Omnibusem. Ja nawet się cieszę. Jeszcze nie wiem, czy kupię. Ale się cieszę. Bo i po co się martwić? Na wznowienie "Fall of the Mutants" też czekam. Ale miękookładkowe wydanie tez cieszy (i jest poręczniejsze, lżejsze), więc nie jakoś tam namiętnie.


Czas byłby, swoją drogą, zabrać się za "X-Men Legacy: Legion" Omnibus. Też nie jest gruby, a ciągle czeka. Pewnie mu smutno...
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2017, 10:04:13 am wysłana przez winckler »
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline isteklistek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #775 dnia: Październik 09, 2017, 10:22:10 pm »
Trochę długi filmik, ale można zobaczyć jak wygląda omniak

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #776 dnia: Październik 10, 2017, 02:32:10 pm »
Pojawiły się wyniki sprzedaży za miesiąc wrzesień.


Wyniki wydań z okładkową powyżej 30$. To tak dla tych robiących wrzuty o słabej sprzedaży Marvela.



HARLEY QUINN A CELEBRATION OF 25 YEARS HC                                 $39.99      DC           1,703
HULK PLANET HULK OMNIBUS HC                                                    $100.00   MAR        1,696
MIGHTY THOR OMNIBUS HC VOL 03                                                 $125.00  MAR        1,577
PUNISHER BY GARTH ENNIS OMNIBUS HC NEW PTG                      $100.00    MAR        1,561
PUNISHER BACK TO WAR OMNIBUS HC                                           $100.00   MAR        1,515
BATMAN YEAR ONE DELUXE ED HC                                                      $34.99       DC           1,331
DEATH NOTE SLIPCASE GN ALL IN ONE EDITION                                  $39.99       VIZ          1,229
WICKED & DIVINE HC VOL 02 (MR)                                                     $44.99       IMA          1,208
STAR WARS DARTH VADER BY GILLEN OMNIBUS HC                      $100.00    MAR         1,191
SUPERMAN REBIRTH DLX COLL HC BOOK 01                                        $34.99       DC            1,152
HARLEY QUINN REBIRTH DLX COLL HC BOOK 01                                  $34.99       DC            1,142
DEADPOOL CLASSIC TP VOL 19 MAKE WAR NOT LOVE                   $34.99      MAR          1,139
THOR EPIC COLLECTION TP WRATH OF ODIN                                 $39.99      MAR          1,120
DAREDEVIL EPIC COLLECTION TP HEART OF DARKNESS                $39.99      MAR          1,103
MMW MARVEL TWO IN ONE HC VOL 02                                            $75.00      MAR          1,075
MMW LUKE CAGE POWER MAN HC VOL 02                                        $75.00      MAR          1,020


Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #777 dnia: Październik 13, 2017, 10:06:34 pm »
Zapowiedzi na Maj 2018 :



Wolverine Goes To Hell Omnibus
By: Jason Aaron, Adam Kubert, Renato Guedes, Jefte Palo, Daniel Acuna, Goran Sudzuka, Ron Garney, Steven Sanders
Illustrated By: Daniel Acuna, Ron Garney, Renato Guedes, Adam Kubert, Jefte Palo, Steven Sanders, Goran Sudzuka
Publisher: Marvel
On Sale: May 15, 2018
Format: HARDCOVER BOOK
Price: $100.00 ($127.00 In Canada)
Pages: 984


Punisher Max By Garth Ennis Omnibus Vol. 1
By: Marvel Comics
Publisher: Marvel
On Sale: May 15, 2018
Price: $100.00 ($127.00 In Canada)
Pages: 864



Weapon X: The Return Omnibus
By: Frank Tieri, Matt Nixon, Buddy Scalera, Ra Jones, Sean Chen, Mark Texiera, Georges Jeanty, Karl Kerschl
Publisher: Marvel
On Sale: May 15, 2018
Pages: 1,280




Ucieszą się pewnie ci co zbierali Punishera w Complete Collections

Offline donTomaszek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #778 dnia: Październik 16, 2017, 12:11:35 am »
Chyba sie zlamie i kupie pierwszego w zyciu omnibusa (Max Ennisa). Jak najlepiej zeby najtaniej? Co polecacie?
;-)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Archie

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #779 dnia: Październik 17, 2017, 12:21:30 am »
Poczekać po premierze kilka miesięcy i sprowadzać z Bookdepository na amerykańskim IP.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

 

anything