Autor Wątek: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze  (Przeczytany 71053 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 17, 2014, 02:10:53 pm »
Bez przesady, może jeszcze na podium co? Kick-Ass jest komiksem dobrym, jednak nic ponad to. Porównując go do pozostałych tytułów z 10 to niestety odstaje.
Itachi, bez urazy, ale to tylko Twoja opinia. Każdy może uznać, że inny komiks "odstaje" od finalnej dziesiątki. Ta Top Lista miała głównie za zadanie pokazać co czytają ludzie z forka, co im się podoba i co polecają innym. W mojej opinii spełniła swoje zadanie w 100%.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 17, 2014, 02:12:13 pm »
W mojej opinii spełniła swoje zadanie w 100%.

nie zgadzam się. ja nie głosowałem ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 17, 2014, 02:16:11 pm »
(Na własny koszt)

tak tak, wszyscy na forum pamiętają, że Ci się nie podobał i uważałeś, ze na komiksie o nic nie mówiącym tytule "Na własny koszt - Komiksowy pamiętnik bywalca burdeli" powinno być napisane info, że to pozycja nie dla dzieci.

Nie musisz być złośliwy. Zaznaczyłem, że "pomijając wszystko inne". Wypowiadam się teraz o samym komiksie, który według mnie nie jest zbyt ciekawy. Chyba mam prawo do swojej opinii bez zbędnych i złośliwych komenatarzy?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 17, 2014, 02:19:15 pm »
Itachi, bez urazy, ale to tylko Twoja opinia. Każdy może uznać, że inny komiks "odstaje" od finalnej dziesiątki. Ta Top Lista miała głównie za zadanie pokazać co czytają ludzie z forka, co im się podoba i co polecają innym. W mojej opinii spełniła swoje zadanie w 100%.

A czy ja komuś coś narzucam? Piszę z mojego punktu widzenia, to wszystko. Dla mnie to komiks nie zasługujący na top 10, jednak Kick-Assa sam kupiłem i mam na półce :wink:

Offline Jaszcząb

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 17, 2014, 02:23:40 pm »
Cytuj
Pomijając wszystko inne ten komiks jest według mnie nudny. Naprawdę zastanawia mnie co takiego krytycy i czytelnicy w nim widzą?

Myślę, że krytycy, którzy napisali pozytywne recenzje tego komiksu, uzasadnili w nich, co skłoniło ich do takiej oceny. A przynajmniej powinni to zrobić, jeśli są to dobrze napisane recenzje. Nie trafiłeś na takie?

Offline Julek_

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 17, 2014, 02:26:21 pm »
Pomijając wszystko inne ten komiks jest według mnie nudny. Naprawdę zastanawia mnie co takiego krytycy i czytelnicy w nim widzą?

To absolutnie świetny komiks. Ważny, dobrze zrobiony. Czytałem go z zapartym tchem. Daj mu jeszcze szanse.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 17, 2014, 02:27:42 pm »

Nie musisz być złośliwy. Zaznaczyłem, że "pomijając wszystko inne". Wypowiadam się teraz o samym komiksie, który według mnie nie jest zbyt ciekawy. Chyba mam prawo do swojej opinii bez zbędnych i złośliwych komenatarzy?

Pozwól, że to ja będę decydował co chcę napisać i w jaki sposób, ok?

Złośliwość? Przecież tylko przypomniałem jeden z Twoich argumentów dotyczących komiksu o którym się wypowiadasz. Cytowanie Ciebie  będzie od tej pory złośliwością?
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 17, 2014, 02:30:46 pm »

Złośliwość? Przecież tylko przypomniałem jeden z Twoich argumentów dotyczących komiksu o którym się wypowiadasz. Cytowanie Ciebie  będzie od tej pory złośliwością?

A jaki ma to związek z tym, że napisałem, że mnie znudził? hmmm..ja nie widzę żadnego.
 
 
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline AvengerGT

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 17, 2014, 03:59:26 pm »
Świetna lista i gratulacje dla Ciebie Fragsel za całą inicjatywę.

