trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5  (Przeczytany 342606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1200 dnia: Kwiecień 13, 2014, 03:57:11 pm »
To jest czwarta dziesiątka;)

Z ocenami mam podobnie. Jedynie słabo w mojej ocenie wypadła "She-Hulk". Ciężko mi się czytało.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline adro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1201 dnia: Kwiecień 13, 2014, 09:15:00 pm »
Opall, ale przeciez 40 numer to dokonczenie secret wars. Chyba, ze odpusciles rowniez pierwsza czesc wiec ok. Faktycznie czwarta dziesiatka trzyma naprawde dobry poziom
pzdr

tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline opall

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1202 dnia: Kwiecień 13, 2014, 09:37:11 pm »
Secret Wars cz. 1 odpuściłem myśląc, że to słaby komiks ( a nawet jeśli nie słaby to poniżej przeciętnej). Wyprowadzi mnie ktoś z błędu, czy przy okazji 40 tomu mogę odetchnąć finansowo ?

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1203 dnia: Kwiecień 14, 2014, 10:28:58 pm »
Możesz odetchnąć finansowo. To najbardziej infantylny i jeden z najsłabszych komiksów w kolekcji. Powstał m.in. w celu zachęcenia dzieciaków do kupowania zabawek. W WKKM jest głównie z uwagi na wartość historyczną (pierwszy crossover Marvela; Spider-Man zdobył w nim czarnego symbionta). Drugi tom jest lepszy niż pierwszy, ale to nadal lektura poniżej przeciętnej.

Offline adro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1204 dnia: Kwiecień 14, 2014, 10:36:44 pm »
mnie tam sie podobalo, lubie takie oldskulowe eventy
Obiektywnie piszac, zgadzam sie, ze dla zwyklego czytelnika (czytaj takiego mniej sentymentalnego) tajne wojny moga byc sporym zawodem.
pzdr
ps czekam na drugi tom tw z niecierpliwoscia  :razz:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline burberry

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1205 dnia: Kwiecień 15, 2014, 12:58:26 pm »
W których emipkach w Gdańsku można dostać WKKM? Ktoś coś wie?
Bóg Cię kocha

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1206 dnia: Kwiecień 15, 2014, 02:09:46 pm »
W których emipkach w Gdańsku można dostać WKKM? Ktoś coś wie?

Widziałem tomy w Galerii Bałtyckiej i w Alfa Centrum, leżało po kilka, czasem kilkanaście numerów. Tak więc tam możesz uderzyć w pierwszej kolejności. 

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1207 dnia: Kwiecień 16, 2014, 12:33:54 pm »
Kurdę Hachette UK mogłoby w końcu pokazać obrazek grzbietu 'Classic'ów'' i kontynuacje obrazka Dell'Otto na, którego składają się ''Moderny''

Offline BuckyB

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1208 dnia: Kwiecień 21, 2014, 09:08:28 am »
słaby ten nowy Wolverine, brakuje mocy tej historii, strasznie sztampowo poprowadzona

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1209 dnia: Kwiecień 21, 2014, 06:07:02 pm »
Sztampa dotyczy 99.9% historii superhero. Szczególnie originów, gdzie ręce są związane jeszcze bardziej, gdzie końcowy punkt jest ściśle zdeterminowany. A ten tom potrafi zaskoczyć kilkoma niekonwencjonalnymi chwilami.

Offline raskoks

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1210 dnia: Kwiecień 22, 2014, 10:59:17 am »
Kurcze dostalem w czwartek przesylke z moimi opoznionymi prenumeratami - tzn Planet Hulk 2 i kapitan ameryka - stan komiksow - baaardzo zly - teraz juz nie odpuszcze i reklamuje - ponaginane fragmenty okaldek (od scisniecia tasma, porysowane i wypaprane)- serio widac ze to jakies przelezale w magazynie zwroty ...

Offline acidos

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1211 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:20:27 pm »
Kurcze dostalem w czwartek przesylke z moimi opoznionymi prenumeratami - tzn Planet Hulk 2 i kapitan ameryka - stan komiksow - baaardzo zly - teraz juz nie odpuszcze i reklamuje - ponaginane fragmenty okaldek (od scisniecia tasma, porysowane i wypaprane)- serio widac ze to jakies przelezale w magazynie zwroty ...
Jeżeli jest serio aż tak źle jak mówisz to oni są po prostu bezczelni przesyłając towar w takim stanie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1212 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:29:21 pm »
A może prenumeratorzy zbyt wiele oczekują? Chcieliby komiksy w ładnym stanie, przesyłki bez długich opóźnień... Co jeszcze?!

Offline radef

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1213 dnia: Kwiecień 22, 2014, 01:40:18 pm »
A może prenumeratorzy zbyt wiele oczekują? Chcieliby komiksy w ładnym stanie, przesyłki bez długich opóźnień... Co jeszcze?!
Może chcieliby taniej tomów? Choć tak pomyślmy, że gdyby Hachette podwyższyła cenę kolekcji to od razu wszyscy by pisali "cieszę się, że jestem prenumeratorem, bo mam nadal tą samą cenę".
A da się znacznie lepiej, już prawie rok ma prenumerata "Giganta" od Egmontu i choć na początku było średnio (czasami uszkodzone tomy, opóźnienia), to od pewnego tomu Giganty są przysyłane przed premierą, czasami nawet 5 dni wcześniej. A na dodatek prenumeratorzy mają rabat jakieś 25%. Da się? Da. Ale widocznie w Hachette tak się nie da.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline raskoks

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1214 dnia: Kwiecień 22, 2014, 01:42:19 pm »
Otoz to - jak dla mnie to jest porazka - jako prenumerato powinienem miec uprzywilejowana pozycje - a nie dostawac wszystko z opoznieniem 2 wysylek i jeszcze uszkodzone.
Serio tak sie klienta nie traktuje.

 

anything