Autor Wątek: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze  (Przeczytany 72288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 24, 2013, 02:07:05 pm »
Jeszcze taka jedna myśl. Kiedyś się zastanawiałem czy nie dałoby się zrobić plebiscytu na najgorszy komiks roku.
Ty się chyba Boga nie boisz. Gdyby wygrał jakiś polski komiks, byłaby kłótnia na 100 komentarzy.  :biggrin:

Offline maximumcarnage

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 24, 2013, 02:08:58 pm »
Ty się chyba Boga nie boisz. Gdyby wygrał jakiś polski komiks, byłaby kłótnia na 100 komentarzy.  :biggrin:

To raczej nic nowego. W wątku z tamtego roku dotyczącym najlepszego polskiego komiksu i tak była.


Offline peta18

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 24, 2013, 02:21:08 pm »
Jeszcze taka jedna myśl. Kiedyś się zastanawiałem czy nie dałoby się zrobić plebiscytu na najgorszy komiks roku. Może niezbyt eleganckie ale dosyć interesujące spojrzenie z punktu widzenia ewentualnych zakupów.
To by bylo bardzo ciekawe. Wrogow mozna byloby sobie narobic, ze ho ho :P Zwlaszcza jakby to byl plebiscyt na "Najgorszy polski komiks 2013" : )
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 24, 2013, 02:34:29 pm »
To by bylo bardzo ciekawe. Wrogow mozna byloby sobie narobic, ze ho ho :P Zwlaszcza jakby to byl plebiscyt na "Najgorszy polski komiks 2013" : )

Myślę, że nie byłoby tragedii. Skoro można sobie narobić wrogów, nawet wybierając najlepszy komiks, to w gruncie rzeczy co za różnica. Poza tym wolałbym właśnie plebiscyt "najgorszy komiks 2013" bez podziału na polski i zagraniczny. To stonowałoby trochę nastroje (chociaż jeden polski komiks już mam do takiego typowania).

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 24, 2013, 03:45:36 pm »
U mnie na szczycie topki znalazł się Ultimate Spider-Man z WKKM. Jakby ktoś miał wątpliwości, czy to odnośnie tego wyboru, czy to mojej poczytalności, zamieszczam dwa słowa usprawiedliwienia :wink: . Ultimate Spidey od pierwszego przeczytania zmusił mnie do sięgnięcia po kolejne i kolejne historie. To był ten komiks, dzięki któremu przeczytałem jakieś 4.5k stron pod scenariuszem Bendisa i z napięciem czekam co dalej. Dla mnie było to największe (i najdłuższe) przeżycie komiksowe roku i największa frajda, więc - pomimo iż obiektywnie nie jest to jakieś arcydzieło - nie mogłem nie dać mu mojej osobistej topki. Wesołych Świąt! :smile:

Offline maximumcarnage

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 24, 2013, 03:47:19 pm »
Blaskowitz, czemu Głosowałeś tylko na 9 pozycji?

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 24, 2013, 06:57:47 pm »
Bo nie mogłem się zdecydować na to, który komiks z pozostałych zrobił na mnie takie wrażenie żeby znaleźć się w topce. Nie czytałem jeszcze ani Kota Rabina, ani Rorka, więc może powinienem był poczekać z głosowaniem.  :smile:

Offline maximumcarnage

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 24, 2013, 07:01:09 pm »
Nie czytałem jeszcze ani Kota Rabina, ani Rorka, więc może powinienem był poczekać z głosowaniem.  :smile:

Nic straconego. Do 15go jeszcze sporo czasu. Zawsze można zmienić albo dopisać. Ja właśnie głównie ze względu na te 2 komiksy czekam z głosowaniem.A jak starczy kasy, to zamierzam jeszcze zgłębić "Fotografa".

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 24, 2013, 07:38:07 pm »
ja niestety mam dość ograniczony wybór - w tym roku przeczytałem milion stron po angielsku, a po naszemu jednak dużo mniej. ale bazując na liście z alei komiksu póki co wyodrębniłem co następuje (kolejność bez znaczenia):

Lucyfer
Strażnicy
Niedźwiedź Kot i Królik - to chyba 2012
WKKM - do przejrzenia
Kick-Ass
Kick-Ass2
Batman: Trybunał Sów
Liga Sprawiedliwości
Mroczna Wieża: Bitwa o Jericho Hill
Jan Hardy
Doomboy
Biały Orzeł #6

Offline maximumcarnage

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 24, 2013, 07:45:08 pm »
Masz jeszcze czas żeby coś przeczytać.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 24, 2013, 08:16:07 pm »
Dlatego właśnie się nie spieszę.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:26:50 pm »
Ciężki wybór... Przydałby się podział choćby na: zamknięte historie (tu też integrale) i serie. No i jeszcze lista: najsłabsze komiksy roku albo największe rozczarowania.
Nic nie stoi na przeszkodzie po prostu je wymienić tutaj :-)

Offline melee

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:58:15 pm »
Orbital i Jednorożec, dopiero teraz (bo zostały ukończone) przeczytałem obie serie, słabiuteńkie. Bardzo duże rozczarowanie. Już nie będę kupował w ciemno nowych serii tego typu.

Offline vision2001

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 25, 2013, 02:16:45 pm »
Orbital i Jednorożec, dopiero teraz (bo zostały ukończone) przeczytałem obie serie, słabiuteńkie. Bardzo duże rozczarowanie. Już nie będę kupował w ciemno nowych serii tego typu.
Co do Orbitala to się zgodzę. Co do Jednorożca to jednak mam inne zdanie :)
Nie powiem, Taurus wydaje dużo komiksów środka i oba te tytuły można do tego podłączyć. Jednak Jednorożec bardziej mi się podobał niż Asgard. A po Asgardzie spodziewałem się niezłych fajerwerków, a to jak dla mnie zaledwie średnie czytadełko.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2013 - komentarze
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 27, 2013, 10:32:58 pm »
sugestia:

coby było przejrzyściej, może jednak ewentualne komentarze nt. swoich wyborów, wszelkie pozycje 11-20 itp., umieszczać w tym temacie?

w pierwszym poście z top listą przydałby się link do tego właśnie tematu.

 

anything