Wygląda na to że w top 10 mamy jeden album który jest w 100% wznowieniem - Strażnicy. Teraz po części rozumiem czemu wielu głosujących postanowiło nie umieszczać tego typu wydań w swoich typowaniach. W ten sposób Strażnicy mogliby uzyskać pierwsze miejsce parokrotnie w zależności od tego ile razy będą jeszcze wznawiani. To oczywiście tylko luźna dygresja na temat symboliki bycia "numerem jeden" na liście bo już przecież ustaliliśmy że chodziło o wytypowanie świetnej czołówki którą spokojnie mogą sugerować się inni forumowicze w swoich zakupowych planach.

Offline Nawimar

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 17, 2014, 05:38:32 pm »
Wśród komiksowych produkcji od dawna forsowany jest pewien typ utworów, które trącą banałem, są pod względem warsztatowym dziełem nijakim, a nierzadko balansującym na krawędzi amatorszczyzny. Poruszają jednak zagadnienie na które wyjątkowo czuli są wielbiciele aktualnie modnych trendów ideologicznych i tym samym wypada co po niektórym osobom prezentować je wyłącznie w superlatywach. Tak sytuacja dotyczy moim zdaniem komiksu "Na własny koszt". Ale co kto lubi.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #205 dnia: Luty 17, 2014, 06:39:35 pm »
Wśród komiksowych produkcji od dawna forsowany jest pewien typ utworów, które trącą banałem, są pod względem warsztatowym dziełem nijakim, a nierzadko balansującym na krawędzi amatorszczyzny. Poruszają jednak zagadnienie na które wyjątkowo czuli są wielbiciele aktualnie modnych trendów ideologicznych i tym samym wypada co po niektórym osobom prezentować je wyłącznie w superlatywach. Tak sytuacja dotyczy moim zdaniem komiksu "Na własny koszt". Ale co kto lubi.

Muszę zadać trzy pytania.

1.Strasznie mnie to frapuje. jakie są teraz modne trendy ideologiczne do których nawiązujesz.

2.Czy Ty zastanawiasz się czasami nad tym co napisałeś?

3.Czy naprawdę jak coś (komiks) Ci się nie podoba, to musisz wymyślić jakiś zarzut z d**y, który wytkniesz tym, którym się ten komiks podoba? Zawsze dorabiasz jakąś ideologię w takich sytuacjach. Zawsze.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

N.N.

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #206 dnia: Luty 17, 2014, 07:56:56 pm »
 :???:
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2014, 11:00:58 pm wysłana przez N.N. »

fragsel

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #207 dnia: Luty 17, 2014, 08:29:08 pm »
Post, który napisał Navi, jest próbą przedstawienia ich decyzji jako wyniku jakiegoś zaćmienia umysłowego, ślepoty czy innej głupoty. Tym samym jest to post obraźliwy.

Mnie się raczej wydaje, że sugerował, iż ludzie głosowali na niego dlatego, że jest modny, a nie dlatego, że im się podobał. Krótko mówiąc sugerował, że są hipsterami. Ale to akurat można odnieść do ludzi głosujących na wiele komiksów w tym zestawieniu {również z mojego ukochanego  nurtu super hero}
Można się z tym zgadzać albo nie {ja tam akurat tego komiksu nie czytałem - nie moja bajka} ale wygląda to na opinię. Ja tu akurat w tym przypadku nic obraźliwego niezgodnego z regulaminem forum nie widzę...
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2014, 08:32:36 pm wysłana przez fragsel »

N.N.

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #208 dnia: Luty 17, 2014, 09:23:17 pm »
...............
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2014, 11:00:40 pm wysłana przez N.N. »

fragsel

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #209 dnia: Luty 17, 2014, 10:37:34 pm »
Głosy wszystkich są jawne i wiadomo kto, na co głosował. Oznacza to, że Navi komentował wybory konkretnych ludzi pisząc o nich to,  co napisał.

A jednak to nie z którąś z tych osób teraz dyskutuję...

 

anything