Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 246496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline angelscorpion

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #720 dnia: Kwiecień 16, 2017, 07:55:30 pm »
Daj znać, jak Ci poszło z reklamacją, bo miałem chrapkę na tego omniaka[size=78%] w tej cenie.[/size]


Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #721 dnia: Kwiecień 18, 2017, 09:32:17 pm »
SWAMP THING: THE BRONZE AGE OMNIBUS HC

Written by LEN WEIN, DAVID MICHELINIE, GERRY CONWAY, MARTIN PASKO, BRUCE JONES and others
Art by BERNIE WRIGHTSON, NESTOR REDONDO, TOM YEATES, JAN DUURSEMA, TOM MANDRAKE, STEPHEN BISSETTE, JOHN TOTLEBEN. MARK TEXEIRA and others
Cover by KARL KERSCHL
   
The Swamp Thing faces a plethora of monsters and the uncaring savagery of his once-fellow men in these original stories! This giant hardcover collects HOUSE OF SECRETS #92, SWAMP THING #1-24, SAGA OF THE SWAMP THING #1-19 and SAGA OF THE SWAMP THING ANNUAL #1.
   
On sale OCTOBER 4 • 928 pg, FC, $99.99 US

Ciekawe czy możemy liczyć na kontynuację i kolejnego omniaka zbierającego Moora. Mimo wszystko ciekawy materiał.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #722 dnia: Kwiecień 24, 2017, 03:12:52 pm »
Głupie pytanie, ale może ktoś wie. Legion omnibus się tak szybko wyprzedaje, nie doszacowano nakładu, czy wycofują go z powodu jakichś błędów w druku, czy też słaba dostępność wynika z czegoś innego?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #723 dnia: Kwiecień 24, 2017, 03:23:42 pm »
A dlaczego uwazasz, ze sie szybko wyprzedaje? Czy dlatego, ze nie ma go juz w MvM, podobnie zreszta jak Daredevil omni 1. by Bru? Pytam, bo oprocz MvM widze go na razie wszedzie i mam nadzieje, ze nie jest tak, jak mowisz, bo zamierzam nabyc.

@DOWN: Rzeczywiscie, w Atomie legionu tez nie ma. Dziwne...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2017, 03:29:16 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline Murazor

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #724 dnia: Kwiecień 24, 2017, 03:26:48 pm »
Spróbuj zapytać chłopaków z Atom'a, kiedyś pytałem o podobną sprawę i byli dobrze zorientowani.

Offline mappy

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #725 dnia: Kwiecień 24, 2017, 04:08:20 pm »
Może przez serial.

Offline Mr.J

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #726 dnia: Kwiecień 24, 2017, 04:10:13 pm »
Nie wiem, czy serial aż tak mocno by zboostował sprzedaż, ale z tego co wyszukałem w necie print run był na poziomie 12k, więc raczej spory.

Na grupie omnibros nikt nic nie krzyczał, więc raczej wszystko ok.

Możliwe, że sklepy niedoszacowały zamówienie i wyprzedały co miały. Ale fakt, dopytaj Atomu, chłopaki mają raczej dostęp do Diamondu, więc będą wiedzieć, czy jest OOP/OOS.

Nie panikowałbym raczej, Realm of Kings Omni też szybko zrobił sie niedostępny, a teraz na spokojnie można go dostać w rozsądnej cenie.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #727 dnia: Kwiecień 24, 2017, 04:55:11 pm »
Nie panikuję, bo jakby tak szybko zeszło, to raczej by szybko dodrukowali. Po prostu się zdziwiłem jak chciałem dzisiaj dorzucić do koszyka a tu nie ma. ;)

Offline misiokles

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #728 dnia: Kwiecień 24, 2017, 05:01:26 pm »
A jak myślicie Road to War of Kings omni będzie już zawsze kosztował te 80 funtów i nic niżej nie zejdzie?

Offline Mr.J

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #729 dnia: Kwiecień 24, 2017, 09:08:35 pm »
Ja cierpliwie czekam. Z tego co piszą w necie 1 rzut się wyprzedał (chociaż też nie wszędzie), ale sklepy czekają na nową dostawę. To samo było przy War of Kings i Realm of Kings. Pamiętam, że panika przy WoK była, a teraz od dłuższego czasu stoi za 47 funtów na amazonie...

Offline Nick Jackolson

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #730 dnia: Kwiecień 25, 2017, 05:36:28 am »
Ja cierpliwie czekam. Z tego co piszą w necie 1 rzut się wyprzedał (chociaż też nie wszędzie), ale sklepy czekają na nową dostawę. To samo było przy War of Kings i Realm of Kings. Pamiętam, że panika przy WoK była, a teraz od dłuższego czasu stoi za 47 funtów na amazonie...

Wczoraj przeczytałem posty chłopaków i miałem napisać coś bardzo podobnego, więc już nie będę :) Dodam tylko, że nie wierzę w wyprzedanie DD Bru w takim tempie. Tak już jest, dodruki są dostępne sporo czasu: AoA, Spider-man 2, new x-men itd. są wszędzie. Najprawdopodobniej zakup Puniego, Thora i DD przekładam na przyszły rok ew. black friday w listopadzie.

Offline freshmaker

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #731 dnia: Kwiecień 25, 2017, 08:34:21 am »
odnośnie reklamacji omnibusa onslaught do mvm. odesłałem i sklep mi wymienił komiks na inny egzemplarz, któy jest już normalnie szyto-klejony.

co do samej historii to ma ona walory czysto sentymentalne. jarałem się czytając o tym evencie w tm-semic i miałem kilka zeszytów z onslaugthem. teraz mam szansę poznać całą historię. sama w sobie niestety nie broni się zbyt dobrze.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline starcek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #732 dnia: Kwiecień 25, 2017, 10:08:08 am »
To się pozbyłeś mega unikatu.  :lol:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #733 dnia: Kwiecień 26, 2017, 03:22:34 pm »
MONSTERS UNLEASHED MONSTER SIZE HC

Moje pytanie brzmi: dlaczego. Dlaczego ten komiks w takim formacie. Rozumiem żart słowny, ale dlaczego. :biggrin:

Offline gobender

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #734 dnia: Maj 10, 2017, 07:45:12 pm »
Descender The Deluxe Edition Volume 1 (#1-16, 400p) już dostępny w preorderze. Będzie pewnie podobnie wyglądał jak te zbiorcze Sagi.

 

anything