Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 243282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 16, 2014, 08:54:47 pm »
I mam pytanie do was:
- jak zrozumieliście koniec Wolverine X Doop?
- i koniec ostatniego:
A tu mnie zastrzeliłeś, czytałem to parę miesięcy temu i nie pamiętam dokładnie o co tam chodziło. Ale narobiłeś mi smaka żeby sobie zrobić powtórkę, więc jak do tego dojdę to powiem jak to widzę. :smile:

Offline brzon

Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 16, 2014, 10:09:42 pm »
Panowie - takie rzeczy to wy piszcie jak jest promocja a nie długu długo po, i teraz chodzi X-Statix za 4 stówy :cry:
Dobrze, ze w 2015 r. Hawkeye Omnibus, i wysyp Avengers (szczególnie Avengers by Busiek i Perez będzie ciekawy).

Offline Garf

Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 16, 2014, 10:24:21 pm »
Ależ pisali. To raczej Ty wtedy nie czytałeś  :smile: Ja tak miałem z "Bruce'em J. Hawkerem". Dobrze, że w przyszłym roku dodruk...
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 16, 2014, 10:26:41 pm »
Panowie - takie rzeczy to wy piszcie jak jest promocja a nie długu długo po, i teraz chodzi X-Statix za 4 stówy :cry:
Ejjj, zawsze jak jest duża promocja, to piszę co bym w niej brał i dlaczego. Zajrzyj do działu o wyprzedażach - trochę tam wałkowaliśmy ten konkretny omnibus. :razz:   Edit: Garf szybciej pisze. :smile:

Z nadchodzących druków/dodruków Marvela na forum Avalonu bardzo mi polecano Alias Omnibus. Po lekturze naskrobię własną opinię.

Offline brzon

Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 17, 2014, 11:11:39 am »
Ejjj, zawsze jak jest duża promocja, to piszę co bym w niej brał i dlaczego. Zajrzyj do działu o wyprzedażach - trochę tam wałkowaliśmy ten konkretny omnibus. :razz:   Edit: Garf szybciej pisze. :smile:

Z nadchodzących druków/dodruków Marvela na forum Avalonu bardzo mi polecano Alias Omnibus. Po lekturze naskrobię własną opinię.
Kojarze, pamiętam, że pisaliście, ale jakoś bardziej pojedynczo :biggrin:  Jak człowiek przeczyta całą stronę pochwał o danym komiksie (i to pochwał bardziej szczegółowych, a nie tylko, że fajne), to nabiera ochoty na zakup.

Offline misiokles

Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 11, 2014, 05:43:35 pm »
Ktoś zauważył, że na amazonie pojawił się zapowiedzi czterech nowych omnibusów.

Captain America: Return of the Winter Soldier Omnibus (752 stron)

Star Wars: The Original Marvel Years Omnibus Volume 2 (848 stron)

X-Men/Avengers: Onslaught Omnibus (podobno ponad 1200 stron!)

Annihilation: Conquest Omnibus (też chyba grube!)

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 11, 2014, 05:50:33 pm »
Ktoś zauważył, że na amazonie pojawił się zapowiedzi czterech nowych omnibusów.
Jest już w wątku o aktualnościach z USA. ;-) Annihilation Conquest daje szanse na kolejne omnibusy kosmosu Marvela. Ciekawe co dokładnie w nim będzie. Liczba stron, to jeśli dobrze pamiętam około 800.

Offline misiokles

Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 11, 2014, 05:59:02 pm »
Przepraszam, nie było mnie kilka dni na forum i nie nadrobiłem zaległości przez wpisem. A do do zawartości Annihilation Conquest to takie oto znalazłem na necie przemyślenia:
Annihilation Conquest Omnibus - So obviously this will collect all the material from the two Annihilation Conquest volumes all in one place, but it also has about 200 pages more than those two volumes collected, and I’m going to assume that’s all material from the Abnett and Lanning run on Nova. Issues #4-7 are already in Volume 2, but #1-3 are only collected in the Nova Vol. 1 TPB, so those three are an easy assumption. I’m going to say it likely also has issues #8-12 and Annual #1, which were from the second volume of the ongoing title, Knowhere. The first twelve issues and the annual were also collected in an OHC, and that second arc was kind of an aftermath to the main Conquest storyline. If that’s true then I imagine we’ll see a two volume “Complete Collection” set for Nova collecting #13-36, similar to the Guardians of the Galaxy Complete Collection books.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 11, 2014, 06:30:49 pm »
Ja też się dzisiaj dowiedziałem o ślicznych Marvelowych zapowiedziach. Co do zawartości A:Co, to mam nadzieję, że te przemyślenia okażą się prawdziwe. Umożliwiłoby to skompletowanie sporej ilości zeszytów, których zdobycie graniczy z cudem (Nova). A reszta mogłaby ukazać się w kolejnych omnibusach (War of Kings Omnibus?).


Blaskowitz

  • Gość
Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 11, 2014, 07:37:02 pm »
+ wiadomo ale na ten najbardziej czekam, aczkolwiek stron to to nie ma na miarę omnibusa :

HAWKEYE BY MATT FRACTION AND DAVID AJA OMNIBUS
http://multiversum.pl/p/1101/59284/hawkeye-by-matt-fraction-and-david-aja-omnibus-hc-now--marvel-now-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html
A nie taniej w dwóch OHC, skoro i tak zapowiedzieli? :)

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 11, 2014, 07:41:28 pm »
Ja tylko powiem, jako właściciel pierwszego hc Hawkeye, że nie wydanie drugiego hc, a w zamian puszczenie Omnibusa, to dość bolesny dla mnie cios jest.
Pozostaje kupić tpb i mieć nauczkę...

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 11, 2014, 07:47:13 pm »
Ja tylko powiem, jako właściciel pierwszego hc Hawkeye, że nie wydanie drugiego hc, a w zamian puszczenie Omnibusa, to dość bolesny dla mnie cios jest.
Pozostaje kupić tpb i mieć nauczkę...


Ale 2 OHC będzie  :wink:
http://marvelmasterworksfansite.yuku.com/topic/26443/Amazon-Fish#.VGFT3TSsVD4
perły przed wieprze

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 11, 2014, 07:57:54 pm »
Ja tylko powiem, jako właściciel pierwszego hc Hawkeye, że nie wydanie drugiego hc, a w zamian puszczenie Omnibusa, to dość bolesny dla mnie cios jest.
Pozostaje kupić tpb i mieć nauczkę...
Ależ Szefie, co Szef, jest już info nawet na naszym małym forku:
info na małym forku.
Na comicbookresources było sporo nerwów zarówno o Hawkeye, jak i o Deadpoola (który, zdaniem niektórych powinien być już dawno zapwiedziny). Cześć osób nawet pisała, że nie kupią Thora/All New X-men/Avengers/New Avengers OHC, bo boją się czy będzie ich kontynuacja. A tymczasem Marvel wszystko grzecznie wydaje, omnibusy wznawia, panika okazała się niepotrzebna. Radość. :)

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Omnibusy Marvela
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 11, 2014, 07:58:58 pm »

 

anything